Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Imy


Imy
veterán

Lentii motorostalálkozó, mikor, s mi elssz a program?

(#2) Drizzt válasza Imy (#1) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Basszus, a guglit nem tudod használni? :(( Mindennek nyitsz egy topicot, ami nem baj, de ne ilyen hlye indokkal tedd már... Írd inkább azt, hogy: ''én ide megyek, jön még valaki?''.

I am having fun staying poor.

(#3) TitiRii válasza Drizzt (#2) üzenetére


TitiRii
senior tag

én is mennék
mikor és hol lesz, milyen programokkal?:D;);):P

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#4) Imy válasza Drizzt (#2) üzenetére


Imy
veterán

A ''gugli'' sem dobott rá ki semmit.... :C:C:C
Valaki esetleg nem ud valamit? Sehol, semelyik motoros oldalon nincs fent..:((

(#5) tildy válasza Imy (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Nos bocs , hogy szólok, de lehet azért nem találsz semmit a gugliban, mert az olyan helységneveknél, amelyek i betűre végződnek (Jászapáti, Balatonalmádi) , a birtokos jelzés esetén nem kerül +1 i betűa végére.
Magyarán nem lentii, hanem lenti , nem jászapátii, hanem jászapáti, és nem balatonalmádii, hanem balatonalmádi.

Ennek örömére kerestem guglin :
Gaszocske 2005. július 4. hétfõ 21:42:52
júl 17 hétvége nekem nem ok. viszont most hétvégén tetszik a lenti motorostalálkozó programja, ráadásul sarud is útbaesik kisújszállás (vagymi) felé :)
más hétvégeken ráérek, de balatonra azért nem nagyon elég péntek estétõl vasárnap estig, mer messzi van. szabaccságom meg tutibiztosan aug. elsõ hetében van, így nekem az lenne ideális balatoni túra.
egyébként a balaton nekem azért aktuális ismét, mert azt mondták ráfér egy szelepállítás a motoromra, nem vészes/sürgõs, de elõbb utóbb kéne. mivel lapkás a szelepállítás, ezért ha itt viszem szervízbe, az 8 szelep x min. 2000 Ft a lapkák. Ezt kéthelyen megcsinálják úgy, hogy van egy kazal lapkájuk, és ha nem kell újat venni, csak cserebere, akkro munkadíjat kell csak fizetni. azaz megspórolhatok kb 16ezer pénzt. ezt meg akkor már inkább elköltöm benyára.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#6) Imy válasza tildy (#5) üzenetére


Imy
veterán

Ezt Én is megtaláltam, de a programokat nem találom sehol, s sehogy....:F

(#7) Esmein


Esmein
nagyúr

Off topicba simán elfért volna.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.