Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Infraport

Hozzászólások

(#1) Relisys


Relisys
senior tag

Hello!

Miért van az hogyha a telorol küldök vmit gépre infrán keresztül akkor felismeri az xp az infrát de ha gépröl küldenék vmit akkor nem találja a telot.?
SE k700i mobilom van és ACTiSYS IR-220L infrám.

(#2) Relisys


Relisys
senior tag

UP!
:C

(#3) Relisys


Relisys
senior tag

UP:C

(#4) rdi válasza Relisys (#3) üzenetére


rdi
veterán

Telefonod olyankor aktiválva van ?

Fej! Tor! Potroh!

(#5) deedee válasza Relisys (#3) üzenetére


deedee
őstag

az infra csatihoz nem adtak szoftvert tartalmazó lemezt?talán a saját progijával hajlandó lenne müxeni....

(#6) deedee válasza rdi (#4) üzenetére


deedee
őstag

húúú...ezt én nem is mertem megkérdezni..... :U

(#7) Relisys


Relisys
senior tag

persze h aktiválva van. Az elözö telommal simán ment aztán miota felraktam az se-s progikat azota egyszerüen nem m1. Probáltam ujra installal minden , se progi nélkül de mostmár ugyse volt jo.

(#8) sonar


sonar
addikt

Talán fma-n keresztül próbáld meg. (asszem az a progija)

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#9) sonar


sonar
addikt

Talán fma-n keresztül próbáld meg. (asszem az a progija) v nézz szét a pappfer.uw.hu-n

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#10) Relisys


Relisys
senior tag

igyse ismeri fel.

(#11) rdi válasza Relisys (#10) üzenetére


rdi
veterán

Bevallom nekem se megy az infrám a k700-al, a laptopon. Egyszerűen összevillognak, elindul a kapcsolat, aztán magától megszakad, ujraindul, megszakad.
Hagytam a fenébe az egészet nincs nekem erre időm.
Vettem egy usb blutooth -szt és azon keresztül megy minden.
Egy dologra faragtam csak rá, hogy leszedte a + jeleket a telefonszámok elől, amikor áttöltöttem a gépről a telefonra a számokat (+36-telefonszám helyett 36- telefonszám lett , így állandóan össze vissza kapcsolnak a központok) :DD

Fej! Tor! Potroh!

(#12) Relisys


Relisys
senior tag

Szoval nem lehet hogy csak vmi beálitási hiba? Mer ha küldöm a képet telorol akkor a gép rögtön felismeri és ha át m1 a kép akkor utánnam ég tartja a kapcsolatot de viszont akkor se tok gépröl küldeni. FMA nem is connectel.

(#13) Relisys


Relisys
senior tag

UP

(#14) sonar válasza Relisys (#12) üzenetére


sonar
addikt

Mekkora sebességre van állítva az infrád?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#15) Relisys válasza sonar (#14) üzenetére


Relisys
senior tag

115200

(#16) sonar


sonar
addikt

Próbáld meg kisebb sebességgel.
off nem lehet hogy vmi firewall v viruskergető okoz gondot?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#17) Relisys válasza sonar (#16) üzenetére


Relisys
senior tag

kissebb sebességel se m1. Hát nod32-m van nemtom h lehet e hozzá köze. Na meg router de sztem annak nincs semmi köze.

[Szerkesztve]

(#18) Creator


Creator
csendes tag

Hali!
Nemtudok beüzemelni egy alaplapi infrát, a cucc kb egy éve gond nélkül ment, de nekem sehogy se jön össze. Egy Samsung C100-ast akarok vele összekötni. Az XP érzékeli, feltelepit egy ''Standard Modem over IR link''-et, majd lent meglenik az infra ikon és irja hogy ''A következő eszköz távolságon belül van:SAMSUNG SGH C-100'', eddig renben is lenne de semilyen progi nem érzékeli, az Easy GPRS offline-t ir ki, de valamit érzékel mert amig ott a telcsi folyamatosan fagy /homokóra/ addig amig el nem veszem a telcsit. Próbáltam az Oxigén Phonmanagert és a Datasutet, de egyik se találta a telcsit, igy azt hittem hogy a telcsivel van gond, igy kipróbáltam egy NOKI-ával, de az is pont ezt produkálta.
Még kipróbáltam egy laptop beépitett infrapotjával is a C100-ast, de nem hiszitek el ugyan igy jártam szóról-szóra.
Próbáltam a BIOS-ba állitgatni, de csak fullduplex és half van, és véigzongoráztam az összes sebességet is, mindenesetben szüz XP-SP2-t használtam. Most már kifogytam az ötletekből, adjatok valami tippet

Gigabyte GA870A-USB3 - Phenom II X4 955 Deneb - GF GTS-450 - 4x2 Gb DDR3 - 2x160Gb Seagate SATA RAID0 - Cieftec 300W

(#19) frewa válasza Creator (#18) üzenetére


frewa
aktív tag

nem akarlak elkeseriteni de az sp2 kinyirja az alalplapi irdát:(:O én is igy jártam nekem egy update nélküli xp-t kellet fel raknom! de volt ilyen gondom is! Bővebben: link

Pü-t írjatok elöbb észre veszem téma megjelöléssel!!

(#20) Creator


Creator
csendes tag

THX!
Igazad van, mert tegnap kaptam egy tippet, hogy próbáljam ki win98 alatt. Felhuztam egy Win98SE-t és lőn csoda, sima default beállitásban csont nélkül megy az infra port.

Gigabyte GA870A-USB3 - Phenom II X4 955 Deneb - GF GTS-450 - 4x2 Gb DDR3 - 2x160Gb Seagate SATA RAID0 - Cieftec 300W

(#21) Agostino


Agostino
addikt

Hello.

Öcsém vett egy Panasonic VS3 telot a Vodafonnál pár hete. Először faterom laptopjára dobáltuk át az adatokat, mert csak azon van infra. Ott a teló gond nélkül fel lett ismerve, ment is az adat ahogyan azt kell.
Filoztam, hogy hogyan rakja át a cuccokat az öcsém közvetlenül az ő gépére, és arra juttottam, hogy hiszen nekem van egy infra kábelem, majd el kellene hoznom. Ezt a soros infárt a Pinnacle PCTV hez adták távirányítandó azt.
Namost van valami akadálya annak, hogy azt az infrát az öcsém arra használja, hogy adatokat küldjön át a gépére, vagy ahhoz teljesen más fajta kell? (Értem ez alatt a bekötést meg a hasonlókat.)

kösz

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#22) Agostino válasza Agostino (#21) üzenetére


Agostino
addikt

Na csak egy picit fel, honap utazok tudnom kellene megy-e a dolog. :(

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#23) And válasza Agostino (#21) üzenetére


And
veterán

Hi! Elvileg a távirányítók már fizikai szinten is totálisan más protokolt használnak, mint az IrDA. A távkapcsolók egy kb. 36..38 kHz-es segédvivőre ültetett impulzussorozattal vezérlik az infraledet, és a vevőegységeik egy ugyanerre a vivőre kihegyezett demodulátort tartalmaznak (ez általában egyetlen integrált áramkört jelent, valszeg ezt adták a PCTV-kártyádhoz is, kis tokba építve). IrDA-átvitel esetén nincs ilyen segédvivő, a vevőegysége ennek megfelelően alkalmatlan a távirányító jeleinek vételére.

(#24) Agostino válasza And (#23) üzenetére


Agostino
addikt

Semmit sem adtak a kártyához, csak egy soros infra kábelt, az fogadja a jeleket, ezért gondoltam, hogy hátha. Na próba cseresznye, hátha...
Kösz azért a választ!

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#25) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Ajánljatok már nekem egy USB-s infratípust/márkát ami garantáltan jól működne egy 7260-as Nokiával. Az adatkábel(DKU-5) már az agyamra megy olyan egy fostaligahulladék. Körülményes telepíteni, elejti a telót a kapcsolatból..egyszóval egy megbízhatatlan FOS (na jó 2 szóval :D )
köcce
gege

(#26) atti01


atti01
csendes tag

hi all!
egy kis segítség kéne! van egy infrám ami régebben müködött de most valahogy nem megy feraktam a drivert és softwaret de nem megy az usb portokat át álitottam a bios ba normálisan és most sem indul hát fogalmam sincs mi lehet a gáz lécci segítsen vki :(
inraport: handset manager MA-660 infrared data suite
ez az én telomhoz elvileg nem jo (nokia 6020) de régebben tökéletes volt ki is írta a tipust meg minden de ugyanigy más telokkal se müködik amit elvben támogat! (régebben jo volt) szal ha valaki tud légyszi segítsen
e-mail: atti--@freemail.hu
msn: atti--@freemail.hu

Atti

(#27) szjoci


szjoci
őstag

Sziasztok! Van USB-s infraportom jópár éve (WinXP PE Sp2 op rendszer van a gépemen), és adott egy SE Z600 teló. Monnyuk a teló lényegtelem most, mert mindegyikkel uyganaz a probléma jön elő. Gondom a következő: bekapcsolom a telón az infrát, és normális esetben az xp fel is ismeri és kirakja az infrakapcsolat ikonját a tálcára. Normális esetben... De ez a normális eset 1-2 újraindítás után következik csak be... Volt már jópárszor újratelepítve az OS, de ez a hiba mindig előjön. Néha egyből felismeri a telót a gép, néha meg újra kell indítgatni. Már vettem másik infrát is hátha azzal van a baj de ugyanaz a helyzet. Erre nincs valami gyógyír, 5let vagy valami? Mindeközben persze a gépről tudok küldeni az FMA-val adatot, de visszafelé ez már nem működik. Várom a hasznos infókat :DDD Előre is köszi

(#28) bandiras2


bandiras2
senior tag

Nekem olyan progi kéne, amin keresztül meghajtóként látom a telefont, és simnán végezhetek rajta fileműveleteket commanderrel is.
6101 NOKIA, redsnake infraport, megy, de csak fileonként a primitív móccerrel :O

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#29) genomatrix


genomatrix
csendes tag

jaja van nékem is egy infrám ha kell eladom valakinek. ;]

a világ végét sokan nem várják.Szerintem van benne jó is: leesnek az árak

(#30) bandiras2 válasza bandiras2 (#28) üzenetére


bandiras2
senior tag

valaki az előző pustomra?
UPPPPP!

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#31) kundocsoki


kundocsoki
csendes tag

Ilyet szeretnék: http://www.usbuirt.com/
Magyarországon hol lehet kapni? Esetleg összerak valaki nekem egyet? (persze fizetek érte)

(#32) World-Soft


World-Soft
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék kis segítséget kérni.
Egy olyan Infrát keresek, mely tökéletesen megy minden féle mobiltelefonnal, stabil és jól kezeli, hogy sűrűn cserélgetem a csatlakozó készülékeket.
A MOBILedit! nevű programhoz szeretném használni.
Kinézet nem számít, mert lehet egy dobozba kerülne.

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv:
Zoli

(#33) -KoKeSz-


-KoKeSz-
tag

Szaisztok!

IrDA MI620 usb-s infraporthoz keresek windows XP drivert.

Ha valaki esetleg tud segítsen!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Infraport
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.