Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) G@ben válasza jakobkacsa (#300) üzenetére


G@ben
addikt

Akkor nem kell. De azért kösz, hogy szóltál! :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#302) Cefa


Cefa
senior tag

keresem az elevenen felfalva című filmet.

Az is jó ha azt mondjátok meg hogy hol található.

eredeti címe
Eaten alive

ha valaki tud segíteni köszönöm.

Keresel valakit aki lagziba jáccik annak ez míííndent megér érted míííndent

(#303) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Az X-akták összes nem jelent meg DVD-n véletlenül?

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#304) busman


busman
addikt

A Le Mans című filmet keresem Steve McQueen főszerplésével.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#305) konrad


konrad
aktív tag

Hali!
Az Állatfarm (1954) rajzfilmhez van valakinek szinkronja vagy feliratja?

Búcsúbeszéd a villanyszerelők főnökének temetéséről: - Jó vezető voltál, mindig nagy volt körülötted a feszültség. De most, hogy kiverted a biztosítékot, földelünk.

(#306) jakobkacsa válasza konrad (#305) üzenetére


jakobkacsa
senior tag

little help :)
mail ment

Dyslexia for cure found!

(#307) G@ben


G@ben
addikt

Spartacus megvan valakinek szinkronosan?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#308) snt válasza MUŁĐER (#303) üzenetére


snt
senior tag

http://bithumen.tx.hu -n mintha lett volna, lehet h lesz...

Szerk.: Bocs, nem DVD-n, hanem évadonként volt DVD méretűben asszem, de avi-ban..

[Szerkesztve]

(#309) Dilikutya válasza snt (#308) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ide hol kell regisztrálni?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#310) snt válasza Dilikutya (#309) üzenetére


snt
senior tag

Elvileg a főoldalon be kell jelentkezni és ottvan h regisztráció.. nemtom pontosan mert én állandóan be vagyok jelentkezve és már rég regisztráltam :U

Szerk.: Azt gondolom tudod h torrent oldal...

[Szerkesztve]

(#311) Dilikutya válasza snt (#310) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én nem látom sehol :U

Tudom, hogy torrent... :)

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#312) snt válasza Dilikutya (#311) üzenetére


snt
senior tag

Próbáld meg úgy h űrited a cache-t... Ha nem vagy regelve akkor vhol kell lennie.. :U Én sajna nemtudok kilépni és újra be mert épp töltök és bevagyok jelentkezve..

(#313) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nincs meg valakinek fölösleges példányban a Hullajó? Jó lenne a szinkronos verzió, úgy tudom kiadták DVD-n. De ha más nincs, az angol is jó, magyar felirattal. Ez azon kevés film egyike, amit szeretnék akár eredetiben is a magaménak tudni.
A kissé szar minőségű VHSrip megvan, sőt van DVDrip is, nade azért az eredeti az igazi :)

[Szerkesztve]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#314) _Volkovy_ válasza Dilikutya (#313) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

ennyire azért nem jó az a film :D

apropó a dvdripet nem tudnád lepasszerolni valahogy nekem?:D

[Szerkesztve]

(#315) Dilikutya válasza _Volkovy_ (#314) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ha tudsz valahol 700mb tárhelyet feltolhatom, ugyse nagyon van kihasználva az upload-om :)
Szerintem nagyon állat film ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#316) Perjel válasza Dilikutya (#315) üzenetére


Perjel
tag

Ez engem is érdekelne :)

(#317) _Volkovy_ válasza Dilikutya (#315) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Esetleg DC-n nem tudjuk lerendezni?:)
Nekem van 125k/s download-om,remélem elég :D

(#318) Dilikutya válasza _Volkovy_ (#317) üzenetére


Dilikutya
félisten

Bőven elég :) De valami szerver jobb lenne, DC-n nyitni kell legalább 3slotot, azt meg nálam hamar le is foglalják, nincs soha szabad slotom. Gyorsabb lenne max uploaddal valahova feltenni :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#319) _Volkovy_ válasza Dilikutya (#318) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Fel tudsz most jönni valami hubra?

Megbeszélnénk ott.

(#320) Surda


Surda
tag

Magyar vagy lengyel feliratot keresek a Szexmisszióhoz. Vagy ha a magyar hangsávot elküldi valaki, az is jó:)



[Szerkesztve]

A garancia meg... ha a címke meg...

(#321) domedee


domedee
senior tag

Hellóka!

A ''Fűszer és csemege'' című 1943-as filmet keresém, nincs meg valakinek?
A port.hu szerint:
[link]
54 éve áll fenn Puskás Aladár fűszer- és csemegeüzlete. A patinás, szolid boltot az idős Puskás unokájára, a könnyelmű Aladárra íratja. A bolt hamarosan csődbe jut. Ezt persze nem nézheti tétlenül az öregúr segédje, Márton, és leányunokája, Vilma.

Nagyon örülnék neki, ha meglenne valakinek.

köszike

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

(#322) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Dejó hogy ilyen topic is van, eddig nem láttam.

nade a lényeg lényegében lényegtelen, a lényeg az hogy a Knight Rider részei valakinek nincsenek meg? Ha oldalt tud ahol fennt van akkor pü-be plz. Thx.

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#323) ThaBoss


ThaBoss
senior tag

Hi!

Keresem ezt a filmet: Hanoi Hilton. Sajnos kicsiny hazánkba csak VHS-en lehetett megszerezni. Ha valakinek megvan, az kérem jelezze felém!
Köszönöm!

(#324) Lara212 válasza #34929152 (#263) üzenetére


Lara212
újonc

Remélem erre gondoltál:
http://animeaddicts.hu/online.php?filelist.6526.jap

(#325) Out válasza Lara212 (#324) üzenetére


Out
addikt

Dicséretes a segítő szándékod, bár 9 év alatt, már biztosan ő is beszerezte :)

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#326) csemege86


csemege86
tag

Ennek a műsornak keresem bármilyen fizikai vagy digitális kiadását. Videómegosztó oldalakon fellelhető egy-egy rész vagy részlet, de összességében alig valami található erről a műsorról az interneten. Engem a teljes sorozat érdekelne.

Wikipédia: "Az Uborka egy népszerű bábkabaré műsor volt, ami elsősorban politikusokat mutatott be és parodizált, emberméretű gumibábokkal, később a bulvármédiából ismert személyeket is. A szereplőknek népszerű humoristák és színészek adták a hangjukat. A műsor 1991 és 2001 között futott a Magyar Televízió műsorán. Eredeti sugárzás 1991. december 31. – 2002. május 3."

Írtam a Magyar Televízió Archívumának is, a válasz kifejezetten érdekes:

"Kiszolgálási szabályaink szerint magánszemélyeknek csak személyes érintettség esetén adunk át anyagot ami azt jelenti, hogy Ön (esetleg szülei, gyermeke) szereplője, vagy alkotója volt a kért felvételnek. Várom szíves visszajelzését, hogy ennek megfelelően indíthassam a további folyamatokat."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.