Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Merevlemezről cd kép készítése (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) net84


net84
őstag

Hellosztok!
Mint a címben is írtam, a merevlemezről szeretnék cd képet készíteni. A Nero-nak van ilyen funkciója, csináltam is vele egy ''képet''. 2 CD lett az egész.
Az érdekelne, hogyha ezt a 2 CDképet kiírom CD-re, akkor ha formatálom a vinyot, vagy csak simán elcseszem a wint ( 98SE ), akkor ezzel a CD-vel tudok bootolni és visszaállít mindent???

Read only...

(#2) L3zl13 válasza net84 (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Neronak ezt a funkcióját nem ismerem, de Ghosttal pl lehet ilyet.

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#3) [Kovi] válasza L3zl13 (#2) üzenetére


[Kovi]
tag

Így van, én is norton ghost-ot használak... 10 perc egy full winXP reinstall :))

Szabadság, szerelem, Ext2 kell nekem.

(#4) net84 válasza L3zl13 (#2) üzenetére


net84
őstag

és Ghosttal megcsinált kép is ugyanilyan nagyméretűt csinál?
Kb. 854Mb-ot kellett kiírnia Cd képbe és csinált 2 darab, összesen kb 1 Gb-os fájlt.

Read only...

(#5) Attesz


Attesz
aktív tag

Hi!

Én Drive Image-et használok, de a Ghost is jo!
A Drive Image-ben azt szeretem, hogy tud tömöriteni!
Gondolom ez fontos lenne neked!! :Y
Nálam 1 novi uj WinXP + összes program amit használok(ami nem kevés) és kb 1-1,5 Gb-ot foglal !
Tud 40 és 50 % osan tömöriteni!
Tök jo!


Attesz

(#6) net84


net84
őstag

a Drive Image egy külön program ugye? Nem kell hozzá semmi? Honnan lehet letölteni? Free?

Read only...

(#7) Flashy


Flashy
veterán

ghost is tud tömöríteni, 2 fokozata van, lehet próbálgatni hogy melyik éri meg jobban, bár amin én próbáltam ugyanannyi ideig futtott mindkettő és kb ugyanakkora is lett az image :)

(#8) net84


net84
őstag

Megoldottam! Mivel kb 1Gb-ra volt szükség, így inkább felírtam Nero-val egy DVD-re. Most kér egy olyat boot-oláskor, hogy forrásmeghajtó. Ez ugyebár az, ahonnan szeretném visszaállítani az adatokat. Tehet nekem a DVD-olvasót kell kiválasztanom... Ezután a prog automatikusan felírja arra a meghajtóra az adatokat, ahonnan én kiírtam a képCD? Célszerű formáznom elötte az adott meghajtót, vagy ezzel a művelettel elszáll minden régi adat????

Read only...

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Merevlemezről cd kép készítése (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.