Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leon a profi


leon a profi
csendes tag


Sziasztok egy kis segítséget szeretnék kérni egy Pioneer dvr-107d típusú íróval kapcsolatban.

Lassan másfél éve használom a kicsikét, minden hiba mentesen, és igazán nem szakítottam meg sok írással.

Tegnap azt produkálta, hogy egy dvd lemez írását félbehagyta. Nem hittem hogy gond lehet mindaddig, míg rájöttem hogy a dvd lemezeket (sem üreset, sem már írottat) nem hajlandó felismerni. A behelyezéskor csak kattog darál, majd nem hajlandó a lemezeket felismerni.

Ellenben a hagyományos cd lemezekkel, melyet kiválóan ír és olvas is.
Igy a dvd íróm, átalakult egy cd íróvá.

Volt már több íróm is de itt elszakadt a film, mivel hasonló hibával még nem találkoztam. Mi lehet a hiba oka, esetleg a windows kavar, vagy driver gonddal állok szemben. Esteleg keresztet is vethetek az írómra?
Kérem a segítségeteket, illetve a válaszokat előre is köszönöm!
:R:R

(#2) Xpod válasza leon a profi (#1) üzenetére


Xpod
addikt

Üdv

Nekem hasonló problémám volt egy NEC 2500-assal. Vekem ugyan beolvasta a dvd-t de a kávédaráló elbújhatott mellette. Gariba cserélték.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3) arpeen2 válasza leon a profi (#1) üzenetére


arpeen2
senior tag

Nagyon egyszerű a dolog. Ha meg akarsz úszni egy rendszer újrarakást akkor kiveszed a gépedből átrakod egy másikba és ott kipróbálod. Ha ott sem hajlandó rendesen működni akkor nagyvalószínűséggel tényleg meghalt a drive. Ha ott jó akkor otthon a rendszerrel van a baj.

[Szerkesztve]

(#4) Sanya válasza leon a profi (#1) üzenetére


Sanya
nagyúr

én egy lg 4081b-vel jártam úgy, hogy dvd íróból lett csak dvd író és olvasó. cd-t nem kezelt :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#5) Tutti-amigo


Tutti-amigo
tag

Hali!

Csatlakozom a társasághoz! Szintén pio-107d. Tökéletesen ugyanaz a dolog mint ahogy a totyiknyitó leírta. :(

(#6) liksoft válasza Tutti-amigo (#5) üzenetére


liksoft
nagyúr

[link] Itt is elfért volna. Ilyen régi és ráadásul kis topikot nem kéne felhozni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#7) Racecam válasza Tutti-amigo (#5) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Érdemi információt nem sikerült hozzátenned a témához (Bár megértjük a bosszúságodat), de a topic záródik.

Com'è diverso il mondo visto da qui

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.