Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dr.Mura


dr.Mura
tag

Hali!

Tapasztalatokra lenne szükségem azzal kapcsolatban, hogy valaki találkozott-e már élőben ilyen rosszindulatú dialer-rel, ill. tud-e olyan linket, ahol ilyen magyar esetről van szó.

Szeretnék egy kicsit utánanézni a jogi helyzetnek ezzel kapcsolatban, de nem találtam még kinkrét, leírt magyar esetet. Nem tudom elképzelni, hogy akkor, amikor mondjuk a németeknél mindennaposak az ezzel kapcsolatos perek, akkor kis hazánkban ne lett volna ilyen, de a keresőkkel eddig zsákutcába futottam.

Kösz!

C8H10N4O2

(#2) tomcs válasza dr.Mura (#1) üzenetére


tomcs
őstag

keresgelj,_mert_itt_a_forumban_van_legalabb_2_eset es_mas_hw_oldalakon_is_biztos_vannak.
mellesleg_dialert_en_is_lattam_mar,_csak_epp_modemem_nem_volt_hozza._:)

(#3) Papa-Georgo válasza dr.Mura (#1) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Én már találkoztam, nemtudom az oldal címét de vhol bekaptam..

Voda GPRSel vagyok fent és egyszercsak vmi modemhangot hallotam...téptem le azonnal a kábelt a telóról, de már késő volt, szépen ketyegett a mittom milyen homolului szám.......

kellemetelen volt..

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#4) VladimirR válasza dr.Mura (#1) üzenetére


VladimirR
nagyúr

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=30465&arc=f[/L]

(#5) karib válasza dr.Mura (#1) üzenetére


karib
addikt

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=30465&arc=f[/L]

Department of Redundancy Department

(#6) VladimirR válasza karib (#5) üzenetére


VladimirR
nagyúr

1mp:DDD

(#7) karib válasza VladimirR (#4) üzenetére


karib
addikt

Hehe - gyorsabb voltál.

Aláírásodban levő kérdésedre a válasz: nincs az összes hozzászólásban kereső kereső. Rövid távon szerintem nem is lesz, mert nagyon sok hozzászólás van. Okosabb kereső viszont lesz, időt nem tudok mondani. Esetleg a Google-t lehet ilyesmire használni, nemtom (site: prohardver.hu korlátozással).

Department of Redundancy Department

(#8) dr.Mura


dr.Mura
tag

Nagyon köszönöm a gyors reagálást. Átrágom magamat a dolgon, aztán lehet, hogy még kérdezek. Egyébként a magyar fogyasztóvédelemre jellemző, hogy a német kollégák már egy teljes site-ot felállítottak ennek a témának és elérték, hogy egy külön törvény foglalkozik az emelt díjas telefonhívásokkal 2003. augusztus 15. óta.

Nálunk meg eddig úgy látom, hogy csak szívni lehet a dologgal, mást nem.

C8H10N4O2

(#9) Erasmus válasza dr.Mura (#8) üzenetére


Erasmus
őstag

Ej, dr.Mura, nem is tudtam, hogy te is vagy itten...:)

izé,

(#10) Cyberslider


Cyberslider
őstag

barátomék pár másodpercért fizettek többszáz Ft-ot,mire kitépték a kábelt.
Műholdas telefon összeköttetés volt. Percenként egy ezresért.
Másik eset 200.000-nél tart,de nem fogják kifizetni,kikötik a telefont..

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/cyberslider/index.html

(#11) Szuri


Szuri
tag

Tele van ilyen betárcsázós progikkal a net. Szex/warez/crack oldalak nagyon kínálgatnak ilyennel. De csak az szopja be aki hülye... (Pláne ha ADSL-e vagy kábele van)

(#12) Szuri


Szuri
tag

Viszont akkor perkálni kell, mert a külföldi szolgáltatók felé a matávnak fizetnie kell... Modemeseknek érdemes híváskorlátozásos szolgáltatást aktíválni. Lényege hogy belföldi távolságit, infoline-t, külföldit... le lehet tiltani.

(#13) Szuri


Szuri
tag

Utóbbi 2-t érdemes...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.