Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennapok

Hozzászólások

(#16) h.adam.92


h.adam.92
őstag

Jól lefáradtam. Erre rátett egy lapáttal, hogy a túlórában végig egyedül voltam a műhelyben és majdnem elaludtam. Most egy alu alaplapot marok, holnap reggel környékén végzek is vele. Már tennék fel valami szép kis vasat, amit nem kell forgatni és pepecselni vele.

Ma belátogatott a csávóka, akinek kellett a solidur. Pont akkor végeztem, amikor jött. Szerintem elég borsos lesz az ára a dolognak, mert vagy 3x kellett még marás közben módosítani valamint a rajzok sem stimmeltek.
A legvégén egy 2mm-es hornyot kellett oldalanként 0.25 milajjal kibővíteni, mert szorult benne a profil.
Kaptam rá egy 1es marót, amit előtte már valaki keménymarással kivégzett, mert marhára sorjás maradt utána a felület. Kapott is a gép 10000-es fordulatot, kb a felszálló helikopternek van ilyen hangja :). Főorsója meg is fogja magát adni, mert már most üt egy tizedet(!). Nem baj, amíg szét nem esik, addig úgy sem lesz megcsináltatva.

Holnap végre péntek és pihi. Hétvégén fahasogatás és más nem nagyon.

Kis érdekesség, hogy éjjel fújt a szél és hallottam 3-4 dörrenést lentről. Hirtelen azt hittem be akarnak törni úgyhogy gyorsan lerongyoltam a pincébe körbenézni. Semmi. VIssza fekszek 3 percre rá ismét. Kinéztem hátra a kertbe, de semmi. Megint visszafeküdnék erre megint. Kimentem az utca frontra, mert ott van is 3 ablakunk a pincébe, gondoltam azt akarják betörni vagy ilyesmi, de semmi. Aztán csend lett és el is tudtam aludni 11 körül... Erre reggel nyitnám ki a garázsajtót és nem tudom, mert a lindab lemezeink szépen eldőltek, amik csattantak is rendesen. Mindent néztem, csak azokat nem... :DDD

Na megyek is, mert mindjárt reggel van!

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennapok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.