Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#406) Rodox


Rodox
tag

1. Nokia 450 - Úgy látom, nem sok embernek volt 0660-as telefonja.Hát én azzal kedzem. 98-ban vettem, merthát a térerő ugye... Nem volt olyan jó a térerő, pedig kihúzható antennája volt! Szó szerint lehúzta a nadrágomat,akkora volt! :)
2. Ericsson T10 - Nekem nagyon bejött ez a telefon. Kicsi volt, sárga, rezgett,flip (kár h nem aktív), és dallamszerkesztő!
3. Nokia 3210 - Itt utáltam meg a Nokiát! Drága, ellenben buta telefonokat gyárt!
4. Sagem MW3026 - Na ez a telefon nagyon bejött! Wap, 8 soros kijelző, majdnem többszólamú csengőhangok, teljesen felhasználóbarát készülék. Még az előlapja is cserélhető volt, kár h nem lehetett kapni hozzá másmilyet. :)
5. Alcatel 715 - A másik kedvenc. Fém ház, nagy kijelző, végre nem zöld világítás, többszólamú cshang, jó játékok, okos telefonkönyv, és naptár, jó akksi, szóval nagyon tuti kis telefon!
6. SonyEricsson T300 - Szappantartó. Éppenhogy színes kijelző,még szebb cshangok, letölthető játékok. Nem szerettem.
7. Motorola T720 - Ez van már vagy két éve. Épp ideje lenne lecserélni, pedig nagyon szeretem! Kár, hogy annyira elértéktelenedett, hogy senki nem akarja megvenni. 5e alatt meg elvből nem adom el! Megy a szekrénybe a Nokia 450, meg a T10-es mellé. Jókat fogunk röhögni 10-15 év múlva ha előkerülnek!
8. Motorola a925, vagy a1000 - Remélem ez lesz a következő!

[Szerkesztve]

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a vadászgörényeimet

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.