Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tithian


Tithian
őstag

Pár helyen már láttam ilyen akciós csomagot, de még nem tudtam rájönni, mi a hátulütője, már ha van neki.

1 év szerződéssel amúgy sem lehet 512/128-as DSL-t kapni 11K-ért, az, hogy nincs telefondíj, ha nem telefonálok, túl jól hangzik.
Példa: [L]http://www.invitel.hu/?levelid=1&cikkid=2061#valtadsl[/L]

Van-e valakinek tapasztalata a témában?

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#2) L3zl13 válasza Tithian (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Azt nem tudom van-e telefon havidíj, de a percdíjak elég magasak.

Mint Inviteles területen lakó néhányszor elgondolkodtam már, hogy vajon legális-e a matáv területen lakóknak kedvezőbb csomagokat kínálni, mint az inviteles területen lakóknak... :U

[Szerkesztve]

Aki hülye, haljon meg!

(#3) Varga Csaba válasza Tithian (#1) üzenetére


Varga Csaba
aktív tag

Vigyázz mert átvertek!

A váltószám adsl annyit tesz, hogy nem invitel területen vagy, hanem matáv stb. és az adsl-t + a nem helyi hívásokat az invitel adja és számlázza, míg az alapszolgáltatásokért (telefon előfizetés, helyi hívások) az eddigi telefonszolgáltatód (matáv?) nyútja be a számlát.

Ingyenességről szó sincs, csak arról hogy ketten fognak tőled kasszírozni!!!!

Sajna ezek nem karitativ szervezetek és ott vesznek le, tesznek hintába ahol tudnak.
Flame ON:
Ja és az invitel egy tetü cég, én ex előfizetőjük illetve ex üzleti felhasználójuk voltam, vagyok.
Amit ígérnek és amit nyújtanak annak egymáshoz semmi köze.
Az egész cég egy káosz, néha halvány lila fingjuk sincs arról, hogy mire kötnek veled szerződést és mit kellene!!!! nekik nyújtani az általad fizetett díjért.
Még annyit, hogy náluk pl. már nincs minimál csomag (1700 Huf-ért) míg a matávnál van, az invitel arra hivatkozott, hogy megszűnt az állami dotáció erre a csomagra, felhívtam az 1212-t és ők erről nem is hallottak.
Az invitel beajálott a nagyanyámnak havi 3000 Ft ért előfizetést a régi minimál(1700) helyett, pedig neki csak azért kellett, hogy el tudják érni.
Na ettől a perctől lett a mamának mobiltelefonja.
Az invitel meg beveheti bő nyállal!!!!!!!!!!!!!!!
Még a matávot is sikerült überelniük, pedig az nem egyszerű!
Korrektségről még annyit, hogy nézzetek utána annak hogy mit számlázott az invitel az enternetnek adsl szolgáltatás címén.
Az enternet inviteles adsl előfizetői meg szopnak, mert az invitel túlszámlázott, az enternet meg nem volt hülye és b@szott fizetni.
Bár váltószám-szolgáltatás kiszámlázása címén minket is megpróbáltak átverni, de 3 hónap levelezés után azért rájöttek ők is, hogy a hülyék a másik oldalon.
Ekkor lett a kb.30 000 Ft-os számlából 3.300 ft.

Flame off.

''Vigyázz, mert nem mind arany ami fénylik''

Bye

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

(#4) Tithian válasza Varga Csaba (#3) üzenetére


Tithian
őstag

Köszönöm a gyors válaszokat.

Nos, eddig is csak elméleti szinten érdekelt a dolog, de most már eléggé biztos vagyok benne, hogy maradok Axelero + minimál díjcsomagnál.
Egyébként január 1-től Matávnál sem lehet újonnan minimum díjcsomagot kérni.

[Szerkesztve]

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#5) Varga Csaba


Varga Csaba
aktív tag

Ok, de a régi sem szűnik meg, ellentétben a vivendivel.

Suxxx invitel!!!!!!!!!

Bye,

''Egy haver mondta: ''szerintem a linux egy nagyon szar windows'' by Mefistofeles''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.