Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Hülye kérdés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Gery20


Gery20
tag

Valószínűleg tök hülye kérdés, és szerintem se létezik ilyen, de hátha vkivel már előfordult:F
Szóval a lényeg van egy garis optikai egerem aminek szar az érzékelője és a kurzor összevissza ugrál a windowsban és a játékokban is. Nagyon idegesít, szóval a kérdés ez hibának számít (mármint a gari miatt megcsinálják, kicserélik)
vagy sem!
thx:C

''Dehát én a Nyomkereső vagyok, nem a Batman'':DDD

(#2) b0unCe


b0unCe
aktív tag

vidd vissza es mutasd meg. Ameddig ezt nem teszed meg addig nem hinnem hogy kapsz valaszt arra hogy kicserelik-e.
hajra
a kerdes tenyleg hulye

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#3) gery03 válasza Gery20 (#1) üzenetére


gery03
senior tag

Már megint új topic. Szerintem találtál volna egy olyat, amibe írhattad volna a kérdésedet.
Na szal milyen az alátéted, vagy milyen felületen használod. Ha karcos vagy ilyesmi, akkor azon ugrálhat simán. Tegyál alá egy a4-es lapot, és ragaszd le. Ez a legjobb ár/teljesítményű egérpad. Ha ezen is ugrál, akkor próbálkozz garival, bár szerintem nemsok sesély, esetleg, ha valami márkás darab.

[Szerkesztve]

(#4) twollah válasza Gery20 (#1) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem lehetseges, hogy tulsagosan tukrozodo feluleten hasznalod az egeret?
Mert az meg szokta zavarni az erzekelot.

(#5) b0unCe válasza twollah (#4) üzenetére


b0unCe
aktív tag

atlatszo uveg, tukor, lakkozott fa nem a legjobb valasztasok.
Meg egy fontos dolog: Sima legyen a felulet. ( ne legyen kave folt, zsiroskenyer maradvany stb :)) )

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#6) Gery20


Gery20
tag

Köszi a tanácsokat:DD, egyébként sima egérpadon volt eddig, de most leraktam egy A4-es fehér lapot! Ezzel úgy néz ki tényleg jól megy:))

''Dehát én a Nyomkereső vagyok, nem a Batman'':DDD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Hülye kérdés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.