Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kérdés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) guest


guest
veterán

Hi. Megvan az új gépem.
XP 1700+, Soltek SL75drv4, ASUS gef 3 Ti 200, 256 ddr ram. a Via 4in1 az, ami a gyári CD-n volt. Elinditom a 3dmark 2001-et, és kiirja, hogz vmilyen memó elfogyott. A legújabb 4in1 megoldja a problémát? vagy van egyébb ötlet. Játékoknál csak kisebb probléma van. Az említésre sem méltó. Löszi a válaszokat. Bye.

prohardver vendég

(#2) haver válasza guest (#1) üzenetére


haver
tag

A valasz mint a kerdes.
Ha elfogyott valamilyen memo, tedd fel a valamilyen drivert, valahova a valami ala es voila: ertelmes kerdesre ertelmes valasz :DD

Értem, hogy motor, de mi hajtja!?

(#3) MadMag


MadMag
csendes tag

Hello!

Valószínüleg az AGP apperture méretét állítottad túl kicsire. Tedd nyugodtan a maximumra (BIOS), mivel az csak a lehetősége, hogy texturákat tároljon a rendszermemóriában a videókártya. A foglalás dinamikusan történik, úgy mintha a Windows-ban a virtuális memóriát úgy állítanád be, hogy 0-128MByte. Ha nincs szükség rá, nem foglal helyet.

Üdv!

(#4) York


York
tag

Hetvegen raktam ossze 1600+ xp meg soltek SL-75DRV4 128 MB ddr mert 256 MB nem ment :)

A gondom az, hogy hofok merok az elso meri a cpu hofokot a 2. es 3. meg -55 fok, de miert mit nem kapcsoltam be vagy ... ???

Vagy ez normalis?

(#5) asterx válasza York (#4) üzenetére


asterx
csendes tag

A 2. és 3. hőmérő tipikusan a házban uralkodó hőmérsékletet mutatja. A -55 az Antarktiszon gondolom normális :D
Egyébiránt ezek általában csak hőmérő csatlakozások szoktak lenni, amire rá kell dugni az alaplaphoz kapott hőmérőt (fekete kábel, végén kis sárga áttetsző fóliában egy ellenállás). Ha ezt nem dugod be akkor szerintem elképzelhető, hogy a -55 az Antarktiszon kívül is normális.

Minden túlsó parttal szemben megtalálod az innensőt.

(#6) York


York
tag

Szia

Nah az ok de az nem a 3. homero lenne a 2. meg alapbol mernie kene valamit ?

Van valaki aki ilyen lapot hasznal es mer vmit 2. homeruje?

a -55 fok valszeg azert van mert nem mer semmit

Elore is koszi

(#7) guest válasza York (#6) üzenetére


guest
veterán

Hi

nekem soltek sl75drv2-es alaplapom van. SZerintem kb ua a ketto. MAgatol nem mer semmit:)meri a proci homersekletet (1-es), meg ahova a termisztort radugod azt meri (adjak az alaplaphoz)
NEzd meg a biosban...
A hozza adott meroproginal meg kapcsold le az ahol -55 fokot mer, azert meri mert ''nem mer semmit''.

prohardver vendég

(#8) York válasza guest (#7) üzenetére


York
tag

Szia

Koszi segitseget. Csak azt hittem hogy a 3. a kebeles meres :)), amugy hova erdemes tenni a kabelt?

(#9) asterx válasza York (#8) üzenetére


asterx
csendes tag

Én pl. a videókártyámra tettem. Egyébként meg ízlés kérdése. Mérheted vele pl. a szobád hőmérsékletét is, ha kilógatod a házból. :)

Minden túlsó parttal szemben megtalálod az innensőt.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kérdés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.