Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Kérdés kell e agp 8x vagy sem help. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Iginotus


Iginotus
őstag

Na ismerösömel kérdezgetük egymást szoval ati radeon 9500 simát vezsek ugyebár nem használja a 8x es agp-t (ha tévedek tessék javitaní)
A kérdés az lenne van e már olyan kártya ami kihasználja a 8x es agp-t??? köszi.

Plug and Pray... :)

(#2) CsendPenge válasza Iginotus (#1) üzenetére


CsendPenge
őstag

Nem igazán érthető, hogy mit is szeretnél kérdezni. Ha csak annyit, hogy van-e olyan videokártya, amelyik tudja a 8x AGP-t, akkor a válaszom: igen. (méghozzá jó sok)

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#3) Iginotus válasza CsendPenge (#2) üzenetére


Iginotus
őstag

A kérdést akkor átfogalmazom az lenne hogy 8x es agp 2 mb/s adatátvitelel bir.

Van e olyan kártya amire nem csak ráirják hogy 8x kompatibilis hanem ki is használja tehát 1 mb/s felett van az adatátviteli sebesége. (ami agp4x még birna..)

Plug and Pray... :)

(#4) Iginotus


Iginotus
őstag

Látom a mai hozászolásokat elnapoljuk addig is szeretetel várok minden uj hozzászolást :)

Plug and Pray... :)

(#5) Viktor77 válasza Iginotus (#1) üzenetére


Viktor77
titán

A 9500 sima 8x agp-s.
Szerintem csak a full high-end vga-k és lapok használják ki a 8x-os agp-t és azok is csak AA+AF-al.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) steveetm válasza Iginotus (#3) üzenetére


steveetm
őstag

hát ezt se érteni igazán szvsz, miaz hogy 2mb? annál kicsit goyrsabbak mostanában:)
egyébként meg ha arra gondolsz, hogy bármely kártyának származik e előnye abból hogy agp 8x, akor válaszom az hogy , minimális, szal csak ezért nem kell agp8x.
Üdv.: steveetm

(#7) J.J. András válasza steveetm (#6) üzenetére


J.J. András
őstag

és akkor én is kérdeznék..???
van egy x8-szoros AGP foglalalt a deszkán, az lefelé kompatibilis ???
szóval belemegy a *4 AGPs VGA ???

köszi, csocs

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#8) Viktor77 válasza J.J. András (#7) üzenetére


Viktor77
titán

Egyszerűen? Igen! Sőt van lap amibe a 2x-es is belemegy. Csak vigyázz a voltokra.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) J.J. András válasza Viktor77 (#8) üzenetére


J.J. András
őstag

na, egy R8500-ösöm van, és akarok egy deszkát, amire az van írva *8AGP (1,5 Volt) --na , ettől nem füstöl el a VGAm, bírni fogja ???

köszi

'' ...Client Estwood bekaphatja, hóóó....''

(#10) Viktor77 válasza J.J. András (#9) üzenetére


Viktor77
titán

Nem tudom pontosan de sztem a 8500-ös már 1.5v-os. És nem a vga füstöl el hanem a lap.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#11) steveetm válasza J.J. András (#7) üzenetére


steveetm
őstag

a7v8x, amik belemennek tuti, gef3, savage2000, rivatnt2. ezekkel mind elindítottam már. Igaz savagenál világít a piros hogy nem mehetne, de működik attól még:))
Üdv.. steveetm

(#12) Elrood válasza J.J. András (#9) üzenetére


Elrood
őstag

AGP8x-s slotba AGP4x kompatibilis vidkártyának szó nélkül mennie kell. Tehát nem füstöl el semmi.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#13) Iginotus válasza steveetm (#6) üzenetére


Iginotus
őstag

''egyébként meg ha arra gondolsz, hogy bármely kártyának származik e előnye abból hogy agp 8x, akor válaszom az hogy , minimális, szal csak ezért nem kell agp8x.''

Itt a lényeg köszike,

Ja tudom elirtam 2 gb/s-t akartam :)

Plug and Pray... :)

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Kérdés kell e agp 8x vagy sem help. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.