Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennap-o.k.! :)

Hozzászólások

(#27) Cy-clone


Cy-clone
csendes tag

Ó, kicsit skizofrén állapotot idézett elő nálam ez a hétvége a ruhákkal kapcsolatban - idádom és egyben gyűlölöm őket! :Y
Helycserés támadást eszközöltem a téli és a tavaszi/nyári ruhakészlet között: téli ruhákat kimostam, vasaltam, zacskóztam, pakoltam a nyáriak helyére - ugyanez a nyáriakkal, szellőztetés, vasalás, szekrénybe pakolás amit előzőleg tetőtől talpig kimostam ha már üres volt.... na ez már az a pont amikor utálom a ruhákat...
A cipők már nem férnek a mai napba - tisztítás, kitömés, dobozba rakás...
Na de ma még szeretem a cipőket... holnap már talán más véleményen leszek.

Kissé fáradt lettem a sok vasalástól/állástól - lehet hogy valahogy forradalmasítanom kellene a műveletet... hm..

Egyre többet foglalkoztat a gondolat hogy önálló vállalkozásba kezdjek - ötletem lenne nem is egy, s még ebben a válságban is lenne kereslete, de azt hiszem jobban ki kell dolgoznom a tervét... lehet hogy egy alapos piackutatást is végzek még mielőtt anyagi befektetésre kerülne a sor... majd beszámolok a fejleményekről. :B
A baj csak az, hogy a jelenlegi munkámat sem szeretném feladni, mindent akarok csinálni egyszerre, amit hát legyünk őszinték sokminden bánhat ha nem vigyázok...
Elég ha csak az egészségemet veszem - már hónapok óta készülök a reumatológushoz, ha nem kezelik időben a kezemet, félő hogy annyira tönkrevágom őket mint anyai ágon valamennyi felmenőm... azt hiszem ebbe a "feladatba" is majd bele kell löknöm magam, mindig ezt kell tennem ha elkezdem keresni a kifogásokat, de közben agyban nagyon is tudom hogy fontos dolgot halogatok... :((( :U

Holnap hajnalban sok-sok táblázat vár és tervek, úgyhogy nem tudom bekukkantok-e, esetleg este ha még nyitva tudom tartani a szemeimet.

Na hát további szép estét! :K

"Soha ne harcolj disznókkal - koszos leszel és a disznók élvezni fogják!"

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Mindennap-o.k.! :)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.