Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • agemate

    addikt

    válasz varsam #17409 üzenetére

    Lehet, hogy a végén kiderül, az Intel HT-ja többet ér, mint az AMD valós core-jai :P Milyen ciki azért..

  • Benji21th

    tag

    válasz varsam #17409 üzenetére

    Ezekkel én is tisztában vagyok, azonban az, hogy azt írtam leginkább játékra kell szerintem megzavart picit...én arra voltam igazándiból kíváncsi, hogy minőségibb különbség lenne játék és játék között. Tehát én eljátszom medium grafikán is ha kell, mert sok előnyöm származott eddig is, hogy laptopom volt. Nekem borzasztóan tetszett, hogy elmentem egy lanpartyra, mindenki a kábelekkel szórakozott, meg hogy, hogy rakja a monitorját...én pedig leültem és felhajtottam a kijelzőt és kész...a játékok pedig ugyanúgy mentek nálam is, nem használtam élsimítást, esetleg kisebb felbontásra váltottam. A konfigot köszi agemate, tetszetős, bár lehet, hogy azért a vga-ra hajlandó lennék még egy kicsit áldozni, a gtx 460 szimpatikusabb. Sürgősnek végülis nem sürgős, egyelőre csak tapogatózok, próbálom követni az új dolgokat, elég sok jópofa dolgot láttam a CES 2011es hírekben is.
    peace

    Így visszaolvasva feleslegesen lett ilyen hosszú, szóval a lényeg: Lenne-e asztalival annyival jobb grafikája a játékoknak (megfelelő sebességgel persze), hogy megérje lemondani azt a kényelmet amit a laptop néha nyújt.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák

Hirdetés