Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32101) worxland válasza defi (#32075) üzenetére


worxland
addikt

Piros jár defi részére ezért: Microserver. Türelmesen válaszolt a kérdéseimre, árengedményt is adott és korrekt volt minden tekintetben.
:C

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#32102) sanchoTHEcri


sanchoTHEcri
csendes tag

Gerasz kollégának szeretnék egy piros pontot kérni ezért az üzletért, elsősorban ezért mert házhoz hozta a cuccot.

Előre is köszönöm!

(#32103) #92415744


#92415744
törölt tag

Ezért az extraolcsó hibátlan ramért kérnék egy piros bumedlit RyanGiggs nevű fórumtársnak.

(#32104) plekk


plekk
tag

Kérnék egy PIROSAT deicide kolléga számára!
Egy erős i5-2500 as processzort vettem tőle, gyorsan válaszol, elhozta házhoz, korrekt eladó.
Ajánlom mindenkinek!

(#32105) opetrovics


opetrovics
csendes tag

Kérnék egy PIROSAT guer kollgának EZÉRT az üzletért! Korrekt,megbízható! :R

(#32106) guer


guer
csendes tag

Kérnék egy pirospontot [opterovicsnak], [ezért] a jó üzletért, és külön köszi neki, hogy egy hétig jegelte nekem a gépet és rengeteg hasznos infóval szolgál utólag is.

(#32107) Jockero


Jockero
csendes tag

Nagy pirospont Knight1987-nek, vettem tőle egy Nokia E52-őt, sajnos linkje már nincs meg, de mindenképpen jelezném, hogy becsületes, segítőkész, nagyon meg vagyok elégedve, kiváló eladó. Még egyszer köszönöm neki, ha olvassa.

Ember az embertelenségben

(#32108) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Kérnék egy nagy pirosat dozó fórumtársnak az üzletért. Köszönöm a gyorsaságát valamint a türelmét és a bizalmát! Különösen korrekt volt a hozzáállása. :R

(#32109) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Kérnék egy pirosat stawros fórumozónak az alábbi üzletért Házhoz jött, nem alkudozott, korrekt volt. :R

(#32110) pockhome


pockhome
senior tag

keehl-m nek krnék egy pirospontot. a hirdetésben lévőCPU-t vette meg tőlem korrekt vevő csak ajánlani tudom!
:R

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#32111) Szvanika


Szvanika
csendes tag

Piros pontot szeretnék kérni nemesist eladónak korrekt meg bízható! Minden úgy történt ahogy meg beszéltük!

Vásárolt termék

[ Szerkesztve ]

(#32112) butcher979


butcher979
csendes tag

Piros pontot kérnék ÁDÁMKÁD kollégának EZÉRT a monitorért. Pontos, megbízható korrekt eladó, bárkinek ajánlom. :R

(#32113) Szotyi25


Szotyi25
tag

Piros pont djcool fórumtársnak ezért az üzletért: [link] Korrekt eladó!

(#32114) emre


emre
veterán

Egy pirospontot szeretnék kérni repsol600 fórumtársnak ezért az üzletért

Köszönöm :R

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#32115) Repsol600


Repsol600
addikt

Kérnék egy PIROSAT Emre kollégának ezért az üzletért. Minden a megbeszéltek szerint ment. :R

(#32116) rinsz


rinsz
tag

Kérnék egy pirosat gabesz199 kollégának, ezt vette tőlem, megbízható! :R

Ha privátot írsz, akkor azt is írd oda mi után érdeklődsz!

(#32117) Lavidaloka


Lavidaloka
aktív tag

Nekem mindig csak ígérgetik a piros pontot.....pedig korrekt vagyok meg előre is utalok...pff :O :D :W
Valaki adjon már egy -ot Lavidaloka-nak!!! :C

[ Szerkesztve ]

ホンダシビッククーペ

(#32118) janika1337


janika1337
tag

PIROSAT szeretnék adni Dirmi kollégának azért, mert teljesen korrekt módon bizniszelt ezzel kapcsolatban UP A SRÁCNAK!!! :)

"Szerinted nagy dolog? Nem nagy dolog."

(#32119) petiro


petiro
csendes tag

Piros pontot kérnék zozzHUN nak a ezért az üzletért.

[ Szerkesztve ]

A hozzáállás fél siker! Törekedj az üzenetre válaszolni, az üzlet alapja a kommunikáció!

(#32120) gabesz199 válasza rinsz (#32116) üzenetére


gabesz199
csendes tag

Piros pontot adnék rinsz kollégának megbizható utalás terén is :)ezért a termékért :)

Mosoly :)

(#32121) shteer


shteer
titán

ii77 kollégának kérném a pirosat a monitorért :R

..szerintem jónak tűnik

(#32122) shteer


shteer
titán

nio kollégának a noti ramért kérek pirosat

..szerintem jónak tűnik

(#32123) bvvitya válasza alufelni (#31994) üzenetére


bvvitya
aktív tag

Viszonoznám alufelni kollégának a pirosat, mivel egy szervert cseréltem vele mobilra.

*** Redőny motorok listaártól ólcsóbban! ***

(#32124) djcool válasza #65675776 (#1) üzenetére


djcool
tag

Egy nagy pirospontot szeretnék a adni Szotyi25-nek a korrektségéért!Megbízható vevő!

A gyógyítás lényege, hogy úgyis elszúrjuk...

(#32125) Atesz1978


Atesz1978
senior tag

Kérnék egy piros pontot tucsike86 fórumtársnak ezért az üzletért! Nagyon korrekt és megbízható vásárló! Ajánlom mindenkinek a vele való üzletelést! Köszönöm!

Atesz1978 felhasználónak 28 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#32126) poj


poj
tag

Piros jár TOM-202-nek ezért az üzletért. :R

Egy monitort vett tőlem, megbízható tag. Mindenkinek bátran ajánlom!

(#32127) tucsike86


tucsike86
tag

Nagy pirosat kérek szépen Atesz1978 kollégának ezért az üzletért.

(#32128) CippyO


CippyO
tag

kérném a pirosat ezért a gépért schlecker kollégának! gyors, pontos, korrekt!

(#32129) gaabi777 válasza sonicqe2 (#31318) üzenetére


gaabi777
csendes tag

Piros pont sonicqe2-nek ezért az üzletért. Nagyon gyors korrekt vásárló, mindenkinek csak ajánlani tudom!

(#32130) duke90


duke90
csendes tag

Piros pont jár counter87 fórumtársnak, számos dolgot vett tőlem a közelmúltban (abit nf-7, alaplap és 512MB ram ebből az üzletből, itx-es konfig).
Minden rendben zajlott, személyes átvétel volt, jól lehet alkudozni vele és nyitott különböző megoldásokra, kombinációra.
(Szerkesztés: helyesírási hiba javítása)

[ Szerkesztve ]

(#32131) bullboy


bullboy
tag

Egy pirosat kérnék liveact fórumtársnak, ezért az üzletért (a világ legjobb 6 magosa! :D ). További sok sikeres üzletet, és elégedett vevőket kívánok ez úton is neki.

(#32132) KikiGames


KikiGames
csendes tag

Mehet egy piros PHM-nek a tökéletes állapotban lévő GBA-ért

Üdv: KikiGames

(#32133) PROti


PROti
tag

Piros pont jár one2many-nek,ezt a konfigot vitte el tőlem!Minden rendben volt! :K

[ Szerkesztve ]

(#32134) Bandi821


Bandi821
tag

Sziasztok!

Lec kollégának [link] egy piros pontot kérnénk ezért az üzletért. [link]
Korrekt eladó, korrekt ár.

Köszönöm: Bandi

(#32135) Brav3T


Brav3T
csendes tag

Szeretnék egy piros pontot kérni Füge kollégának, ezért az üzletért!

(#32136) Mr President


Mr President
senior tag

zzeka-nak pirospont jár, egy notivinyót vett meg tőlem!

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#32137) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Kisebb késéssel ugyan (önhibámból adódóan), de szeretnék kérni egy piros pontot penge1975-nek ezért az üzletért!

(#32138) jucye


jucye
tag

Itt a piros Dude666 fórumtárs részére. Kiváló kommunikáció, megbízhatóság.

Az üzlet tárgya pedig itt.

Köszönöm! :))

Mondtam hogy mondtam. Nemmegmondtam?!

(#32139) counter87


counter87
csendes tag

Üdv. Kérnék egy pirosat duke90 fórumtársnak a következő üzletért! Megbízható és pontos! :R Köszönöm!

"Válság van. Örülj ha két szelet kenyér közé berakhatsz egy harmadikat..." :)

(#32140) counter87


counter87
csendes tag

Üdv. Kérnék egy pirosat duke90 fórumtársnak az újabb sikeres üzletért! Megbízható és pontos! :R Köszönöm!

"Válság van. Örülj ha két szelet kenyér közé berakhatsz egy harmadikat..." :)

(#32141) WolfheartGR


WolfheartGR
őstag

Ezért az üzletért ennek a kollégának kérteik bevinni egy pirosat a kisokosba. TY!

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#32142) ferib


ferib
csendes tag

Kérek egy piros pontot tuzindito részére, percre pontosan küldte a következőt:http://hardverapro.hu/apro/intel_pentium_d945_3_4ghz_4mb_cache_800mhz_lga775/hsz_1-50.html][link]

[ Szerkesztve ]

(#32143) ragesz válasza nlacy (#31676) üzenetére


ragesz
csendes tag

Jár a vissza pirospont nlacy-nak is, ezt a procihűtőt vettem tőle. Megbízható, rendes, segítőkész eladó! :R

Üdv

(#32144) mazsonpopo


mazsonpopo
tag

Sziasztok,

kérek szépen egy piros pontot Oranos kollégának ezért az akkuért. Korrekt és megbízható partner.

Köszönöm

(#32145) mediaplayer


mediaplayer
csendes tag

Piros pontot érdemel grafika95, vettem tőle memóriákat.

0 pozítivval rendelkező újoncoknak NEM utalok előre, ha min 5 pozítivat szerez akkor talán. mediaplayer felhasználónak 21 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#32146) hunderbörd


hunderbörd
tag

Szeretnék egy piros pontot kiutalni runner 125 részére, mert maximálisan segítőkész és nem mellesleg segített beszerezni a gépemet és annak a kiegészítőit ;)
HB

[ Szerkesztve ]

(#32147) duke90


duke90
csendes tag

Piros jár attila112 kollégának, laptopot vett tőlem, gyors, korrekt, eljött személyesen a gépért, mindent meg tudtam vele beszélni.

(#32148) .:Kristian:.


.:Kristian:.
addikt

Tumak fórumtársnak kérnék egy nagy pirosat.Ezt a vinyót vette tőlem, gyorsan és rendben zajlott minden. :R

(#32149) Isee


Isee
senior tag

Piros pontot szeretnék kérni kisfer-nek, ezt a procit vettem tőle, minden rendben ment, bátran ajánlom mindenkinek :R

[ Módosította: #65675776 ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#32150) Dude666


Dude666
csendes tag

Piros jucye - nak a kiváló portékáért! Ezt üzleteltük az imént.
üdv

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.