Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Lenovo A328

Hozzászólások

(#751) bubus66 válasza Gery1987 (#749) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ne töröld kérd meg a moderátorok hogy dobják ki a trollokat vagy másold ki csinálj másikat és vedd ki a pipát, hogy ne lehessen hozzá szólni. Ezt mondtam látod ezért fáradtam bele a Téma Összefoglaló készítésébe. Ilyenek vannak, és lesznek is mindig. Igaz te csináltad jogod van törölni is. Én törölném ( de csak azért mert nem bírnám megállni, hogy ne ugassak be valakinek) ami nekem a véglegest kitiltást jelentené.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#752) kengyel válasza bubus66 (#751) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már kitörölte ez a baj. A sok hozzá nemértőt kellett volna likvidálni.

(#749) Gery1987

Kár volt törölni ezek miatt.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#753) bubus66 válasza kengyel (#752) üzenetére


bubus66
nagyúr

Különben meg ennyit a megvédésről, azért egy köszönetet a MA tesztelő csapata is mondhatott volna. Na mindegy nem szólok mert akkor bölcs maradok Különben csak a végéről a Különösen ajánlatot kellett volna kivenni.

De arra meg kurva kíváncsi lennek a nagypofájúak közül ki mit tett le az asztalara. Mert aki csinált már legalább egy téma összefoglalót az biztos nem kritizált volna, és jobban járna ha meg tanulná hogy "Köszönöm" mert a sok ...... nem is ismeri mi az a szó..

Igen sajnos így veszik el hozzá értő emberek kedvét. Nincs miről beszélni, azt tudni kell, hogy itt neked soha nem lesz igazad. Mert nem is mered a Googlet, ha az illető nem találja meg a Google a barátodba akkor azt hiszi nem is létezik. Pedig nagyon is létezik.

Szívem szerint ki írnám magamból amit gondolok, csak a barátaimat ne akarom cserbe hagyni..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#754) kengyel válasza bubus66 (#753) üzenetére


kengyel
nagyúr

Sajnos ezt Gery1987 nem tudta hogy, milyen hozzászólások jöhetnek.

kengyel

(#755) BigManus


BigManus
addikt

Maga a telefon jó. Az írás is jó volt. Csak a sok károgó azt nem veszi figyelembe, hogy nem összehasonlító teszt volt, hanem a Lenovo A328 leírása.
Ténylegesen a hozzászólásokat kellett volna kikapcsolni és ennyi. Sajnálom, hogy törölve lett.

[ Szerkesztve ]

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#756) kengyel válasza BigManus (#755) üzenetére


kengyel
nagyúr

Pontosan így van. Lehetett tudni hogy menni fog egy pár, "okostojás" aki csak trollkodik.
Én is sajnálom hogy mint teszt, törölve lett !

kengyel

(#757) bubus66 válasza BigManus (#755) üzenetére


bubus66
nagyúr

Néztem a címlaposon nem lehet kikapcsolni a hozzászólásokat. Igen itt jön elő a házzá nem értők kritikája, mert tény és való, hogy kritikát el kell fogadni, ha jó ha rossz csak az nem mindegy ki mondja, a kritikát. Mert hozzá nem értő trollkolkodó sz@rháziaktól fel sem szoktam venni. Azért a munkáját legalább el ismerhették volna igaz mikor azt sem tudja a jött ment user, hogy mit jelent az hogy "Köszönöm" innentől nincs mit beszélni.

Kinek nem inge nem veszi fel .

kengyel mondjuk e Gerynek sem kellett volna mindjárt törölni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#758) LamaCube válasza Gery1987 (#749) üzenetére


LamaCube
addikt

Nehogy letöröld már!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :W
Lacának igaza van nézd meg mennyien olvasták és mennyien kritizálták.

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#759) bubus66 válasza LamaCube (#758) üzenetére


bubus66
nagyúr

Már elkéstünk mert törölte.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#760) kengyel válasza bubus66 (#759) üzenetére


kengyel
nagyúr

Pedig nem kellett volna . Aki ilyet akar vásárolni, legalább az alapokat megtudta a telefonról.

kengyel

(#761) LamaCube válasza bubus66 (#759) üzenetére


LamaCube
addikt

:(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#762) bubus66 válasza kengyel (#760) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen legalább de hát a lefizettet emberek tudod.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#763) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!

Köszi szépen! Bennetek bíztam. :) Azért törőltem mert nem trolloknak csináltam. Saját vélemény volt nem összehasonlítás. Az ellenem irányuló támadások miatt hánynom kellett. És ezt nem nézhettem már. A sok barom ha széttrollkodja az ottani rész cseszhetem. Itt itt maradok ha kell max wirdbe összerakom és terjesztjük valahogy. De ettől a kedvem elment. A szándékom megvolt. Köszi a támfatást itt mindig találtok.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#764) bubus66 válasza Gery1987 (#763) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt mondom én már meg edződtem 3 kitiltással, és rá jöttem hogy inkább vigyorgok egyet mit azt hogy a sok B....om hülye hsz elolvassam. Ne vedd annyira a szívedre, nem szabad sajnos ez a fórum így működik, és elég sokat elnéznek itt egyes usereknek másokat meg egy aláírásért szankcíónálják. Megvan a véleményem de csak egy pár barátom miatt tartom meg.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#765) naatt


naatt
újonc

Sziasztok!
Meglepi az eset mob sec-től:1 trójai.......
User Experience
Spy.Luespy.A

Nálatok mizu????

Nekem is van az A536-on és a feleségemnek is az A328-on :-)))

[ Szerkesztve ]

(#766) Gery1987 válasza naatt (#765) üzenetére


Gery1987
őstag

Én még nem szedtem be semmit. Érdekes.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#767) baltom válasza Gery1987 (#766) üzenetére


baltom
csendes tag

Nálam is van...korábban ellenőriztem és még nem volt....valami frissitéssel jött? :Y

(#768) Gery1987 válasza baltom (#767) üzenetére


Gery1987
őstag

Igazából én a gyári megoldást használom, a Security-t de az sosem talált semmit. Lehet az Eset mást is vizsgál vagy valamit benézett.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#769) Gery1987


Gery1987
őstag

Azért röhej...

Szoktam követni az Op3n Dott fórumot. Még friss hsz-ben is panaszkodnak a villogásra, van aki sokadikra is kifogja. De én voltam elfogult és én vagyok aki inkább tekinti márkának ezt a gyártót.

Hát akinek ez nem fontos és pont lesz.rja hogy mit vesz annak úgy is kell! És röhej hogy tudásban fölé lövik azt ennek. És kit érdekel, ha ez stabilabb és jobban működik? Alacsonyabb kijelző felbontás és TFT? Tojok rá de nem villog! A kamera nem AF? Pont lesz.rom van digitális gépem, ha direkt fotózni akarok. Az bármelyik telefont elveri pedig nem mai csirke (Olympus SP500UZ).

Hát ennyit a trollokról. Ne etessük őket, legalább éhen halnak. Nem bántam meg, jól választottam. És anyukám csak rámutatott, hogy emeljek kijelző méretet. Kellett mert szenvedtem a 4"-os cuccokkal. Bár az előd nem volt gáz bár az WP is volt.

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#770) bubus66 válasza Gery1987 (#769) üzenetére


bubus66
nagyúr

Bele olvastam, és voltan olyan aki azt irtam, hogy az IPS meg a TFT akkor még nem látott szar IPS és egy kiváló TFT az SXM2 TFT lehet hogy hülyére veri az Op3ndott IPS-t volt szerencsém látni egymás mellett.

És kit érdekel, ha ez stabilabb és jobban működik? Ez meg házúság az egész akárki állította na ennyit a trollokról meg a sz@rágokról.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#771) gomolalaci


gomolalaci
újonc

Sziasztok!

Én is boldog tulajdonosa vagyok tavaly november óta ennek a remek készüléknek.
OTG kábelt keresek hozzá, de sajnos az eddig kipróbáltakkal (3 db.) nem működik.
Gyári állapotban van a telefon. Valakinek van tapasztalata? Előre is köszönöm, ha
megosztja velem.

(#772) Gery1987 válasza bubus66 (#770) üzenetére


Gery1987
őstag

A Lenovo-ra értettem hogy stabilabb. :) Minden esetre ez jobb vétel akkoris. A boltban is össze vissza adják a garit az Open-re és ha itt kiderül mi az igazság fuss plusz köröket. Itt tiszta sor az 1év. Nincs meglepetés és számomra korrektba szerviz. Ennyi.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#773) Gery1987 válasza gomolalaci (#771) üzenetére


Gery1987
őstag

Nem támogatja az OTG-t sajnos
Kernel szinten kell megbuherálni hozzá. Ami meh baromo macera és veszélyes is.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#774) bubus66 válasza Gery1987 (#772) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor bocsi én azt hittem az Op3n-értetetd, én is meg vagyok elégedve vele csak az automatikus fényerő szabályzó hiányzik a vaksinak.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#775) kengyel válasza Gery1987 (#763) üzenetére


kengyel
nagyúr

Kár volt törölni mert jó volt, de tudni lehetett hogy jönnek érdekes emberek véleményezni !

kengyel

(#776) Gery1987 válasza bubus66 (#774) üzenetére


Gery1987
őstag

Semmi gond. :) Tévedni emberi dolog. Valóban nekem is hiányzik az automata fényerő de könnyen állítható a dolog. Nekem nincs vele bajom.

kengyel

Valószínűleg kár volt. De nem trolloknak írtam és nem azért hogy hülyének nézzenek. Ez no komment kategória. Kiállok a véleményem mellett de hülyékkel biztosan nem fogok vitatkozni. Nem etetem a trollokat. Így is szép számot hozott! Ha valakinek segítségre van szüksége itt leszünk, ajánlani meg a cásárlós topikban is lehet.

[ Szerkesztve ]

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#777) kengyel válasza Gery1987 (#776) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ebben is igazad van, de ha azt nézzük ez nekünk készült. És aki ilyen telefont akar venni, milyen jól jön egy ilyen kis teszt róla. Csak sokan ezek szerint ezt nem értékelik !
Részemről ,sajnálom hogy törölted !

kengyel

(#778) bubus66 válasza kengyel (#777) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen én is sajnálom, hogy lelet törölve, itt jön az hogy ha nem az MA csinálja a tesztet akkor jönnek a Trollok szégyen hogy csak az teszt jó amit az MA készít. Na mindegy nekem ez a véleményem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#779) bubus66 válasza kengyel (#777) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát igen én is sajnálom, hogy lelet törölve, itt jön az hogy ha nem az MA csinálja a tesztet akkor jönnek a Trollok szégyen hogy csak az teszt jó amit az MA készít. Na mindegy nekem ez a véleményem.

Csak a nagypofájúakra lennék kíváncsi, hogy ott miért nem ugatnak, ahol az MA csinálja a tesztett

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#780) kengyel válasza bubus66 (#778) üzenetére


kengyel
nagyúr

A vásárlás döntéséhez, pontosan elég volt a teszt . De szinte tudni lehetett hogy, jönnek az olyan emberkék akik mindenbe belekötnek, és találnak kifogást. Könnyebb belekötni valamibe, mint azt megcsinálni.

kengyel

(#781) bubus66 válasza kengyel (#780) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt mondtam én is, kötekedni azt tud de a Köszönöm azt nem ismeri a parasztja

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#782) kengyel válasza bubus66 (#781) üzenetére


kengyel
nagyúr

Látod nincs értelme tesztet írni ! Ahol tudnak belekötnek !

kengyel

(#783) BigManus válasza kengyel (#782) üzenetére


BigManus
addikt

Van értelme a tesztnek, csak nem szabad engedni a hozzászólásokat. Akinek problémája illetve kérdése van, azt át kell ide irányítani...

Nem a győzelem a részvétel hanem a fontos...

(#784) bubus66 válasza BigManus (#783) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Címlapos hozzászólásban nem tudsz tiltani hsz annak az a lényegem hogy hozzá lehessen szólni.. Ugyan

kengyel

Úgy mint a Téma Összefoglalónak sincs sok értelme mart nem olvassa el, hanem barom módon felteszi a kérdést, a hsz-be mint, hogy venné a fáradtságot és elolvasná. Ha meg az 1000.k ugyan olyan kérdés után el irányítod a Téma Összefoglalóba akkor még az okos usernek áll feljebb. Itt sajnos ez megy, de ha itt akarsz maradni a fórumon akkor kénytelen vagy elviselni az egyed uralkodóakat..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#785) kengyel válasza BigManus (#783) üzenetére


kengyel
nagyúr

Azt kellett volna az elején. Csak a Logout blogba, nem lehet letiltani a hozzászólásokat :(

kengyel

(#786) bubus66 válasza kengyel (#785) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Logout Bolgba lelehet csak a Címlapos Írásoknál nem lehet

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#787) kengyel válasza bubus66 (#786) üzenetére


kengyel
nagyúr

Megnézem már hol lehet azt tiltani ! Ott én nem találom .

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#788) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Sziasztok!

Láttam volt egy teszt a logouton, de eltűnt :( Most olvasom, törölte a cikkíró. Kár érte, mert csak belefutottam, és nem volt alkalmam elolvasni, pedig ilyen telót tervezek venni.
Ha esetleg a cikkíró mégis úgy dönt hogy visszarakná (hsz-ek letiltása mellett, amit mondjuk lehet kérni a modiktól, hogy ha megnyitja a hsz-eket a user, akkor ide irányítsa a motor) – én nagyon szívesen elolvasnám!

Viszont kellenének tapasztalatok: a LED fénye mennyire erős, továbbá meddig bírja az akksi egy töltéssel, kb következő körülményekkel: mondjuk napi 3-4 óra nyomogatással 2G-n, viber, opera mini stb továbbá kb 10-20 perc telefon...

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#789) Gery1987 válasza Apollyon (#788) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Szívesen beszámolhatok neked röviden a telefonról. Címlapos írásnál nem lehet hsz-t tiltani. Blogbejegyzés van ami nem olyan részletes nyilván, de nem tervezem sajnos vissza tenni. A személyem elleni támadások miatt sajnos kizárt.

A telefon specifikációját nem mutatnám be, de ha szeretnéd röviden: 4 magos MTK MT6582M chipset, Mali-400MP2-es GPU, 4,5"-os TFT kijelző FWVGA felbontással, 2000mAh-s akksival. A külső mindig szubjektív megítélés. Nekem nagyon tetszik. A hátlap lakkozott. Gyűjti a lenyomatokat. A tartozékok viszont jó minőségüek. A tok remek, a füles is jó, csak gyenge a decibel. +2 fólia. Bőséges.

A LED fény az kétoldalú. Kamerához gyenge, de mint zseblámpa kellően erős. Nekem 3-4 napot is bír az akksi kb. 3 órás kijelzőidővel. Viber-t nem használok, Opera-t sem, a Chrome fényévekkel jobb és gyárilag fent is van.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#790) tahepa válasza Apollyon (#788) üzenetére


tahepa
senior tag

(#791) bubus66 válasza Gery1987 (#789) üzenetére


bubus66
nagyúr

De ha kéred a Moderátorokat ahogy Iscariah fórumtárs mondja akkor vagy át irányítják ide vagy ők letiltják.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#792) Gery1987 válasza bubus66 (#791) üzenetére


Gery1987
őstag

Hm...na lehet meggondolom akkor még és újraírom. De lehet jobban összerakom. Ha ez valóban működik akkor jöhetnek ide a trollok.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#793) bubus66 válasza Gery1987 (#792) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ide nyugodtam itt már lehet jelenteni stb Miért nincs piszkozatod?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#794) kengyel válasza Gery1987 (#792) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon helyes jöhet ismét, rakjad felfele ide jöhetnek.....

kengyel

(#795) Apollyon válasza Gery1987 (#789) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Oké, köszi, nem speckókra voltam kíváncsi, azt tudom.) – hanem személyes tapasztalatok. Direkt azt néztem, hogy jó akkuidő legyen, meg ne legyen túl nagy kijelző sem. Az írás meg menjen vissza, elég sokan támogatják.))

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#796) Gery1987 válasza Apollyon (#795) üzenetére


Gery1987
őstag

Szerintem mindenképp vedd meg. Nem fogsz csalódni. Én megszerettem. Az akksi idő nagyon jó átlagon felüli. Azért ezt is le lehet meríteni 1 nap alatt. Általános véleményem hogy 35 ezer körül ilyen speckókkal telefont nem nagyon találsz

Kedves mindenki! A tesztet vissza fogom tenni. De kell egy kis idő. Dolgozom is és egyeztetek a moderátorokkal. Újra fogalmazom de a stílus marad. NA teszt. Nagyjából úgyis a fejemben van még. A képeket meg frissítem.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#797) kengyel válasza Gery1987 (#796) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nagyon helyes !

kengyel

(#798) Apollyon válasza Gery1987 (#796) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Mondjuk én olcsóbban venném edigitalban, ott most épp 33K

Még filózok rajta, mert vagy ezt veszem, vagy semmit. Igazából az aksi a legfontosabb, mert elegem van, hogy a HTC-m gyakorlatilag 4 óra alatt képes lemerülni ha böngészek meg viberezek (teliből 0-ra). Frászbukot szerencsére már sikerült kiirtanom.))

Hogy újra felteszed a cikket az klassz! Viszont ne hasonlítsd inkább semmihez, főleg ne egy teszkós sz*rhoz, mert jönnek a tulajok, aztán véres sértésnek veszik :))

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#799) MadGame


MadGame
senior tag

Tudom, tudom…uncsi már, de most meg már 70%-tól számol vissza, addig teljesen normálisan mérte. Felb@sz!!! Még mindig nem jutott ezzel kapcsolatban senki semmire?

Gery, a tesztet nem olvastam, viszont úgy láttam, hogy le is vetted. Abban nem írtál erről valamit?

(#800) MadGame válasza MadGame (#799) üzenetére


MadGame
senior tag

Update: most már félig meg is halt, rádugom töltőre és még lejjebb megy az akksi, Aztán egyszer el kezd tölteni... Le sem merült, itt ültem mellette és megszűnt a képernyő, nem lehetett hívni, se ki-, se bekapcsolás, nem reagált semmire, kiszedtem mindent, visszatettem, úgy ár a töltőre, jelzi, hogy 26%. Oké. Be akarom kapcsolni, erre nem engedi, mondván, túl alacsony az akku szint. Tölt egy kicsit, sikerül bekapcsolni, erre leugrik 16%-ra. Húúú... na, jó, ez most kuka vagy szervíz? Idegesít, hogy karácsonykor vettem, ráadásul ez már cserés telefon és ez van vele. Most agy én fogok ki mindig szériahibásat vagy nem tudom mi lehet. Megbíztam ebben a márkában, laptopom is évek óta Lenovo, semmi gond nincs vele. A telefon miért csinálja ezt velem?! Ráadásul alig használom ki... Segítsen valaki, kétségbe estem! :W :O

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Lenovo A328
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.