Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PÁ 2


PÁ 2
csendes tag

Sziasztok. Gondoltam nyitok egy topicot kedvenc kettes csatornánk szerdánként induló új sorozatának, a Született feleségeknek. A bemutatók tetszettek, úgyhogy már várom, hogy milyen lesz.

Mindenkinek van valami szennyese...

(#2) TAKÍÍ válasza PÁ 2 (#1) üzenetére


TAKÍÍ
tag

én is megnézem milyen az elsö rész pedig nem szoktam ilyeneket nézni aztán ha sz@r
akkor meg otthagyom

(#3) Kain válasza TAKÍÍ (#2) üzenetére


Kain
senior tag

Nekem megvan az egész elsőévad,első részt egnézem tvben,azt ha tetszik,megnézem a többit gépen. /nehogymá 1 hetet kelljen várni a 1észre :DDD/

(#4) Manitou


Manitou
addikt

Ez melyik csatornán is lesz? Mert rémlik valami bemiutató.

Most látom tv2 ?

[Szerkesztve]

(#5) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Ez miről fog szolni?

(#6) Pompi válasza mayerlaci (#5) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

''A széria először is ugyanazt a témát szolgálja, mint a valóság-show-k - nem más, mint ezek folytatása fiktív eszközökkel. Normális problémákkal küzdő, hétköznapi emberekről szól. A különbség csak annyi, hogy a 'háziasszonyok' szebbek, párbeszédeik viccesebbek, a velük történő drasztikusan kiélezett drámák izgalmasabbak, mint a valóságban kiválasztott tv-proletariátus kameraficamai.''

[link]


[Szerkesztve]

Feel Good Inc.

(#7) Sanya


Sanya
nagyúr

miért kellett ez? a tv2-nek nincs külön fóruma? nyiss oda egy vinyós cikket, úgy kibannolnak, hogy még a tv-t sem fogod tudni venni. laminacsituri

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#8) simonzé válasza mayerlaci (#5) üzenetére


simonzé
addikt

Természettudományról, finommechanikáról, meg programozásról.


Mi másról? :U

I don't fit in. I fit out.

(#9) PÁ 2 válasza Sanya (#7) üzenetére


PÁ 2
csendes tag

Tudtommal a fáradt gőzben nem csak vinyós témákat lehet nyitni. Ha valakinek nem tetszik, akkor az ne olvassa! De ne kritizáljon. Mindig azok akik kritizálnak, tudnak a legtöbbet a kritizáltról.

(#10) mayerlaci válasza simonzé (#8) üzenetére


mayerlaci
senior tag

rendes, értelmes ,válaszrol...

(#11) Thulcandra válasza PÁ 2 (#1) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Rák enné már meg, ez rohadtul nem kéne ide, főleg TV2, egy értelmes műsor sincs rajta Columbo -n kívül!!!

KÁLÁMBÓ TANGÁBAN!!!!

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#12) Sanya válasza PÁ 2 (#9) üzenetére


Sanya
nagyúr

a tv2.hu-n próbálj meg egy darab nem oda illő témát nyitni légyszives.
köszönöm

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#13) PÁ 2 válasza Sanya (#12) üzenetére


PÁ 2
csendes tag

Szerinted ez nem ideillő? Van Helyszínelők, Lost, Bud Spencer, ez mért ne lehetne. Mondom, ha valakit nem érdekel, akkor ne irogasson a topicba...

(#14) joey7


joey7
őstag

tegnap láttam szinkronosan az első 3 részt,két héttel előtte felirattal szintén az első
3-at.mondhatom ég és föld a különbség,- a szinkron javára. :( amúgy nem tűnik rossznak,sőt egészen jó; a LOST-nál sokkal jobban teccik. :D .persze ízlések és pofonok... ;)

(#15) Sanya válasza PÁ 2 (#13) üzenetére


Sanya
nagyúr

bár azok se lennének... sajnos ide jár minden csetről kibannolt ember álcsetelni...

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16) PÁ 2 válasza Sanya (#15) üzenetére


PÁ 2
csendes tag

Figyelj, értem, ez a véleményed. Meg van aki nem tévézik, meg olyan is akad, aki csak az egyik csatornát nem kedveli. De attól még miért kell mindent rögtön lefikázni az elején?
Másnak lehet, hogy más az ízlése?

(#17) PÁ 2 válasza joey7 (#14) üzenetére


PÁ 2
csendes tag

Milyenek egyébként, mármint milyen jellegű maga a sorozat? A szinkron milyen, mert írtad, hogy ég és föld a különbség? Hallottam, hogy Liptai is szinkronizál benne, ez egyelőre nem vonz annyira.

(#18) Sanya válasza PÁ 2 (#16) üzenetére


Sanya
nagyúr

ok, lehet tetszik a sorozat.

de nem lehet, hogy rossz helyre nyitottad? tv.hu fórum nem sejtet valamit?

[Szerkesztve]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#19) PÁ 2 válasza Sanya (#18) üzenetére


PÁ 2
csendes tag

Szerintem nem, merthogy a fáradt gőz erről is szól, hangsúlyozom SZERINTEM. Ha megkérhetlek, OFF-olj, ha nem témába vág, erre találták ki...

(#20) joey7


joey7
őstag

szterintem gyűjtőtopikokat kéne nyitni mondjuk RTL, TV2, HBO címeken és abba lehetne irkálni filmekről.viszont javasolnám,h az ott leírt hsz-ek NE legyenek hozzáadva az egyén hozzászólasaihoz,tehát NE számolja őket. :U
szvsz csak a szakmai hsz-eket kéne számolni.

(#21) PÁ 2 válasza joey7 (#20) üzenetére


PÁ 2
csendes tag

Szerintem ez elég nehezen lenne kivitelezhető, mert őszintén szólva 1 topic alatt káosz lenne belőle. Nyomos sem lehetne egy idő után követni, hogy ki miről írt, kinek. Itt egy Lost, ott egy jóbarátok, aztán star trek stb...

(#22) Sanya válasza PÁ 2 (#19) üzenetére


Sanya
nagyúr

nem, mintha az egész téma nem lenne off... sok köze van a prohardverhez, mint számítástechnika... ne nevetesd ki magad.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#23) joey7 válasza PÁ 2 (#21) üzenetére


joey7
őstag

akkor tényleg marad a csatorna honlapja,vagy egyéb fórumok.Sanyának igaza van, ez számítógépes fórum elsősorban,másodsorban,és harmadsorban is;nem jó lenne ha elbulvárosodna. :U persze ezt majd eldöntik a HÁZIGAZDÁK, illetve a mod.-ok. ;)

[Szerkesztve]

(#24) PÁ 2 válasza Sanya (#22) üzenetére


PÁ 2
csendes tag

Sokadszorra írom, ez a fáradt gőz, és szerintem a politikának, vadászrepülésnek és nőügyeknek (bocs a topic nyitóitól és használóitól, ezt láttam meg) sincs túl sok köze a számítástechnikához. De mégis, a vadászrepülőkben is van számítógép, meg szoftver. Ha ennyire utálod a témát és nem érdekel, akkor miért irkálsz még mindig???

(#25) bobsurf válasza joey7 (#20) üzenetére


bobsurf
senior tag

Akkor a PH!olitika, a gyúrás, a csajok, meg az összes fáradtgőzös topic hozzászólás számlálását is be lehetne tiltani.
De miért?
Van a PH-n ilyen? Van! Akkor meg miért ne kéne számolni?

De ez is csak 1 vélemény.


Hogy a témába is vágjak, az első részt én is megkukkolom. :D

(#26) PÁ 2 válasza bobsurf (#25) üzenetére


PÁ 2
csendes tag

Kösz az erősítést, azért vannak olyanok is, akik érdemleges dolgokat is tudnak írni

(#27) joey7 válasza bobsurf (#25) üzenetére


joey7
őstag

csak azért mondom,mert mostmár nagyon elment a fórum a bulvár felé; egy nap majd vki a JOEY topikből lesz ph! félisten! ami szerintem vicc egy számítástechnikai fórumon. :(

(#28) PÁ 2 válasza joey7 (#27) üzenetére


PÁ 2
csendes tag

Ha ahhoz tartjuk maginkat, hogy ez egy informatikai fórum, akkor szerintem a Fáradt gőz és még jónéhány gyűjtőtéma egy az egyben törölhető a PH oldaláról, mert szinte nincs is olyan topicja, ami az informatikához kapcsolódik. Részemről a vita lezárva...

(#29) Sanya válasza joey7 (#27) üzenetére


Sanya
nagyúr

sajnos az emberek inkább az információnélküli népbutító bulvárt választják, és mikor segíteni szándékozunk rajtuk, mi vagyunk a hibásak :(

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#30) joey7 válasza PÁ 2 (#28) üzenetére


joey7
őstag

a Fáradt gőz szvsz nem azt jelenti,h egyféle támáról,-lásd tvsorozatok- ezer topikot nyissál,hanem lehetőleg csak 1-2-t.mégpedig azért mert egy ilyen totyikba sokminden beleférhet,de képzeld el,h az Aktív témák első 100 témája a Blikk online fórumának tűnik majd mert minden szir-szar témának külön topikja lesz ! :Y
az a helyzet,h a PH! üzemeltetői,tulajdonosai konkrétan megfogalmazták a fórum használatának szabályzatát amit vagy elfogadsz vagy nem,de ha nem akkor viselned kell a következményeket. ;)

(#31) Integra


Integra
titán

mintha lenne valami kedvenc sorozatok topic..
ez a sorozat meg iszonyatosan színvonaltalan, buta amerikaiakon mulat az európai ember, mert nem néz a tükörbe és gondolja végig hogy a saját nyomorán mit tudna változtatni
szánalmas:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#32) joey7 válasza Integra (#31) üzenetére


joey7
őstag

ugyanmár,ez csak mozi! az ember attól,h ilyen show-kat néz még végigtudja gondolni a ''saját nyomorát''! nemde? ;) ha meg nem az már az ő baja. ;)

(#33) PÁ 2


PÁ 2
csendes tag

(#34) viharhozo


viharhozo
addikt

Nagyon jo sorozat, azon kevesek egyike, amit szinte minden korosztalynak erdemes nezni. Es gonosz, nagyon gonosz. ;)
Tessek neki eselyt adni, megeri.

A szinkrontol felek egy kicsit, aki tudja, nezze feliratosan.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#35) strike-force válasza viharhozo (#34) üzenetére


strike-force
őstag

te mindegyik sorozatos topikban ott vagy? :) lost, my name is earl, desp. h.wives. joey-ban voltal mar? :D

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#36) viharhozo válasza strike-force (#35) üzenetére


viharhozo
addikt

Joeyt nem nezem. Adtam neki eselyt, de nagyon sok bena resze volt. Ev vegen sztem tuti cancel lesz belole. Egyebkent a Prison Break meg kimaradt, pedig az is jo. :)

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#37) Kain


Kain
senior tag

Sztem is elfér itt,már úg yis olyan szedett-vedett a ph!, h mind1.

(#38) [pod]Diablo


[pod]Diablo
őstag

megnéztem az első részét,és szerintem nem is olyan rosz.

[Szerkesztve]

"Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, mégrosszabb idő, kibaszott Mary Poppins, LONDON!" // ...when i get sad.i stop being sad and be awesome instead...

(#39) joey7


joey7
őstag

na,megnéztem immáron harmadszor is az első részt. :D még mindig teccik,mindig lehet benne újat találni. remek karakterek vannak benne,jó a szöveg, vitathatatlan, ésrződik rajta a Szex és város hatása,csak a csajok totál más szerepkörben mozognak. Már várom DVD kiadást! :C

(#40) Biaggio válasza viharhozo (#34) üzenetére


Biaggio
őstag

Szinkronhangok kicsit furcsák, pláne Hegyi Barbara. Azt hiszem, megnézem feliratosan is, nagyon jó kis sorozat.

Hol van már az Öreglányok? :DDD

(#41) Avicularia


Avicularia
veterán

felhozom kicsit a topikot
mivel asszony nyaggatott ,hogy nem látott minden epizódot letöltöttem DC-ről az eddigi részeket
de a második nem akar normálisan menni,AC3-as hang van rajta,Gspot azt mondja minden rendben ,3 kodek is van a gépen ,mégse megy a lejátszás
a többi rész ugyanúgy van megcsinálva és tökéletes
valakinek valami ötlet?

(#42) Kidus


Kidus
őstag

Mivel úgy látom, hogy ez a topic teljesen szét lett offolva, a warezról már nem is beszélve, valamint szerintem belefér a ''sorozatok'' topicba [link] , így zárom.

Assuming Control

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.