Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lg mindenkinek ennyire rossz? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) dbali


dbali
aktív tag

Hi!
CSak nekem nem jönnek be az LG cuccok szinte mindegyik LG cd-olvasom, íróm 2 év utáni olvasása gyötrelem...:(

Okos enged ha már szenved!

(#2) e=mc²


e=mc²
őstag

Írót nem ajánlatos olvasónak használni, ezt én is megtanultam saját magamon, 1.5 éves cd-rw, de még ha nehezen is, de müxik...

1ébként az Lg F900B monitorom egész jó :)

Ambulimax Provider

(#3) Zoller34 válasza dbali (#1) üzenetére


Zoller34
aktív tag

Megvan még az LG 12x DVD-ROM-om DRD-8120B.

Már több mint 2 éves és még tökéletesen működik

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#4) dbali


dbali
aktív tag

Hát akkor ti szerencsések vagytok mert én nem ennyire lassan már minden lg cuccomat sikerült lecserélnem... az lg olvasóm a nero cd speedben rosszabul teljesített mint az lg író

Okos enged ha már szenved!

(#5) dbali


dbali
aktív tag

up!

Okos enged ha már szenved!

(#6) fLeSs


fLeSs
nagyúr

LG 52x-es olvasó nagyon gyenge eresztés, de az íróik jók lettek 8x-tól 48x-ig. Most egy combó driverom van, előtte egy 48x-os azelőtt meg egy 24x-es, azelőtt meg egy 8x-os íróm volt, meg találkoztam a volt melóhelyemen is párral, megírtam velük pár1000 db CD-t, nem volt gond velük.
A DVD-íróikra sem panaszkodnak az emberek, nálunk pl. tesztgyőztes is lett.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#7) Sopi válasza fLeSs (#6) üzenetére


Sopi
senior tag

Tesztgyőztes?
Hol az a teszt?
Bocs, de nem olvastam :B.

(#8) haris


haris
őstag

Nekem semmi bajom velük.
Van a családban 1 DVD, CD iro, 1 CDiro-DVD combo (persze külön gépekben)
kb 1,5 évesek, de semmi gond nem volt még velük.

Szerk:
e=mc2
Én simán használok irot olvasásra, ugyanis igy megsporolom az olvaso árát.
ha meg netán mégis bekrepálna, akkor megy a kukába, én meg megveszem az épp aktuális modellt.
A mai hardver avulás mellett nem hiszem, hogy megéri kiadni (hacsak minimálisan is) több pénzt, azért, hogy kitoljam a termék élettartamát pl 2-3 évről 3-4évre.



[Szerkesztve]

(#9) Sopi válasza dbali (#1) üzenetére


Sopi
senior tag

Nekem az LG 52× (CRD8521B) gyorsaságra OK volt (emlékszel :) ), csak majd szét szagatta a CD-t :)).
Elindult 8×-n, ment 48×-ig, de nem szép egyenesen, hanem:


[Szerkesztve]

(#10) LukE


LukE
veterán

Van 1 LG ''hifi''m, abba kb masfel ev utan nagyokat kellett rugni, hogy menjen, es meg igy is eleg szar.

LG CD itor hasznaltam meg regebben. Ugyan nem volt tulterhelve, de amig nalam volt, tette a dolgat (~8x4x24x, vagy valami hasonlo regi cumo).

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#11) dbali válasza Sopi (#9) üzenetére


dbali
aktív tag

Hát igen emlékszek ez durvább mint az enyém..

Okos enged ha már szenved!

(#12) zeus84


zeus84
tag

Figyu!
Én tapasztalatból beszélek, az LG CD-olvasók nem a legjobbak ''sz*rok'', de nekem volt íróm egy 32/10/40 és egy 52/24/52-es de egyikkel sem volt gondom.
Most egy LG GSA-4081B DvD-íróm van egyáltalán nem válogatós és még nem írt hibás lemezt, ill. van egy LG DvD-olvasóm és az is eddig hibátlanul mükszik!!!!
De mindenki döntse el maga!!!!
Vagy ki kell fogni a jó cuccokat??? ÉS ÉN MINDIG RÁHIBÁZOK? (LG)

Asus A7N8X-Amd 2500+ Barton+spire hütő 256Mb Samsung Ram 2x80Gb HDD+LG-GSA-4081B

(#13) zeus84 válasza dbali (#11) üzenetére


zeus84
tag

Csövi!
Kiru az oldalad nekem tetszett!!! :C:C:C

Asus A7N8X-Amd 2500+ Barton+spire hütő 256Mb Samsung Ram 2x80Gb HDD+LG-GSA-4081B

(#14) _George válasza dbali (#1) üzenetére


_George
senior tag

LG-t szvsz csak monitorban érdemes venni.
a többi cucca egyenesen SZAR

Az alkohol nem válasz, de legalább elfelejted a kérdést...

(#15) zeus84 válasza _George (#14) üzenetére


zeus84
tag

NemTom nekem eddig minden kiru volt!!!!

Asus A7N8X-Amd 2500+ Barton+spire hütő 256Mb Samsung Ram 2x80Gb HDD+LG-GSA-4081B

(#16) zeus84 válasza _George (#14) üzenetére


zeus84
tag

Az tuti, hogy a CD-rom az KAKA!!!!!!

Asus A7N8X-Amd 2500+ Barton+spire hütő 256Mb Samsung Ram 2x80Gb HDD+LG-GSA-4081B

(#17) dbali válasza zeus84 (#13) üzenetére


dbali
aktív tag

Kösz szépen! Az első aki megnézte és még véleményt is mondott:)

Okos enged ha már szenved!

(#18) zeus84 válasza dbali (#17) üzenetére


zeus84
tag

Egészségedre! De tényleg tetszik, f*sza!!!!!!:C:C:C

Asus A7N8X-Amd 2500+ Barton+spire hütő 256Mb Samsung Ram 2x80Gb HDD+LG-GSA-4081B

(#19) zeus84


zeus84
tag

Na mi lesz az LG cuccokkal?

Asus A7N8X-Amd 2500+ Barton+spire hütő 256Mb Samsung Ram 2x80Gb HDD+LG-GSA-4081B

(#20) e=mc² válasza haris (#8) üzenetére


e=mc²
őstag

Ez is egy nézőpont :)

Ambulimax Provider

(#21) dbali válasza _George (#14) üzenetére


dbali
aktív tag

sztem meg monitorban sem jó a samsungok odaverik mindenben

Okos enged ha már szenved!

(#22) zeus84 válasza dbali (#21) üzenetére


zeus84
tag

Nekem is Samsungom van és erre esküszök, de az egyik haverom szerint az Ő LG-jéhez képest sokkal sötétebb a kép és ez neki nagyon zavaró!!! (DE EZT ÉN LESZ*ROM!!!!)

Asus A7N8X-Amd 2500+ Barton+spire hütő 256Mb Samsung Ram 2x80Gb HDD+LG-GSA-4081B

(#23) dbali válasza zeus84 (#22) üzenetére


dbali
aktív tag

és fényerő vagy contasrt beállítások?

Okos enged ha már szenved!

(#24) Sopi válasza zeus84 (#22) üzenetére


Sopi
senior tag

Milyen Samsung moncsid van?
Haverodnak milyen LG-je?

(#25) zeus84 válasza Sopi (#24) üzenetére


zeus84
tag

Nekem egy régebbi Samsung SyncMaster 450b ez egy 14'', (már váltani akarock)

Asus A7N8X-Amd 2500+ Barton+spire hütő 256Mb Samsung Ram 2x80Gb HDD+LG-GSA-4081B

(#26) Ízirájder


Ízirájder
csendes tag

Én most épp egy LG StudioWorks 77i moncsin bámulom a PH-t, és van egy 8x-os íróm is, eddig még mindkét cuccal meg vagyok elégedve. Szerintem egyébként eléggé hullámzó minőségűek a termékeik, és van amiben egyenesen szarok, pl. az említett hifi témában én is hallottam már szörnyüségeket.

Powered by Myself

(#27) zeus84 válasza Sopi (#24) üzenetére


zeus84
tag

Ja hawer Lg-je pontosan nemtom nem nagy eresztés 17'' és nem sík!!!Hát ennyi!!!

Asus A7N8X-Amd 2500+ Barton+spire hütő 256Mb Samsung Ram 2x80Gb HDD+LG-GSA-4081B

(#28) zeus84


zeus84
tag

Mi van csak én szedek itt Béres cseppet?

Asus A7N8X-Amd 2500+ Barton+spire hütő 256Mb Samsung Ram 2x80Gb HDD+LG-GSA-4081B

(#29) dbali válasza zeus84 (#28) üzenetére


dbali
aktív tag

Ezt arra érted hogy ilyenkor már csak te vagy fenn?
Mert akkor tévedsz! :DD

Okos enged ha már szenved!

(#30) Sopi válasza dbali (#29) üzenetére


Sopi
senior tag

OFF
Bizony, még nekem is itt gúvad a szemem :)

(#31) fLeSs


fLeSs
nagyúr

A Samsung CD-ROM-okról inkább ne is beszéljünk, még rosszabbak, mint az LG-k, ugyanis azok tényleg romok.
Viszont az, hogy az LG írok sz@rok, ez egy tévhit szvsz.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#32) matte


matte
csendes tag

Általában a cd romokat szidják lg-ben. Én is azt teszem két havernak is
tönkrement. Én egy 52X-es irot használok annak semmi baja.
Az én szemem még rendben van csak álmos vok.

Ahogy érzed!!!

(#33) Lortech válasza Sopi (#30) üzenetére


Lortech
addikt

Van egy néhány LG-s ismerősöm, de nem sok újat tudok mondani: az írók szinte kivétel nélkül hibátlanul működnek, nekem is egy 52x-es, de van 24-es 16-os 48-as, az olvasók viszont nagyon hulladékok (főleg az 52x-es). Van olyan haverom, akinek 3-szor cserélték uazt a driveot, de az is szar volt, így adtak neki egy Teacet, kárpótlásul a szívásért.

Thank you to god for making me an atheist

(#34) Angie™


Angie™
addikt

Hogy megvédjem az LG-t, volt/van 8x és 16x LG írom, soha semmi baja nem volt... (Utóbbi már 2 éves körül van) Ja és a Monitorom LG775Ft 3 éves kb, és hál istennek még csak nem is torzit..(Pedig ez jellemző volt a szériára)

És van még vagy 20 db GOLDSTAR 15 éves videókazim, még mindig meg lehet nézni őket..:DD

LG :)) LG :)) [KOPP, KOPP]

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#35) matte


matte
csendes tag

Egyszer nálam ment tönkre egy teac. Az volt a gond, hogy kölcsönben volt nálam.
Hála Istennek még garis volt ugyhogy becserélték. Akkor egy lg-t adtak
helyette. Nekem meg azóta teac nem kell.

Ahogy érzed!!!

(#36) Lortech válasza matte (#35) üzenetére


Lortech
addikt

Persze, van ilyen is... nem is azt mondtam, hogy a Teac az isten, csak elmondtam a ''történetet''...

Thank you to god for making me an atheist

(#37) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Jut eszembe, a monitorom is LG, 1710B.
Tökéletesen szuperál... :DD

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#38) dbali válasza fLeSs (#31) üzenetére


dbali
aktív tag

Igen az LG írók tényleg tűrhetőek sajna még az az egy ami nekem is LG.
De az olvasók hát igen...48x-LG-volt, és az 52X-LG-volt katasztrófák. Most TEAC DVD-rom -om van és a tesztekben is kiváló!

Okos enged ha már szenved!

(#39) b.bone


b.bone
senior tag

LG-ről elég sokáig kifejezetten negatív volt a véleményem. nem olyan rég vettem egy xerox lézernyomtatót. mellé volt csomagolva egy LG CDRW/DVD combó drive ajándéknak. mikor megvettem a dvd írómat kevés volt az IDE hely így kénytelen voltam felhasználni egy normál olvasó helyett ezt. és sajnos be kellett látnom, hogy nem rossz. azóta is azt használom.

viszont szétszedtem összhasonlítás képpen egy 24x-es TEAC írót ,meg ezt az LG-t. a TEAC-ban pl minden görgő fémből van. az LG-ben műanyagból. ez igaz a fogaskerekek zömére is. a két konstrukció között hatalmas minőségbeli különbségek vannak. látszik hogy a teac hosszú életűre van tervezve, ellenben az LG-vel.

szvsz aki annyi cd-t ír mint én. kb havonta egyet és szintén lecseréli legkésőbb 1- 1.5 éven belül annak megteszi az LG.
viszont ha már csupa-csupa drága cuccból van összerakva a gép ,mint pl enermax táp, zalman hűtők meg minden extra ,akkor kár elrondítani az összképet egy LG-vel.

ja és még valami. LG 4040B-t vettem elsőnek. tudom ,hogy sokan meg vannak vele elégedve. de én személy szerint örülök ,hogy gariba ki tudtam cserélni egy pio106-ra. nem győztem frissíteni a firmware-t ,dobálni a kukába a rontott lemezeket. pioval meg semmi gond...


szerk: jut eszembe. nem akarok a teac-nak lobbyzni. a multkoriban összeraktam gét gépet. valami überfasza x szeres teac írókat tettem beléjük. nem emlékszem pontosan. valami új széria. hétfőn megnézem. de a lényeg hogy borzalmasan sz@rok. gyári Xp cd-t alig bírták beolvasni.

[Szerkesztve]

"guilty until proven innocent" - Artisjus

(#40) dbali válasza matte (#35) üzenetére


dbali
aktív tag

Most vettem az LG 52X-olvasóm helyett egy TEAC DVD rom-ot és el se lehet mondani micsoda különbség..eddig nekem a teac-kal semmi bajom, bár lehetnek a TEAC-nak is kevésbé jó termékei csak azt nézzük meg hogy hány szar TEAC és hány szar LG termék van? ÉS a válasz egyértelmű:D

Okos enged ha már szenved!

(#41) MLaca


MLaca
őstag

Én meg csinálom nektek az új tesztet és bemutatókat, még egy darabig nem fexem le :)

(válasz a 30-ra)

http://mlzphoto.hu/

(#42) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Egy ideig 48x-os LG CD írót nyűttem, aztán valami megmagyarázhatatlan okból lecseréltem TEAC-re (hangsúlyozom, hibátlan volt). Aztán a TEAC cs****ett megírni az 52x-es Sony gyártmányú CD-ket, amikből jól bevásároltam (firmware nincs). Vehettem egy újabb írót, LG lett. Meg a DVD íróm is, 4081B. Tökéletes harmóniában élünk együtt:D

A TEAC nagyon elment gagyiba.

egyéb állatfajták

(#43) Lortech válasza MLaca (#41) üzenetére


Lortech
addikt

Hajrá! Mikorra várható? Milyen teszt lesz?

Thank you to god for making me an atheist

(#44) MLaca válasza Lortech (#43) üzenetére


MLaca
őstag

Na, hát mindent azért nem árulhatok el :P

http://mlzphoto.hu/

(#45) dbali válasza MLaca (#44) üzenetére


dbali
aktív tag

na most komolyan milyen tesztek engem is érdekel! :F

Okos enged ha már szenved!

(#46) fLeSs válasza b.bone (#39) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Előző melóhelyemen 3 LG íróval írtunk meg többezer CD-t, és nem volt rontás.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#47) dbali válasza fLeSs (#46) üzenetére


dbali
aktív tag

Nem is az írókkal van a fő gond mindinkább az olvasókkal:)

Okos enged ha már szenved!

(#48) matte


matte
csendes tag

Én sem azért mondtam. Csak elmeséltem az én sztorim. Mindenben ki lehet fogni a
rosszat....

Ahogy érzed!!!

(#49) dbali


dbali
aktív tag

OFF! Na jó én mentem csicsikálni sziasztok!

Okos enged ha már szenved!

(#50) MLaca válasza dbali (#49) üzenetére


MLaca
őstag

Jó8 :)

:* (mé nincs puszis ikon?)

http://mlzphoto.hu/

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Lg mindenkinek ennyire rossz? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.