Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) simi


simi
csendes tag

Hali,

Ezt a moviet Adi tette ki, de mindenkinek latnia kell, ez lebegjen a szeme elott mikor legkozelebb windozt vasarol... :)

http://finn.adi.priv.hu/~adi/dancemonkeyboy.mpg

"Any PC built after 1985 has the storage capacity to house an evil spirit." - Jim Peasboro atya, Savannah, GA, USA

(#2) Adi válasza simi (#1) üzenetére


Adi
senior tag

Ha megkérem Parciékat, talán még a főoldalon is lehozzák. :D

ldm start-reconf primary

(#3) simi


simi
csendes tag

igen, kitelik toluk :D

"Any PC built after 1985 has the storage capacity to house an evil spirit." - Jim Peasboro atya, Savannah, GA, USA

(#4) LordX


LordX
veterán

Mi is ennyire szeretjük azt a vállalatot :DD

(#5) Szasza


Szasza
tag

A Microsoft a kedvenc vállalatom, még egyetlen másik vállalatról sem hallottam, aki ennyi más embert tudott volna át****ni, mint sz***t a palánkon. Úgy látszik, nemcsak hülye, debil birkatömeg, hanem negatívba forduló IQ-jú lett az emberiség :(. Még sokat kell fejlődni ahhoz, hogy a M$ lejöjjön a fáról és legalább olyan progikat írjon, amelyeket egy csimpánz a gombok véletlenszerű csapkodásával is elő tud állítani...

(#6) simi


simi
csendes tag

gabor,

azert ne vessuk el a sulykot, van a softnal nagyon sok okos ember, akik eleg asz dolgokat csinalnak szakmailag. (xml, directX, SMB) igaz ezeket atom penzekert verbuvaltak be, volt VMS mernokok, a cambridge egyetem egesz multimedias kutatocsoportja, Jim Blinn, etc...

a gond pont ezzel a csoparaszt ballmerrel meg a haverjaival van. akik azt hiszik hogy ilyen hulye mindenki mint ok. annyit azonban tudnak hogy nincs jovedelmezobb mint egy hulyesegben tartott csomo user, akikkel elhitetik hogy csak es kizarolag a microsoft kepes eletet lehelni a szamitastechnikaba ad bloc.

a soft nagyon jo a desktopra, nem is kell mas, csinaljak csak, tenlyeg sok ember aki csak dolgozni akar a gepevel es lesz*rja mi ketyeg benne -es igaza van, pl. a kocsim belseje engem se izgat, menjen, de ne hagyjon ott egy keresztezodesben, ne fogyasszon sokat, stb.- annak egy jo valasztas, bar a legjobb a mac lenne az atlag usernek.

a bicska a softtal kapcsolatban akkor nyilik ki, mikor ezek az arcok kirohanasokat tesznek a GPU ellen (miutan a freeBSD kodjabol erdemi reszeket vettek at szo nelkul az XP-be...) meg a SUN ellen, aki quasi a cisco-val az internet uzemeltetoje. meg mindenki mas ellen, aki esetleg -pusztan szakmai megfontolasbol- nem megy az o utjukon. where do you want to go today? es mivan ha nem arra, nem veluk? en kezdek felni a softtol komolyan... az amcsi kormany nem kepes oket egy korrekt hozzaallasra ravenni, akkor ki??

"the less you know about computers, the more you need Microsoft" - a ceg 1996-os reklamkampanyabol.
ennyiben maradhatnank is, Mr. Ballmer...

"Any PC built after 1985 has the storage capacity to house an evil spirit." - Jim Peasboro atya, Savannah, GA, USA

(#7) Adi


Adi
senior tag

Isten az alairasod. :D

ldm start-reconf primary

(#8) Adi


Adi
senior tag

Kicsit felhúzom megint a témát a főoldalon a dobozban. ;)

ldm start-reconf primary

(#9) simi


simi
csendes tag

hja, nincs tul nagy nyuzsi itt... nyar van, ilyenkor szokas ujrainstallalgatni a windozt a nagy gamez partyk utan... :)

"Any PC built after 1985 has the storage capacity to house an evil spirit." - Jim Peasboro atya, Savannah, GA, USA

(#10) LordX válasza simi (#6) üzenetére


LordX
veterán

Télleg tök igazad van, a DirectX és hasonlók jól meg vannak írva.

Csak azt mondja meg nekem valaki, hogy minek kell annak a q*** Windóznak 400 mega hely 256 RAM meg 400MHz-es Proci (és azon is lassú :D vagy :( )

NEM oprendszert, hanem PROGRAMOKAT szeretnék futtatni, és van egy "kis" különbség! :(

(#11) simi válasza LordX (#10) üzenetére


simi
csendes tag

na ja, vegul is mit varsz a vilag legnagyobb, milliardos nagysagrendu nyereseget termelo szoftvercegetol? :D

"Any PC built after 1985 has the storage capacity to house an evil spirit." - Jim Peasboro atya, Savannah, GA, USA

(#12) Adi válasza simi (#9) üzenetére


Adi
senior tag

Meg még új a szájt. Csak most kezdenek átszokni a fórumozok máshonnét. :D

ldm start-reconf primary

(#13) McJames


McJames
senior tag

Nem értem, miért kellene bárkit is fikázni. Akinek kell és jó, az használja, akinek nem, az keressen mást. A piacon vagy a vásárban sem illik köpködni, ha valami nem tetszik, pedig oda is hordanak elég sok gagyi dolgot. Ami használhatatlan, előbb-utóbb a szemétre kerül úgyis. :D

Aki a villamos alatt fekszik, annak nem természetes a mosolya.

(#14) Z_A_P válasza LordX (#10) üzenetére


Z_A_P
addikt

Azert szvsz ez az XP-nek is eleg,nem??
Mert egy w98-hoz(+word,stb) eleg egy P166+64RAM.
(En is sokaig igy hasznaltam...)
Azert azt tegyuk hozza,hogy amit az ember egy egyszeru muveletnek tart,az lehet hogy a rendszer melyen NAGYON komoly muveletek osszessege.
Pl: ott a DX. az egesz a COM-ra epul. Nem egyszeruen hozzaferunk a HW-hez es kesz. Marpedig pl. a COM kezelese (szvsz) eleg eroforras igenyes.
A win3.1-nek eleg volt 4(?)-8 ram, 386,30MB.
De nem is tudott semmit :-)

OK

(#15) guest


guest
veterán

Biztos vagyok benne, hogy ha nektek lenne egy ilyen cégetek, legalábbis ennyi pénzetek, ti is hasonlóan éreznétek magatokat - ez a természetes emberi reakció.
Civilizáltság kérdése, hogy ne mutassa ki az ember a világ előtt...

prohardver vendég

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.