Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mit szeressek karácsonyra 10k-ért ? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Esmein


Esmein
nagyúr

Vmit a gépbe ami nem cdíró, dvd olvasó, hangfal, fejhallgató, egér. Bááá. mx500-at akartam a mostani logi optikai helyett, de mutter azt mondta van egerem minek masik ...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2) Cathfaern válasza Esmein (#1) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Eredeti játék? ;]

(#3) Esmein


Esmein
nagyúr

Jó ötlet, de asszem annyi játékom van most hogy 2 hónap alatt sem végzek velük :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#4) Som@ válasza Esmein (#1) üzenetére


Som@
őstag

De miért pont hardver? :U
És miért pont ámítástechnikai cucc?

Én egy jó kis könyvet vennék. De komolyan... Annyi jó könyv van, csak nem elég rá a pénz... :(

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#5) PeliScan válasza Esmein (#1) üzenetére


PeliScan
addikt

Tuner, pl 12k-ért?

(#6) Esmein


Esmein
nagyúr

Hát ruhát majd az új alakomra, könyv meg kb 3000 db van itthon(tényleg), más meg nem jut eszembe :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#7) Esmein válasza PeliScan (#5) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem nézek tv-t csak heti fél órát mikor a Sliders megy.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#8) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#6) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

RAM? Hűtőbordák(Thermaltake) vagy Zalman VGA hűtő vagy táp?

(#9) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#8) üzenetére


Esmein
nagyúr

256 ddr beleférne, de 512 meg 738 között észre sem venném a különbséget. Vidkard hűtés asszem meg van oldva parasztossan :))

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#10) Som@ válasza Esmein (#9) üzenetére


Som@
őstag

Azért ebben ne légy biztos. :)
Mármint a többlet ramban.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#11) Esmein válasza Som@ (#10) üzenetére


Esmein
nagyúr

Haver jobb eredményeket kap 256 rammal mint én 512-vel. Nem hiszem hogy 738 egetverő lenne, főleg hogy láttam másik tag 1024 megás rendszerét. Igazából azért vagyok meglőve, mert alaplapot akartam karácsonyra cserélni csak azt sikerült kilőni korábbra és most nincs épkézláb ötletem .

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#9) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Akkor egy kis modding világítő rendszerhűtő+Thermaltake A1414 rendszermemóriahűtő+VGA RAM borda? Amúgy milyen tápod van?

(#13) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#11) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Jó, de az összes többi hardverelem megegyezik?:DD

(#14) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#13) üzenetére


Esmein
nagyúr

hát, super pit mérünk, proc megegyezik, alaplap neki nf7 nekem kv7 nala 256 ram nalam 512 ram és az övé pattogósabb. Igaz 3dmárkóban odakenem mert gyenge a vidkardja. Táp = 400W Azona-wd a 7 ropis fajta.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15) Cathfaern válasza Esmein (#14) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A super pi-ben nem sokat számít a memó mennyisége.

[Szerkesztve]

(#16) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#14) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Aha, hát akkor passz. Én akkor már moddolnék vmi pofás cuccal, mondjuk az a Thermaltake rendszer-memória hűtő(hozzá jár 2 db VGA RAM borda) elég cool.

(#17) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#16) üzenetére


Esmein
nagyúr

10 ropiból már szépen szét lehet nyesni egy azona házat és meg lehet rakni 12 centis ventivel... Csak nem birják azt se nézni, ha le van szedve a gép oldala. Amúgy gondolkodtam előlapi panelen is.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#18) Esmein válasza Cathfaern (#15) üzenetére


Esmein
nagyúr

hát az nem, de ő 2,5-en hajtja én meg 2-3-2-6-on mégis övé gyorsabb...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#19) Esmein


Esmein
nagyúr

Itt figyel előttem egy fekete pentium pro borda. Ha feldarabolnám úgy nézne ki mint 8-10 zalman 47nj micsoda northbridge hűtő.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#20) Esmein


Esmein
nagyúr

Fülest meg azért nem akarok, mert 2 hetente fogyasztok el egyet öcsémmel. Valahogy nincs olyan fules, amit én vagy öcsémmel ne tudnánk kontaktra vágni pillanatokon belül. Mx500-at akarok bruhuhu.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21) eziskamu


eziskamu
addikt

Usb pendrive?

(#22) Esmein válasza eziskamu (#21) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hmm....

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#23) Esmein


Esmein
nagyúr

Na nemtom mi lesz, örülnék egy usb 2.0-s 128 megás pendrivenak is. és meg is említettem.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#24) Alvin_ti4200 válasza Esmein (#20) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Lehet, hogy rosszul emléxem, de mostanában vki árult itt MX500-at.

(#25) Esmein válasza Alvin_ti4200 (#24) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hát nemtom mi lesz, de majd meglássam holnap. Meg aztán felszaladgálni pestre nem tartozik azok közé a dolgok közé amit most el tudnék képzelni pihenésképp.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#26) WolfByte


WolfByte
tag

Ez jó ötletnek bizonyul, lehet ilyet veszek öcsémnek (gitározik, hadd erősödjön a keze):
http://www.gyrotwister-shop.hu
Egy gömb, amiben rotort lehet forgatni, a centrifugához hasonló terhelést fejt ki a és ezzel erősíti a kéz szorítását, az al- illetve felkart. Nagyon jópofa, nekem bejön :)


[Szerkesztve]

(#27) Esmein


Esmein
nagyúr

Ilyet mar lattam, megrantod a madzagot es elcsavarja a kezed. Baromi jó poén :DD

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#28) béla12


béla12
tag

Kedvelj engem és küld a pénzt! Most karácsonykor tudnám mire költeni.

Feltelepítettem a Win '98-at. Most cserélem a Reset gombot... elkopott...

(#29) Esmein válasza béla12 (#28) üzenetére


Esmein
nagyúr

Az nem megy, barátom az egész emberiség, mégse küldök mindenkinek 10kt :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#32) Vangelis


Vangelis
nagyúr

WEB camera????

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#33) Gergello


Gergello
addikt

és ha csak elkérnéd a pénzt, vagy ezzel elveszne a karácsonyi ajándékozás szelleme ? :D

(#34) dj.saabe


dj.saabe
aktív tag

WebCam ??
Valamilyen GAMEPAD ??
PEN/Flash Drive ??
Egérpad ?? :DD

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#35) Gambit


Gambit
őstag

Ti most mire válaszolgattok? Ez egy egy éves kérdés... :F

Vladi: B+, megint együtt nyalunk? :DDD

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#36) VladimirR


VladimirR
nagyúr

egy-egy naptarat a forumtarsaknak

Gambit: el kell, hogy keseritselek, ezuttal nagyban megeloztelek - mikor meg csak egy idei (#30) hozzaszolas volt a topicban, en mar akkor benyaltam magam a moderatort keresek c. topicban

[Szerkesztve]

(#37) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Aki nem olvas nem tanul....de hátha valakinek adunk jó ötletet.......:)

Pedig ezt én kezdtem...de honan jött elő ez a topic......

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#38) dj.saabe válasza Vangelis (#37) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

Án csak Vangelist követtem !! dátumot nemnéztem :DD

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#39) Flashy


Flashy
veterán

Vangelis ha ezt úgy hoztad fel hogy nagy unalmadban arra kerestél rá keresőben hogy ''karácsony'', istenbizony kiröhöglek :D

(#40) Vangelis válasza dj.saabe (#38) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De akkor én honann szedtem elő a topicot:F:F egyszer csak itt lett:F:F:F
Azé válaszoltam:)

dehogy kerestem rá...a karácsonyra, tényleg nem....vazze.
Ott láttam az első ötben oldalt és olvasgettem.....de nem én kotortam elő....

DE hol van a 31. hozzászólás?

[Szerkesztve]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#41) Gambit válasza Vangelis (#40) üzenetére


Gambit
őstag

Véletlenül nem tűnik fel, hogy a 31. hsz hiányzik? Egy hülye újonc telekúrta szmájlival, attól jött fel. :U

VladimirR: Basszus, te TSz elnök lettél volna az átkosban... (Vagy az is voltál?) ;]

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#42) dj.saabe válasza Vangelis (#40) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

jaja énis gondoltam rá hogy te miket nézegetel !
lehet Anqer (bocsnemtom hogykell leirni a neved) kavart valamit mint multkor 82 napja) az ÜDVOLET topiccal.
na jó ez nemvalószinű de kitudja.

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#43) Gergello


Gergello
addikt

mikori topic ez, te jó ég B+ :D
én abban a hiszemben éltem, hogy 2 napja nyitotta vki és most mindenki ajálngat vmit :D

(#44) MarKoo válasza Gambit (#41) üzenetére


MarKoo
őstag

Gambit te ezeket az embereket nagyob oltod. :DD

Moderáltam magam. :U

[Szerkesztve]

(#45) Vangelis válasza Gergello (#43) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De legalább megvan a bűnös...attól még lehet folytatni:F:F

Ki mit venne 10k ért most???

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#46) Gambit válasza MarKoo (#44) üzenetére


Gambit
őstag

Mindenkit savazok, ahol érek, holnap spanyolvizsga! :Y

Bencom poénos kissrác, csak kicsit éretlen ahhoz képest, hogy 14 éves.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#47) rdi


rdi
veterán

de hamár ...
apámnak kéne 10k alatt vagy sulineten 20k alatt venni vmit, aki 74 éves lesz jövőre, számítógépezik és már unja...
pendrive kihullik, mert nem hodja a fájljait sehova, kamerája van, tv karesz dettó, egér vezetéknélküli van.
Valami számzek gagyesz is jó lenne a vodka mellé, de hol és mit?
:(((((((

Fej! Tor! Potroh!

(#48) MarKoo válasza Gambit (#46) üzenetére


MarKoo
őstag

Sok szerencsét. :DD ;]

Ez jól esett. :P Az ilyenek miért nem eszik észre magukat? :F Ezt a topicot is minek kellett elővenni? :U

[Szerkesztve]

(#49) dj.saabe válasza rdi (#47) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

Húúú ez igy nehéz hogysokminden van éshogy faterról van szó mert akkor még aztse lehet mondnai hogy gamepad mert gondolom nemhasználná :DD

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

(#50) dj.saabe válasza Gambit (#46) üzenetére


dj.saabe
aktív tag

Sok szerencsét a vizsgádhoz !!

Ui.: ÚÚ Bazzz még ilyenkor os mennedkell suliba vagy /tanfolyamra vagy ez csak sima vizsga amire bevagy hivva?

Djsaabe The Only One !! | Légszives senki se kössön belém nemvagyok valami nagy önuralmú !! (remélem aláirásnakl jólesz.)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Mit szeressek karácsonyra 10k-ért ? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.