Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Sziasztok!

Szeretném ebben a topicban megnyugtatni az embereket, akik kint voltak vasárnap a modding versenyen, hogy az egér nem állandóan van benne a számítógépben, hanem csak a verseny idejére volt kihejezve. Könyörögve kért engem, hogy indulhasson a versenyen... :D Szóval az egérnek van rendes terráriuma el van látva vízzel, almával egérkajával meg minden ami kell egy egér eltartásához. Nem vagyok állatkínzó. Volt a versenyen egy 2 méteres srác aki leugatott, hogy hogy lehetek ilyen, meg hogy melege van és a sugárzás nem árt neki??? Mondom mivan vazze? Sugárzás? Erre meg elkezdett hebegni habogni jobbra-balra. Ez az egész álszent állatvédős érzelmi kitörések a sírba visznek komolyan. Ha jobban belegondoluk, akkor mi emberek is be vagyunk zárva a földgolyóba... Mi is egy gömb alakú kalitkában élünk... Amúgy most az egér ugyanolyan jól érzi magát, mint tegnap a versenyen. A zsűri (Andorpapa) megmérte a belső hőmérsékletet és 28 fok volt odabent, szóval egy enyhe nyári hangulat lehetett odabent. Azt hiszem ennyit erről.

Anyázásokat, érzelmi kitöréseket és egyéb észrevételekt ide várom.

Viktor

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#2) 9CS válasza Vikthor (#1) üzenetére


9CS
senior tag

Kép nincs? :DDD

'' - Tizenkettőt üt az óra, térjenek márrrrgghhhh... ''

(#3) ZCoyote válasza Vikthor (#1) üzenetére


ZCoyote
őstag

Én láttam és hallottam is a beszélgetést. a srác egy kicsit lekezelő volt. Az egér meg elég jól érezte magát, legalábbis úgy nézett ki. De lehet, hogy a sugárzástól egyszer csak akkora lesz mint King-Kong.:DD

Romani ite domum.

(#4) Vikthor válasza ZCoyote (#3) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ja... sugárzás... :DD Azon én is röhögtem. Iq betyár lehetett... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#5) Vikthor válasza 9CS (#2) üzenetére


Vikthor
nagyúr

fent lesz ha minden igaz a www.radikalmod.hu-n. Még nem néztem.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#6) ZCoyote válasza Vikthor (#5) üzenetére


ZCoyote
őstag

Melyik címen lehet megnézni, hogy mit nyertem a gigabyte-tól?:DDD

Romani ite domum.

(#7) ath válasza Vikthor (#5) üzenetére


ath
senior tag

sejtettem h a modding részt is +kellett volna nézni,de azért a tuningon se voltak rossz dolgok,nadehogy egér a házban...:DD ezt télleg látni kellett volna!

(#8) ZCoyote válasza ath (#7) üzenetére


ZCoyote
őstag

Tényleg, ki nyerte és hogy és mivel és mit kapott a tuningversenyen???

Romani ite domum.

(#9) _George


_George
senior tag

szvsz, jó volt....
pofás kis ''kaltikája volt'' :)
csak emellett a ház nem volt a legjobb hűtésben... :( sajna

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#10) ZCoyote válasza _George (#9) üzenetére


ZCoyote
őstag

Azé 28 fok nem rossz

Romani ite domum.

(#11) Vikthor válasza _George (#9) üzenetére


Vikthor
nagyúr

hát akkor a 28 fokban volt a kivetnivaló... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12) Keitaro


Keitaro
addikt

Amíg senki sem figyelt, az egérke (van neve?) rácsatlakozott a gépre és UT-zett egyet :))

(#13) Vikthor válasza Keitaro (#12) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Netti. Persze hogz van neki neve. :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#14) _George válasza Vikthor (#11) üzenetére


_George
senior tag

ne haragudj nem fikázásból mondtam...
nekem kifejezetten tetszett, csak én is így értékelek egy gépet, hogy az összhatást nézem...
:)

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#15) ZCoyote válasza Vikthor (#11) üzenetére


ZCoyote
őstag

Én nem fikáztam, de azért 1 hét alatt jobbat is össze lehetett volna ütni már ne is haragudj:DDD

Romani ite domum.

(#16) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Tényleg nem tudja senki hol tudom megnézni mit nyertem?

Romani ite domum.

(#17) Vikthor válasza _George (#14) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Akkor te voltál az a 2 méteres gyerek? Sugárzás.... Hahaaa! :DDD Az jó beszólás volt... na mindegy spongyát rá. Viszont nem hinném, hogy a következő ilyenre elmegyek. Eléggé elvették az önbizalmamat... Az alaplapom is hazament. Vissza gariba abba bluefoshba... ez már mondjuk egyéni szoc probléma... Inkább magamnak moddolok...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#18) Apika válasza Vikthor (#1) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Nekem tetszett! Azt rögtön gondoltam, hogy nincs benne a gépben mindig, csak erre az alkalomra lett moddingolva az egér... :P

(#19) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Mégegyszer szeretném mondani, hogy azért találtam ki ezt, mert ilyen tutira senkinek nem volt. Eredetileg egy mini akváriumot akartam belefabrikálni, de ez nem jött össze, hisz csak 1 hét állt rendelkezésemre. Sebaj, mert megcsinálom majd, de elhozni mégegyszer ilyen versenyre azt biztos hogy nem fogom... :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#20) Keitaro


Keitaro
addikt

Nem baj én üdvözlöm Nettit. Ritkán járnak egerek ilyen neves rendezményekre :DDD

(#21) Vikthor válasza Keitaro (#20) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Átadom neki. :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#23) Vikthor válasza Kalandor (#22) üzenetére


Vikthor
nagyúr

mindig is jóbarátok voltak... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#24) Apika válasza Vikthor (#19) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ne szomorkodj! Egyedi ötlet volt. Ott volt a helye a gépednek a kiállításon! :C

(#25) Vikthor válasza Apika (#24) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Danke. :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#26) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Gigabyte nyeremény hol?:O:O

Romani ite domum.

(#27) _George válasza Vikthor (#17) üzenetére


_George
senior tag

nem, nem én vooltam, én az voltam akivel zsoltee mellett beszéltél...

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#28) _George válasza Apika (#18) üzenetére


_George
senior tag

téged nem láttalak :(

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#29) _George válasza Vikthor (#25) üzenetére


_George
senior tag

amúgy meg ha ilyentől elmegy a kedved, akkor TÉNYLEG hagyd is abba...
mert pl. én NEM másnak moddolok, hanem MAGAMNAK,
mindig is voltak dolgok, amik egyeseknek tetszettek, egyeskenek pedig nem...
és ez mindig is így lesz...

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#30) Vikthor válasza _George (#27) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ja, akkor elnézést kérek tőled. Egy kicsit nehezebb a fórumon tájékozódni... mint élőben... :(

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#31) Vikthor válasza _George (#29) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Én is magamnak moddolok...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#32) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Ahoj!

Uh, miről maradtam le!

Egér a PC-ben.... Tökre de nagyontuti! Unalmában gépezett, feltörte a Windowsod bonyolult jelszórendszerét (1),Sam Fisherré vált, és a kalitka két fala között állt, majd rávetemedett a répára, és brutálisan megette! NAGYON OTT LEHETETT! Amúgy is, gondolom, milyen szomorúan de nagyonbúsan nézett rád, mikor kijelentetted neki, hogy MOD-versenyre mész, és otthon hagyod. Ezért is vitted magaddal! Képeket nagyon várom, mert kíváncsi vagyok rá gőzerővel!

Amúgy csak úgy beletetted a gépbe, vagy tettél bele valami üveget, vagy ilyesmit?

Üdv: Balu

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#33) Ye_Nő


Ye_Nő
tag

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=24310&start=0[/L]


itt van sok kép is. :) Helyes az egér, és jól mutat a házban.

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#34) modd3r válasza 9CS (#2) üzenetére


modd3r
őstag

Képek az egeres gépről:

crow.kepeim.hu

(#35) tildy


tildy
nagyúr

Indexen is van egy cik:
[L]http://index.hu/tech/hardver/tuning0929/[/L]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#36) Keitaro válasza tildy (#35) üzenetére


Keitaro
addikt

És egérke is benne van :))

(#37) tildy válasza Keitaro (#36) üzenetére


tildy
nagyúr

Jaja:)

Én díjjaztam volna:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38) Apika válasza tildy (#37) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én is gondoltam, hogy valamilyen díjat kap az érdekes ötletért...

(#39) iwu


iwu
addikt

hi!
megnéztem a képet az indexN, szerintem haláli!:D:D:D:D:D:D:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#40) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Na azért örülök, hogy valakinek tetszik az ötlek. :)

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#41) Ye_Nő válasza Vikthor (#40) üzenetére


Ye_Nő
tag

Valakinek?! :)
Visszaolvastam; ebben a topicban csak olyan hsz-ok vannak, hogy ''nagyontuti''! :P

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#42) tildy válasza Vikthor (#40) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem sok embernek tetszett:))
Egér túlélte és jól érzi magát:)
AZ is lényeg:)


Kiváncsi lennék, hogy hogy bírta a számítógép által keltett sugárzást, ha van egyáltalán, de ez már állatkísérlet kategória, amit viszont elítélek...
Egyébként a sok állatvédő a cicaszállítón, meg a pórázon, meg ilyesmin miért nem akad ki?
Persze az egérről az jutott eszébe, hogy....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) tildy


tildy
nagyúr

Olyan aranyosan aludt ott a gépben, szerintem az a legtutibb kép:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#44) Vikthor válasza tildy (#43) üzenetére


Vikthor
nagyúr

:P

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#45) iwu


iwu
addikt

szerintetek hogy mutatna a vizhűtésben pár guppi?:))) keringenének a csövekben, a szivattyún okosan átsuhannának, a derékszögü kanyarokban érdekes arcot vágnának...a fagyállódesztviz keverék is tutti lenne nekik...sőt forradalmasítok, van 1 200 meg 1 100literes akváriumom, azoknak a külső szűrője lesz a pcm vízhűtése...csak nehéz lesz odavinni a modding versenyre...
Wik, lenyúlom az ötleted és fejlesztem:D:D:D!

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#46) Vikthor válasza iwu (#45) üzenetére


Vikthor
nagyúr

lopkovic? nem szép dolog. Amúgy meg tök mind1, mert én már nem fogok menni a következő versenyre... Max az ismerősöknek megmutatom, azt pá. :DD

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#47) zsoltee10 válasza Vikthor (#1) üzenetére


zsoltee10
addikt

Szerintem jópofa volt az egér a házban. Tényleg egyedi ötlet. Tavaszra befejezed a házat, és király lesz. Akkor már kiscsirke kellene bele, és infra lámpa, azok úgy is szeretik a meleget. :)

(#48) iwu válasza zsoltee10 (#47) üzenetére


iwu
addikt

vagy az egér melléá egy pitont, és akkor a ház ablakán élő egyenes adásban menne a survivor...:D

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#49) s3nki


s3nki
csendes tag

A Gigabyte játék résztvevői megtaláljaák a HardwareOC.hu oldalon a hírek között a nyertes szelvények számát.
Az egér ötlet tényleg jó volt, de mint már többször több helyen le lett írva összesített pontszám alapján maradt le. Ha jól rémlik az ötlet jó magas pontszámot kapott. A többire nem emléxem, nem tudom melyik pontszám volt relatív alacsony.
A készítőnek üzenném, ha ilyen fantáziával van megáldva kár lenne, ha távol maradna a tavaszi rendezvénytől. Megpróbáljuk előre lefektetni a pontozási szabályokat, illetve nagyobb hangsúlyt fektetünk majd az egyediségre (remélhetőleg).


Üdv!

s3nki

(#50) Vikthor válasza s3nki (#49) üzenetére


Vikthor
nagyúr

Ok. Még alszom rá jó pár napot. De megmondom őszintén, hogy az ilyen lenéző, álszent és beugatós emberekre qrvára nincs szükségem... Szóval ezt a kérdést is fel lehet tenni kultúráltan... Bocs, de nagyon ki voltam bukva rajta. Elég bunkó módon viselkedett. Mind1 már. Én nem ilyen vagyok és ez a lényeg. Tavasszal, meg szerintem tuti kész leszek azzal a moddal, amit eredetileg az egérke helyett akartam. Bár már ezt is lenyúlták... :D

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.