Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Keeperv85 #2040 üzenetére

    A WP8 minimalista felülete mőgé rejtett gyorsasága pont egy ilyen. Nem véletlen nem az UI-val szokták a komoly tesztek lemérni egy op.rendszer nyers erejét...

    Szerintem ilyet sehol nem írtam az UI-val kapcsolatban...

    De amúgy megint rámutatnék arra, hogy engem tökre nem érdekel, hogy mi van a motorháztető alatt, amíg az elvárásaimnak megfelelően kiszolgál, ezt pedig a WP8-as telefonom jobban tudja jelen pillanatban teljesíteni, mint a régi Androidos telefonom, vagy akár a 30k-ért itthon, újonnan garanciával kapható bármelyik droidos telefon (ennyiért vettem az 520-at). Nekem más nem számít igazán, sem a memóriakezelés finomságai, sem a sebesség és UI közötti vélt vagy valós összefüggés... (Jelzem, a dizájnt kifejezetten a telefon külsejére értettem. :) )

    Mivel eddig is bevallottan szubjektív érveket soroltam fel, nekem tényleg nem kell bizonygatnod, hogy az Android, mint rendszer, ebben vagy abban jobb, mint a WP8. :)

    Csak épp nem érzem magam attól agymosottnak, mert váltottam egy nekem jelen pillanatban megfelelőbb telefonra/rendszerre. :)

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés