Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) tope válasza JoeYi (#448) üzenetére


tope
addikt

Hivatalos álláspont:

Változások az 1.15-os verzióban:

- A használható mappák száma 2000-re, a használható fájlok száma 4000-re nőtt

ftc: Nem régebben, hanem eredetileg mennyit tud kezelni

[ Szerkesztve ]

(#452) sequator


sequator
senior tag

hát ezt benéztem, lehet, hogy nem 10 perccel a vége előtt kellett volna megkeresni a megoldásokat :(
mindenestre büszke vagyok a 3 helyes válaszomra, mivel very hard fokozaton próbáltam megoldani (10 perc alatt, a főnököm és két kolléga folyamatos nyaggatása mellett) :)

előre is grat a nyerteseknek, köszönet a lehetőségért a szervezőknek

sautia

sequator

(#453) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Azt hiszem nekem is sikerült... A kérdésekre kattintva mindegyik válaszom megegyezik a helyes megoldással...
Egyébként szerintem abból a 300 emberből tuti kiesik legalább a fele. Körülbelül annyian lesznek a nyertesek, mint a múltkori játékban.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#454) Yushchenko válasza Ndruu (#453) üzenetére


Yushchenko
őstag

Már a jó válaszok látszanak, nem amiket bejelöltünk?

(#455) Male válasza -=Jam=- (#413) üzenetére


Male
nagyúr

Na ezt elrontottam... Azért jó, hogy ezt a korlátot a leírásban, és a műszaki jellemzők között sem említik... ezzel nem verik át a kedves vásárlót?

(még a PH!-n lévő 3 oldalas bemutatót is átolvastam, de abban sem volt... )

(#456) Bubu79 válasza Yushchenko (#454) üzenetére


Bubu79
addikt

Szerintem nem a helyes válaszokat jelöli meg - nálam IE6-tal sem és Mozillával sem mutat a világon semmit a válaszlehetőségen kívül és ahogy néztem a topikot nem vagyok egyedül ezzel... Azt mutathatja, hogy mit jelöltetek meg...

Male: Azért az tényleg hülyén nézne ki, ha retek-klubbos és tévékettős agyelszívós nyereményjáték jelleggel olyan kérdések lennének feltéve, amikre mindenki élből tudja a helyes választ ;) Kicsit meg kellett dolgozni a kérdésekkel, hogy tényleg legyen valami "tétje" a dolognak :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#457) Yushchenko válasza Bubu79 (#456) üzenetére


Yushchenko
őstag

:R

(#458) CSorBA


CSorBA
őstag

áhhh, mekkora mák, épp reggel írtam át 2ről 3ra :D

(#459) szatocs


szatocs
őstag

Nem emlékszem már pontosan, hogy mit tippeltem a térképre, szerintem Litvániát. Ha így van, akkor szerintem jó voltam végig. Remélem, hogy tényleg így van, akkor nagy lenne a sikerélményem:) Szerintem ez a 4. PH! játék, amin játszom, és eddig mindig 1 kérdést rontottam, most úgy tűnik, hogy sikerült mindegyiket jól megválaszolnom, de majd kiderül holnap, hogy jól emlékszem-e.

No, várjatok már, most akkor fel vannak már tüntetve a helyes válaszok?:D Itt örülök magamnak, közben meg lehet, hogy csak a saját válaszaimat látom:D

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#460) Male válasza Bubu79 (#456) üzenetére


Male
nagyúr

Félreértettél, nem az a bajom, hogy erre rákérdeztek... kellenek a bonyolult kérdések, és tényleg ott volt egyértelműen a válasz, szóval ezzel minden OK. A problémám a bolttal van: a terméknél egy ilyen korlát van, és ez nincs a leírásban, de még a műszaki jellemzők között sem feltüntetve... szerintem pedig oda kéne írniuk, hogy korrektül tájékoztassák a vásárlót.

(#461) V.Stryker válasza CSorBA (#458) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mit? :Y

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#462) Bubu79 válasza Male (#460) üzenetére


Bubu79
addikt

Ebben igazad lehet, de mint tudjuk a boltoknak az az érdekük, hogy eladjanak - lehetőleg minnél többet.
Az információ hiányos mivoltja miatt reklamálni visszamehet ugyan az ember és ha jó a bolt üzletpolitikája, akkor orvosolja is a gondot, de az biztos, hogy bosszantó azután szembesülni bármilyen problémával, hogy hazavitte az ember a terméket.

Egyébként szétnéztem kicsit az oldalon böngészés közben és azért találtam érdekes dolgokat, amik nem megszokottak átlag üzletekben. Például jó volt olvasni egyes termékeknél, hogy külön felhívják a figyelmet arra, hogy egy adott termék nem kezeli az ékezetes karaktereket mappaneveknél és számcímeknél :)

Ndruu: Tekintve, hogy már nem tudsz javítani a válaszaidon, nem hiszem, hogy probléma lenne, ha beszélgetünk a válaszokról ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#463) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ilyenkor már meg lehet osztani a véleményeket? Mármint lehet rá utalni, hogy mi lehetett a helyes?

Harrrr!!!!

(#464) kerjani válasza Ndruu (#463) üzenetére


kerjani
aktív tag

jó kérdés :DDD
nincs leírva, hogy zárás után lehet ;]

A siker 2 alapszabálya: 1. soha ne mondj el mindent, amit tudsz! ...

(#465) Zozzant válasza Ndruu (#463) üzenetére


Zozzant
addikt

sőt meg is lehet mondani... a játéknak ugyanis vége

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#466) ftc válasza Ndruu (#463) üzenetére


ftc
nagyúr

Miért ne?

már nem tudsz változtatni a válaszokon :) amugy feljebb a helyesnek tünő megoldás

(#467) krokk válasza tildy (#434) üzenetére


krokk
senior tag

nekem se IE se firefox alatt nem akarja mutatni:( nincs válasz kijelölvét kapok...)
Pedig válaszoltam minden kérdésre tegnap.

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#468) Yushchenko válasza krokk (#467) üzenetére


Yushchenko
őstag

Nekem ff mutatja

(#469) peterszky válasza Bubu79 (#402) üzenetére


peterszky
őstag

Szerintem is ezek a helyes válaszok (legalábbis én ezeket jelöltem meg:) )

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#470) soccerfan válasza krokk (#467) üzenetére


soccerfan
csendes tag

Elég halovány az a pötty ami a válasz mellett van, én alig vettem észre.
Firefoxal nézem és látom :D

A tűzbiztonság nem tréfa fiam!

(#471) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR


Az A-B gomb az egyértelmű mindenkinek (gondolom)
A Power gomb pedig fizikai tulajdonságait tekintve EGY anyaghalmaz, azaz EGY gomb (egy pöcök... ha így jobban tetszik), hiába lehet tili-tolizni... Akkor is csak EGY gomb. Tehát egy gomb, két funkcióval. Szerintem...
A nyakpánt fülecskéje nem gomb. Több nincs rajta.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#472) Bubu79 válasza soccerfan (#470) üzenetére


Bubu79
addikt

Bakker... Kénytelen vagyok módosítani korábbi kijelentéseimet - jelentem látni vélem a pöttyöket a válaszok mellett...

Meglehetősen haloványan, de tényleg ott vannak - viszont azt továbbra is fenntartom, hogy ez emlékeztető lehet arra nézve, hogy mit is jelölt az ember. Ha mégsem, akkor viszont minden válaszom jó tehát esélyes vagyok valamelyik nyereményre :)

Panther: ha erre jársz: tényleg lehetne valamilyen vehemensebb színnel jelölni a pöttyöt, mert majdhogynem belevész a PH! háttérszínébe :(

Rage47 #474: én is ezt mondom ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#473) CSorBA válasza V.Stryker (#461) üzenetére


CSorBA
őstag

nah most mit mutat, amit tippeltem, vagy már a jót? megkavarodtam basszus...
jajj a picsába, azt hittem h. azt ami már jó :(:(:(

(#474) Rage47 válasza Bubu79 (#472) üzenetére


Rage47
veterán

Sztem az csak a jelölt válaszaidat jelzi :S

(#475) kicsitomi88 válasza Bubu79 (#472) üzenetére


kicsitomi88
őstag

beépített gyorsuálérzékelő (G-Sensor),

90 87.5 87.8 87.5

(#476) IIIstIII


IIIstIII
senior tag

Az összes jó :C holnap nem tudom hogy fogom kibírni du-ig. :U

(#477) Rage47 válasza IIIstIII (#476) üzenetére


Rage47
veterán

Hol vannak a helyes válaszok kiírva?

(#478) Bubu79 válasza kicsitomi88 (#475) üzenetére


Bubu79
addikt

Provokálunk, provokálunk? :DDD

Annak idején amikor először belebotlottam a G-Spot nevezetű kodek információs progiba ( amiről később tudtam meg, hogy mire szolgál :DDD ), meglehetősen fura kényszerképzetek ötlöttek fel elmém mélyén a program létét illetően :))

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#479) krokk válasza Bubu79 (#472) üzenetére


krokk
senior tag

hú tényleg ott van meg van jelölve:)

de minimális a színkülönbség... valaki állítsa át a pötty színét, mert nem látni. jobb volt a régi szöveges utánaírós...

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

(#480) V.Stryker válasza CSorBA (#473) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Hát nem tudom,de az tuti,hogy ha emlékeim nem csalnak, akkor a 3-as sehol nem volt jó válasz... :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#481) Rage47


Rage47
veterán

Fenébe, minek változtattam 2-ről "egy sem"-re az 5. választ... :/ Majd legközelebb....

(#482) tildy válasza V.Stryker (#442) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem, ez csak feltételezés volt:D:D De talán írtam is, hogy ki lesz mellé írva, hogy melyik volt a helyes.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#483) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

na akkor:

Még NEM biztos, hogy a helyes válaszok vannak megjelölve. Mi is csak találgattunk. Ha egy okosabb fejes erre jár (pl. Panther) akkor Ő majd megmondja.

UI: a francnak kell nekem állandóan találgatni... legközelebb nem is mondok semmit, csak ha nyertem:D

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#484) domi007


domi007
őstag

Bazzeg...mindenre válaszoltam, de az uccsóra még mindenki azt írta tegnap, hogy nem biztos, erre gondoltam, mind1, majd ma megoldom, erre mi van?
Ma járt le........ :O :O :O :O
úúúúúúú

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#485) skylaner


skylaner
senior tag

Hát persze h az utolsó kérdést rontottam el :D
A nyakpánt rögzítőt gombnak néztem :D

(#486) V.Stryker válasza tildy (#482) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ki lesz mellé írva...jah,Panther épp most írja a fejlesztését a RIOS5-nek, hogy kiírja. :DDD Muhaha

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#487) djtoomi


djtoomi
addikt

Ki vannak már írva a nevek.Én elkúrtam a másodikat. :O :O :O :O

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#488) V.Stryker válasza djtoomi (#487) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jupi jupi. Benne vagyok! :DD :C Gratula a többieknek is. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#489) -Nemtom-


-Nemtom-
senior tag

jó lett mind :C :DD

(#490) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Mik a helyes megoldasok?

90 87.5 87.8 87.5

(#491) Bubu79


Bubu79
addikt

Yeah :K

Sok sikert a konkurenseknek, a győzteseknek előre is gratulálok :C

kicsitomi88: [link]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#492) Thulcandra válasza V.Stryker (#488) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Grat, én is belekerültem a kalapba :W

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#493) soccerfan válasza Bubu79 (#491) üzenetére


soccerfan
csendes tag

Nem számoltam jól :) :B :C
Gratula mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

A tűzbiztonság nem tréfa fiam!

(#494) -Nemtom- válasza kicsitomi88 (#490) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

1, elektronikus dobókocka
2, 2000
3, Litvánia
4, automatikus felvétel helyreállító funkció
5, 2

(#495) Thulcandra válasza kicsitomi88 (#490) üzenetére


Thulcandra
senior tag

-Nemtom- megelőzött

[ Szerkesztve ]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#496) kicsitomi88 válasza Bubu79 (#491) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Baszki, az egyesnel en mast talaltam, ááááá

Tud vki olyan linket adni ahol a g szenzor nem az amit lentebb ideztem hanem elektr. dugokocka?

mkinek thx :D

[ Szerkesztve ]

90 87.5 87.8 87.5

(#497) (Kolombusz) válasza -Nemtom- (#494) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Hurrá, az utolsó lett rossz.

Grat, akiknek jó lett.

(#498) Bubu79 válasza kicsitomi88 (#496) üzenetére


Bubu79
addikt

Elvoltam vele én is, valami third party oldalon találtam infomorzsákat, az alapján tippeltem - de bejött :)

G-sensor - gyorsulásérzékelő, de könnyen lehetne mást is mögé képzelni a G-ből kiindulva :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#499) -Nemtom- válasza kicsitomi88 (#496) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

(#500) tope válasza kicsitomi88 (#496) üzenetére


tope
addikt

Micsoda perverz vagy te?
Gratulálok a sorstársaimnak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.