Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Janoska26


Janoska26
addikt

Gondoltam ha már van év legjobb játéka, akkor lennie kell legrosszabbnak is :DDD .
Ki melyik játékban csalódott az idén legjobban, ki mit nem tett volna már bele egy játékba, egyszóval minden olyat ide lehet vésni amiért elszúrtak szerintetek egy játékot.
Jó fórumozást mindenkinek!

(#2) Dj Sügi válasza Janoska26 (#1) üzenetére


Dj Sügi
őstag

és itt az új totyik!!! :DDD Hajrá emberek :DDD :D

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#3) Janoska26 válasza Dj Sügi (#2) üzenetére


Janoska26
addikt

Hát na ja, kíváncsi vagyok arra, hogy ki mit vár el egy játéktól vagy ha nem tetszik neki akkor miért is nem?Ez megfelelő ok arra, hogy új topicot nyisson az ember :DDD

(#4) Dj Sügi válasza Janoska26 (#3) üzenetére


Dj Sügi
őstag

nem tudom!!!Minden esetre sok szerencsét hogy ne zárják be!!! :R

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#5) Janoska26 válasza Dj Sügi (#4) üzenetére


Janoska26
addikt

Ki zárná be és miért?

(#6) Janoska26


Janoska26
addikt

Nos mindenkinek teccik minden játék?Azért ezt nem hiszem ;]

(#7) Atys01 válasza Janoska26 (#6) üzenetére


Atys01
csendes tag

Na szóval nekem nem tetszik az AURAN által kiadott TSR2006 vonatos játék. Egy viszonylag jó gépen szaggat mint állat, és még a grafika is vacak... Szóval nálam eddig ez a legrosszabb! (de a gyerek meg meg van érte őrülve ezért van fenn a gépen hónapok óta)

(#8) P.Dude


P.Dude
őstag

Volkswagen gti racing a legszarabb eddig!

Zoll

(#9) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Ship Simulator 2006.
Egy szar. Egyáltalán nem szimulátorm, 4 gombbal vezethető az egész, a hangok szarok, minden hajót ugyanúgy kell vezetni és hányingert okoz.

(#10) Janoska26


Janoska26
addikt

Egyébként ez a topic arra is szolgálhat, hogy melyik játék az amit biztos nem kell megvennie az embernek, majd ha lesz elég hozzászóló csinálhatok egy negatív toplistát is :DDD

(#11) Kiskokó válasza Janoska26 (#10) üzenetére


Kiskokó
veterán

Hát azért itt az sem mind1 hogy kinek mi jön be stb.. de az is tény hogy ez segiteht egy pár embernek hogy mit vegyen vagyéppen ne vegyen meg..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#12) Dj Sügi válasza P.Dude (#8) üzenetére


Dj Sügi
őstag

vitatkoznék vele!!!mod:Egy street racing syndicate legalább olyan szar!!!

[Szerkesztve]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#13) Remington válasza (Kolombusz) (#9) üzenetére


Remington
őstag

ha hányingert okoz akkor a tengeribetegséget legalább jól szimulálja :DD

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#14) zsulboy válasza (Kolombusz) (#9) üzenetére


zsulboy
senior tag

Igazad van! :R :R :R
NAGYON rossz game,a grafika sem 2006-os! :( :DDD

(#15) Janoska26 válasza Dj Sügi (#12) üzenetére


Janoska26
addikt

Sügikém ebben tutira egyetértek veled, ennyire gagyi NFS klónt rég láttam, bár a bevezetővideója azért nem rossz, kár hogy az egész játékban annyi az élvezetes ;]

(#16) Grandi válasza P.Dude (#8) üzenetére


Grandi
aktív tag

Igazat adok Neked.
Ma töltöttem le és 20 percet bírtam a játékkal foglalkozni, botrány :)

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#17) Dj Sügi válasza Janoska26 (#15) üzenetére


Dj Sügi
őstag

vagy akár a street racing:redline! :B az is elég fos!!! :R

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#18) Kiskokó válasza Dj Sügi (#17) üzenetére


Kiskokó
veterán

Na azért az nemhiszem hogy kiérdemli a legrosszab cimet.. igaz hogy a városban szar a játék mert autótervező programmal van az egész készitva e a garázs rész és az összeszerelső rész az verhetetlen.. iylet kellen az EA nak is csinálni..

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#19) Dj Sügi válasza Kiskokó (#18) üzenetére


Dj Sügi
őstag

de az összes többi élvezhetetlen!!!

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#20) Janoska26


Janoska26
addikt

Hm, mindenki elégedett az összes játékkal.Olyat lehet kedves moderátor illetéskesek, hogy átnevezni a topicot, mondjuk olyanra hogy:Minden idők legrosszabb játékai.
Hátha így forgalmasabb lenne a topic, na meg télleg jó kifikázni egy két játékot, nem rosszmájúságból, hanem mert jól esik :DDD .Ha átnevezhető akkor köszönöm szépen előre is :R

(#21) Dj Sügi válasza Janoska26 (#20) üzenetére


Dj Sügi
őstag

látod én mondtam hogy túlsok jövője nics a topiknak!!! :P :D

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#22) Janoska26 válasza Dj Sügi (#21) üzenetére


Janoska26
addikt

Lesz az ne aggódj, ha mást nem én elég sok játékkal nyomulok, majd beírogatom ami nem teccett :DDD .De én optimista vagyok majd csak ráharapnak ne aggódj :DD .

(#23) Dj Sügi válasza Janoska26 (#22) üzenetére


Dj Sügi
őstag

jelöltesd ki pirossal!!! ;) :D :D :DDD

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#24) Janoska26 válasza Dj Sügi (#23) üzenetére


Janoska26
addikt

Azt hogyan kell?Megkérek egy moderátort? :U

(#25) Dj Sügi válasza Janoska26 (#24) üzenetére


Dj Sügi
őstag

igen!azt nemtudom hol kell!


[Szerkesztve]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#26) P.Dude


P.Dude
őstag

Az Outrun is kissé elkeserített!

Zoll

(#27) V Gergő


V Gergő
csendes tag

szerintem az év csalódása a FIFA 06.
Nincs annyi újítás benne mint vártam és grafikai téren sincs túl nagy előrelépés..... :(

(#28) Dj Sügi válasza V Gergő (#27) üzenetére


Dj Sügi
őstag

szerintem az év csalódása a FIFA07 egy nagy szar!!!A demó alapján!Rengeteget kéne fejlődnie hogy valami jó is legyen benn!

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#29) Bencus88 válasza Dj Sügi (#28) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én nem Fifázok mert régen meguntam de most felraktam a 2007 demot és újra visszaszoktam szerintem jó kis game lesz.

(#30) Müge


Müge
tag

Hát, nem tudom, ilyen ősszar játékokkal ritkán futok csak össze, szerencsére.
Egy játéknak kb. 1 perce van, hogy megszerezze nálam a jó benyomást, és 10 perc alatt kiderül, hogy maradhat-e a gépemen, vagy sem...

2006-ban azért összességében jó játékokkal volt dolgom.

Na, egy batár szar azért eszembe jutott:

UTOPIA CITY.
Egy csapás az a gém, messzire kerülje el mindenki :D
Undorító grafika, sivár környezet, pocsék játékmenet...

És szerintem nagyon jó a topic, de tényleg jobb lenne ''Minden idők legrosszabb játékai'' címen futtatni...




A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#31) Djuree


Djuree
félisten

Nézzétek meg az Iron Aces nevű arcade repszimet!!!

Elég durva hogy milyen szar :Y

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32) nem_tom


nem_tom
őstag

Bocs rossz helyre írtam

[Szerkesztve]

(#33) zsulboy válasza Dj Sügi (#28) üzenetére


zsulboy
senior tag

Jó lesz az,egy demoból nem szabad kiindulni.
Szerintem egyébbként a demo sem rossz,magyar kommentárral pedig még jobb lesz!!

(#34) Dj Sügi válasza zsulboy (#33) üzenetére


Dj Sügi
őstag

nem tudom! talán akkor majd a teljesből!

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#35) Djuree válasza Dj Sügi (#34) üzenetére


Djuree
félisten

Szerintem a fifa az nagyon király lesz, igaz még nem próbáltam ki, nem tudom elképzelni hogy szar legyen, főleg magyar kommentel...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#36) emery2 válasza (Kolombusz) (#9) üzenetére


emery2
tag

Egyetértek veled. Nekem se nyerte el a tetszésem. Szerintem ez egy 2006-os játékhoz elég messze van :(

Minden igaz, még a hazugság is -csak éppen az megfordítva!

(#37) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Lada Racing Simulator, Street Racing Syndicate, Juiced - elsősorban autósakban utazok, számomra ezek a mélypontok. A Street Legalt azért nem említem, mert egyrészt magyar (kis bíztatást az Invictusnak), és mert órákig el lehetett benne molyolni a szerelgetéssel. Line of Sight Vietnam - na ez még egy bögre g3ci. És legvégén személyes ellenségem, inkább csak grafikailag - mint sztori-ügyileg (előre elnézést kérve természetesen) GTA: San Andreas. Számomra elég vacaknak tűnik. Szándékosan enyhítettem a játék negatív jelzőjét. Annyi szippantós IFA nincs a földön, hogy minen jutalmát megkapja a programozó gárdájuk. Ez a topic tényleg fantáziaindító...ha elképzelem, hogy mit csinálnék a fejlesztőkkel, meg azokkal a pisisekkel, akik ezzel a mocsokkal játszva roppant kemények lesznek, háát...

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#38) Janoska26 válasza Müge (#30) üzenetére


Janoska26
addikt

Hát reméljük egy Moderátor figyel bennünket és lesz kedves átnevezni nekünk a topicot :U

(#39) (Kolombusz) válasza Dj Sügi (#17) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Pedig az angyon jó kis játék, ha rendesen optimalizálták volna, akkor mai napig azzal szórakoznék, de sajna telepitésfüggő az egész. Egyszer elmegy egy ti4200on maxom, most meg a 6800gt-n is szaggat.

(#40) _stick_


_stick_
őstag

Ha nem bántok meg senkit, beírnám ide azt az Outrun 2006 féle halvány próbálkozást :U
MOD: illetve a VW GTI féle borzadájt :)
Ha jobban belegondolok, addig kell ''kiszórni a szemetet'' amíg nem jön ki az új NFS
mert jóideig megint király lesz. (bár szvsz több bőrt nem lehet lehúzni a témáról) :)

[Szerkesztve]

(#41) Janoska26


Janoska26
addikt

Nofene, sikerült átneveztetni a totyikot, hálás köszönet a Moderátoroknak, nos Uraim lehet fikázni az arra érdemes játékokat, mindenki okulására :DDD :C

(#42) Janoska26


Janoska26
addikt

Lenne itt még egy igencsak elszúrt game, ami a magyar programozók nevéhez fűződik az pedig az Imperium Galaktika 1, vagy 4 vagy 5 lemez volt jó sok, se füle se farka az egész játéknak, élvezhetetlen túlbonyolított retek, asszem ez a helyes jellemzése a kicsikének :DDD :C

(#43) sharpapa


sharpapa
aktív tag

tom hogy senki nem ért velem egyet, mert hogy az aktuális játéknak egyesek számára megadja a hangulatot, ám számomra egy rohadt nagy lopás ugy ahogy van, és én inkább azért vittem végig hogy bebizonyitsam, k...a könnyü, veteranban 4,5 óra elárulja hogy ezt a hülyéknek találták ki, és azoknak aki nem láttott egy háborus fimet sem, mert szinte minden létező film megtalálható benne.
COD

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#44) Janoska26 válasza sharpapa (#43) üzenetére


Janoska26
addikt

:R .Szerintem ezzel sok fanatikus COD-os lelkébe beletapostál :DDD .Az igazat megvallva bennem sem hagyott mély nyomot a játék, végigtekertem mindkét részt és jóidő.Ott porosodik...

(#45) joshua7 válasza muxi-muxi (#37) üzenetére


joshua7
veterán

Lada Racing Club a hivatalos neve. Pedig milyen nagy lelkesedéssel vetettem rá magam...sajnos egy hatalmas fos a progi. :( :O
Ha sorozatokat nézem, akkor egyértelműen NfS az Underground 1 óta. Rókabőr, 0 ötlet stb. Szvsz, szóval nem kell nekem ugrani. :)

Semper Fi

(#46) Janoska26


Janoska26
addikt

Hát ezt bekarcolnám ide:Call of Cthulhu: Dark Corners of Earth, és nem is azértmert csúnya lenne meg hasonlók, mert eléggé igényes szép grafika, a történet sem az utolsó bár sokáig nem jutottam el, na éppen ez a gondom vele a játszhatóság, enyhén túl van bonyolítva, egy nyavalyás páncélszekrényt kéne kinyitnom, amihez még a kódot is tudom, de ilyen tekerős szekrény, na nyissa ki valaki ha tudja, ezt elrontották kicskét, szerintem :(((

(#47) muxi-muxi


muxi-muxi
senior tag

Én a kvék négytől sem élvezek el. Maximum 3DMarknak jó.

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#48) Kazimír


Kazimír
őstag

A lövöldözős játékok közül (ha most az ősort nem említjük) számomra a MoHAA volt a legnagyobb csalódás. Tudományos fantasztikum kategória. Nagyon lefáradtam tőle.
A mai nap termése viszont egy űrrepülős hülyeség: X3 Reunion. A játékhoz erős gép, minimum 5 kéz a kezelőszervek egyidejű használatához és türelem szükségeltetik. A három közül ez utóbbival rendelkezem és ez is hamar elfogyott. 10 percig foglalta a helyet a merevlemezen és ugyanennyit vett el az életemből..

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#49) Janoska26


Janoska26
addikt

World Racing 2, tele hibával, még az irányítást meg is lehet szokni, de az hogy career-ben mindíg egy adott kocsival kell menni, még az is elment, de mikor nekimentem a hídkorlátnak, és nem bírt elindulni az autó kb fél percig nyomtam előre a gombot mint hülye, erre elindul, hirtelen megjelent ahonnan indultam, na ezt megcsinálta vagy 10*szer, gyorsban kiléptem, Uninstall, azannyát velem nem szórakozik :DDD

(#50) mcmike válasza sharpapa (#43) üzenetére


mcmike
őstag

Teljes mértékben egyetértek. Egy pozitívuma van: multiban nagyon jó árkád játék, ami kb. annyit jelent hogy akinek jó reflexe van, és hajlandó berombolni az ''valszeg'' sikeres... :U
De a többi az nem túl kecsegtető:
- valósághoz vajmi kevés köze van (népszerű filmekből elkapott jó jelenetek ömlesztve játékba passzírozva)
- tipikusan ARCADE stílus (nekem ez mondjuk negatívum)
- ''Újjászülető'' ellenségek (ez a 2-es részben a leglátványosabb egyébként)
- Szerintem a fizikát hagyjuk... (Különösen BF-et szem előtt tartva)

De ami enné sokkal rosszabb (ha volt szerencsétek hozzá):
''űberszoldzser'' :D (azaz becsületes nevén Über Soldier): német fejlesztés, a legárkádosabb amit eddig láttam, fizika szörnyű, hitbox mint olyan nem nagyon van, graf. elmegy, játékélmény valahol a mínuszban... asszem ennyi... :F

Autóssal nem sokat játszom, de az biztos hogy:
- NFS sorozatok fizikája elég sok kívánni valót hagy maga után (Mafia-t szem előtt tartva, ami pedig jóval régebbi mint a mostani NFS-ek)
- GTA-kkal sem játszottam, rövid kipróbálások után egyből Del... grafika iszonyat, fizikáról megint ne beszéljünk, jobb nem belekezdeni... (Megint csak lásd példának okáért a Mafia-t)

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.