Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) chesterke


chesterke
csendes tag

Sziasztok!
A következő probléma áll fent. Mobil internetet szeretnék eszközölni egy Pocket PC-re Bluetooth-on keresztül. A két eszköz látja egymást, minden OK. A mobilcég megadott minden beállítást, amit el kell végezni mind a telón, mind a zsebszámítógépen. A legnagyobb bökkenő az, hogy a tartomány (számok meg betűk) karakterei nem férnek be a Pocket PC-n a megadott helyre.
A telefon tuti jól van beállítva, mert egyszer sikerült összehozni a netet a két eszközzel, és azóta csak a Pocket PC lett állítgatva, a telefon nem. Az az érdekes, hogy másodszor ugyan úgy próbáltam beállítani mindent a kisszámgépen, mint először, azonban nem müxik.
Mondom, szerintem a tartomány lehet a gond, hogy nem fér be.

Lécci, ha találkoztatok már ilyen problémával, segítsetek!

Előre is köszi

Sose vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal.

(#2) Volu válasza chesterke (#1) üzenetére


Volu
tag

Tartomány???
Lövöd a dial-up connectiont bluetooth alatt, *99# tárcsáz és egyéb nem is kell oda!

''A számítógépező csajok strasszkövekkel díszített iPodot akarnak és macska formájú USB-memóriát, ami bedugáskor nyávog''

(#3) amargo válasza chesterke (#1) üzenetére


amargo
addikt

Ajánlom figyelmedbe a két lenti linket.
Igazából azt sem értem, mi a próblémád, nem értem, hol nem férki valami is?
Valami betárcsázó progit használsz? Vagy a beépítettet?

[link]


[link]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.