Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennap-o.k.! :)

Hozzászólások

(#30) Cy-clone


Cy-clone
csendes tag

Nem szokta a cigány a szántást - szokták mondani.
Hát én meg a kerékpározást - tegnap párom unszolására (milyen jól tette!) elmentünk a közeli erdőségbe és mire észbekaptunk hazafelé, negyed hat lett. Eleinte azt gondoltam hogy nem fogom bírni, de aztán szépen belejöttem és egész szép kis távot sikerült megtennünk. Igaz eltévedtünk és nem ott kerültünk ki a zöldből ahol szerettünk volna - hanem egy másik településen :DDD de sebaj, jó lecke volt a térképekről...

Ma viszont mindketten totálkárosak vagyunk, nem csak az izomláz miatt... pedig a bicaj-üzletben azt mondták hogy a leg-ergonomikusabb nyerget vásároltuk ... :O :DDD

A jövő hétre kaptam péntekre időpontot a kardiológushoz, jó lesz megjegyeznem hogy kicsit fulladok - a háziorvosom rákérdezett hogy nem szoktam-e, mire én: éééén??? Á, dehogy, egészséges vagyok mint a makk, házat lehetne döntetni velem.
Erre közölte hogy jó, azonnal kardiológus... NEM VAGYOK BETEG.
Csak rám férne már egy kis generálozás :DDD

Jut eszembe, hétfőn autókát viszem a szerelőhöz. Nem akkora a baj mint hittem, de sikerült listát írni arról hogy mit szeretnék javíttatni még... egyszerre ugye minden nem megy, buxa behúzza a satuféket :K :Y
Egyébként láttam a kisautót alulról - szerelővel egész jól megértjük egymást, és felemelte nekem hogy alatta sétálhassak... hát nem bizalomgerjesztő, láttam ahol a kipufogócső hegesztése enged, úgyhogy cserélni kell a középső részt ez már biztos.

Lánykám ma hazajön nagyiéktól, tanulás, hörcsög- és szobatakarítás várja, úgyhogy mindenkinek 100% program a hétvégére.

További szép napot mindenkinek! :DD

"Soha ne harcolj disznókkal - koszos leszel és a disznók élvezni fogják!"

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennap-o.k.! :)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.