Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

A ház főbb ismérvei:

Szögletes formák, semmi a díszítés kedvéért ráragasztott csicsa, és főleg
fogantyú a ház tetején.

Szóval valami ilyet szeretnék, mert elég sokat hurcolom a gépemet. Nem baj, ha nincs benne 10 darab 3,5-es hely (tkp második gép lesz), viszont nem árt, ha van előlapi usb és hangkártya kivezetése. MicroATX nem jó, mert a konfigot már beszereztem (egyelőre egy fa lapon dolgozik).

Tudom hogy egy levágott bőröndfül megteszi, de én valami komoly dolgot szeretnék találni.

Valaki esetelg látott már ilyet?

egyéb állatfajták

(#3) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Egen, várom is, hogy holnap megjelenjen :).

egyéb állatfajták

(#4) atus válasza kamikaze boci (#1) üzenetére


atus
senior tag

Szerintem házilag egyszerűbb lenne fogantyút varázsolni rá.

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#5) kamikaze boci válasza atus (#4) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Megnézem, milyen alternatívák vannak, aztán ha gyenge a kínálat, vesszen a nagypapa bőröndje. De egy házat mindenképpen vennem kell, hátha találok jópofa gyári megoldást.

egyéb állatfajták

(#6) WN31RD válasza atus (#4) üzenetére


WN31RD
addikt

Hogy lehet a fogantyút stabilan ráerősíteni a házra?
Arra gondolok elsősorban, hogy a ház tetején levő lap nemigen elég erős ehhez...

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#7) LukE válasza WN31RD (#6) üzenetére


LukE
veterán

alá egy acéllap, ha még úgyis gyenge, akkor azt a vázhoz rögzíteni. Ha nincs otthon, akkor is pár száz HUF-ért szerzel egy megfelelő méretűt.
És egyébként is könnyű lessz, csak elbírja.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#8) WN31RD válasza LukE (#7) üzenetére


WN31RD
addikt

Kösz, csak kíváncsi voltam rá, hogy hogyan szokás csinálni.
(Azt hiszem, a leendő Dragon nagytornyomra mégsem teszek fogantyút, hanem ha késztetést érzek a cipelésére, inkább majd beülök a sarokba, és megvárom, amíg elmúlik. :DDD)

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#9) atus válasza WN31RD (#8) üzenetére


atus
senior tag

:DDD:D

LukE-nál az igazság, a legegyszerubb egy nagyobb darab viszonylag vastag lemezhez rögzíteni belülről. Szerintem nem egy nagy ördöngősség, csak két lyukat kell hozzá fúrni, meg esetleg a vázhoz hegeszteni... :D

Dam! :C

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#10) Dokibá válasza atus (#9) üzenetére


Dokibá
aktív tag

Hát én inkább vastag (min 2 mm) alulemezzel erôsíteném meg a tetôt, ha cipelni kell, nem
mindegy a súly.

Dokibá

(#11) tildy válasza Kalandor (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

Jahm, de az enyhén szólva sem szögletes.:)
Egyébként megvan a házválasztásom végeredménye:yeong yang 5601;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) tildy válasza Kalandor (#2) üzenetére


tildy
nagyúr

;]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13) kamikaze boci válasza tildy (#12) üzenetére


kamikaze boci
őstag

Vajon lehet ilyet itthon kapni?

egyéb állatfajták

(#14) tildy válasza kamikaze boci (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet.Pl gépbolt:)

De láttam már e-connectnél is. Egyébként a kellytechnél kell megkérdezni, ha sehol nem találsz.

Kékben már élőben is láttam, de ilyen ezüst-fekete színben még nem.A kék nem nyerte el a tetszésem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#15) McJames


McJames
senior tag

Nem muszáj venni. Létezik egy amúgy lan-partis cipelőszerűség. Kb. egy-másfél éve volt sláger. Ha egy-két percen belül megtalálom, linkelem a képet.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#16) McJames válasza McJames (#15) üzenetére


McJames
senior tag

Íme: [L]http://www.xbags.com/pclan.html[/L]

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#17) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Ühüm, közben én is keresgéltem, elég egyoldalú a választék.... Ilyen ''hátipántból'' talán még több van, mint fogantyúsból házból.

egyéb állatfajták

(#18) McJames válasza kamikaze boci (#17) üzenetére


McJames
senior tag

Közben megnéztem az árát is. Inkább házat vegyél... :D , hacsak nincs ismerősöd, aki hátizsákokat, táskákat, hevereket varr.
Az X-Bags cuccok ára a neten 39-65€, azaz kb. 10-17e HUF között van, ami röhej.

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#19) _George válasza Dokibá (#10) üzenetére


_George
senior tag

ha már lemez akkor ne alu... hanem minimum vas... de az acél még jobb, csak nagyon rideg...

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.