Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Horizon Zero Dawn PC

Hozzászólások

(#1) pandras83


pandras83
senior tag

Azzal a céllal nyitottam a topicot, hogy a HZD-t kipróbáló játékosok tapasztalatcserébe kezdhessenek. Sokat jártam a konzolos HZD topickban is, de szerintem hasznos lehet a pc topik, főleg a hardveres diskurzusok miatt.

Kapásból itt egy mod, ami lehet hogy segít azokon, akinek még mindig crashel a game:

Removes Forced Hardware Optimization Screen

Nem próbáltam, mert nálam a 16gb virtuális memória beállítás segített az exe utáni crashnél, azóta is crash mentes. Írjatok tapasztalatokat.

Cyberfuck Patchrunner

(#2) nimfas válasza pandras83 (#1) üzenetére


nimfas
addikt

Ha nem kéne regelni a letöltéshez még le is szedném..... ;]

(#3) pandras83 válasza nimfas (#2) üzenetére


pandras83
senior tag

Pedig ez a legjobb modder oldal, nem csak a HZD miatt éri meg regelni. Ha szereted a Witcher 3-at vagy a Fallout 4-et, nézd meg a Nexus top modjaikat.

Cyberfuck Patchrunner

(#4) pandras83


pandras83
senior tag

Az tudja valaki hogy van-e a játékban enemy upscale? Mintha a főküldetések nehezebbek lennének a várhatónál. 27-es szinten, sok side quest után visszaálltam a főszálra, ami tegnap 14-es szintű küldit jelzett, de mintha nagyobb vagy több boss-t spawnolna a játék.

Cyberfuck Patchrunner

(#5) paltom


paltom
tag

Ezt én is észrevettem , normalon jàtszok, de egyszerűen olyan nehéz volt vagy csak én vagyok béna hogy 23-as szinten a 14es főküldi közben nem tudtam tovàbhaladni, vissza kellett vennem a nehézséget.

Ryzen 5 3600, RTX 3070

(#6) pandras83


pandras83
senior tag

Akkor nem káprázott a szemem. Sebaj, ez serkenti a éberséget legalább. Jobb rendszer ez szerintem, mint a modern AC részekben.

Cyberfuck Patchrunner

(#7) noxon


noxon
őstag

Sziasztok.

Hdr tv-n játszok a játékkal, viszont a beállításoknál inaktív a hdr lehetőség. Van erre megoldás? Köszi.

We live in a simulated world...

(#8) noxon válasza noxon (#7) üzenetére


noxon
őstag

Megoldódott.

We live in a simulated world...

(#9) pandras83


pandras83
senior tag

video

és még azt mondják hogy pc-n jobban irányítható. én bill-egérrel csak szerencsétlenkedek, x-et, y-ot nyomkodva keresem a megfelelő szükséges kacatot, közben 3 snapmaw meg 2 glinthawk köpi az áldást

Cyberfuck Patchrunner

(#10) pandras83


pandras83
senior tag

mit gondoltok, érdemes keresgélni a power celleket az ancient armorhoz? megéri? gyenge vagy esetleg op?

Cyberfuck Patchrunner

(#11) donki


donki
aktív tag

Ez a játék elképesztően jó! Csodálkozom, hogy ilyen kevés hozzászólás van minden idők egyik legjobb játékához...
De ami a lényeg, hogy a szörnyek gyengeségeit hogy lehet praktikusan felderíteni? Ha ráfókuszálok, akkor megjelenik az ablak, minden testrésznek külön lappal, alapértelmezetten a váz van kiválasztva. Van lehetőség valahogy a lapok között váltogatni? Vagy külön be kell célozni minden egyes kiválasztható testrészt? Az a probléma, hogy még egy igazán nagy szörny, mondjuk shell carrier testrészeit is nagyon nehéz egyenként becélozni a fókusszal, még akkor is, ha éppen áll. Majdnem mindig a body-n van a fókusz, és csak olyan rövid ideig van a kívánt testrészen, hogy el sem tudom olvasni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Horizon Zero Dawn PC
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.