Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lite-on

Hozzászólások

(#1) kriszt


kriszt
csendes tag

Hello Mindenki!!

Segitsegeteket kernem a problemamhoz, ami a kovetkezo: valami gaz van a dvd irommal, amiota uj tapot vettem a gepemhez. Osszekotottem a tap kabeleket a 3 vinyoval, a dvd iroval, es ugye a videokartyaval. Eddig 3 perc volt egy cd iras, 9 perc pedig egy dvd, es a lenyeg, hogy ez mellett barmi mehetett(dc letoltes, bongeszes, zene), minden gond nelkul csinalta a dolgat az iro. Most ezek az idoertekek megtriplazodtak, es nem igazan tudok semmit, meg zenet hallgatni sem az iras mellett, valami nagyon lefogja az egeszet. Ja es a nero legujabb verziojat is leszedtem, hogy ezt a hibalehetoseget is kizarjuk. Fogalmam sincs mi lehet a baja, remelem valaki tud segiteni. koszi

(#2) lapa válasza kriszt (#1) üzenetére


lapa
veterán

a lapos ata kábelekkel nem babráltál? talán nézd meg az eszközkezeloben, hogy az az ide csatorna, amire a dvd-író megy milyen sebességen fut. okosabbat nem tudok.

(#3) PPeter válasza kriszt (#1) üzenetére


PPeter
addikt

Ellenőrizd a kábelezést, a kábeleket, majd a Windos eszközkezelőjében távolítsd el azt az ATA/IDE csatornát, amin az író lóg, restart, újra megtalálja, és ha minden rendben van a gépeddel hardveresen (eszközsorrend, kábelezés, kábelek), akkor jól fog menni majd.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#4) domi007


domi007
őstag

Hi EB!
Egy LG-GSA-4166B-t akarok/tam venni, de egy honlapon nagyon nem ajánlották az LG-ket...
Viszont Lite-On-ból (amit azon wabhelyen ajánlottak) is lenne ilyen típusú(lightscribe+DL lemezek) író. Milyenek a tapasztalatoka Lite-Onnal úgy általánosan? Amit eddig olvastam, az kissé vegyes:
Aki jó írót fogott, az ódákat zeng, aki meg rosszat az szidja, mint a bokrot :F
Vagy az új DVD írói között kevesebb a hibás??Esetleg más ilyen DVD író, megbízható??
Köszönettel!
Egyébként ilyen lite-onra gondoltam(ha mejd elérhető lesz :D [link]

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#5) hemo


hemo
tag

hát megkérdezem bár nem hiszem, hogy sok embert érdekelne és tudná..

flashelgetem asus iróm mert elég ócskán irja a verbatim nyomtatható lemezeket amit vettem..
átflasheltem előbb liteon ihas624-re majd plextor 890sa-ra..
az iró műk nincs is vele gont, de nero discspeed alatt plextorral eltűnik a disc quality funkció.. tehát az ikon is elmegy.. egy másik iróval ott van..
most mit kellene állitani?
a másik régiónál rpc1 vagy rpc2 lenne a jobb?
előre is köszönöm..

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lite-on
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.