Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neylon


Neylon
tag

meg úgy egyébként: milyen gép stb. hogy ezek a gamek majd menjenek.

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#2) I_Am válasza Neylon (#1) üzenetére


I_Am
veterán

Keresőt ismered már?:P

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3) MUŁĐER válasza Neylon (#1) üzenetére


MUŁĐER
addikt

ATI x800
Nvidia 6800 Ultra
ezekkel talán elmegy...bááár.:U

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#4) Viktor77 válasza MUŁĐER (#3) üzenetére


Viktor77
titán

Megsúgom, ezeknél jóval gyengébb kártyákon is el fognak menni. Gondolkozz miért....

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) MUŁĐER válasza Viktor77 (#4) üzenetére


MUŁĐER
addikt

jó,tudom hogy menni fog...na de hogyan?:DDD
Csak olyat akartam ajánlani,amin biztos megy.:D

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#6) Torry


Torry
addikt

Szerintem ATI-nál:
9600pro-tól fölfelé már szépen fognak futni

NVIDIA:
5600 Ultrától fognak kielégítően jól futni.

(#7) I_Am


I_Am
veterán

ÓÓóóóóó
már megint benéztem ezeket a ku*****va karaktereket a totyikcímben.......fákk.:P

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#8) MUŁĐER válasza I_Am (#7) üzenetére


MUŁĐER
addikt

én is,áááááááááááááááááááááááááááááááá!!!:O:O:O

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#9) Neylon


Neylon
tag

akkor nekem csak 1 vidkarit kéne majd beújitani?

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#10) MUŁĐER válasza MUŁĐER (#8) üzenetére


MUŁĐER
addikt

ha még 1X valaki ilyen címet ad,rögtönítélő bíróság elé kerül...vagy csinálják meg ezt a bugot,vagy írják az alapelvekbe hogy ilyet ne!GRRRRRRRR:((

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#11) Torry válasza Neylon (#9) üzenetére


Torry
addikt

Jaja az nem ártana......

(#12) MUŁĐER válasza Neylon (#9) üzenetére


MUŁĐER
addikt

ja

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#13) Neylon


Neylon
tag

egyébként nem értem a mai játék fejlesztöket. nem tudják azt hogy rengeteg P2, P3, Duron, egyéb mai szemmel nézve kisebb teljesítményű gép van az emberek otthonában. sorra csinálják az egyre nagyobb gépigényű gameket. valaki vesz mondjuk most egy mai szemmel jó gépet, egy év múlva már vehet bele új vidkarit, procit stb. gondolom a game készitők megegyeztek az ATI+Nvidia+Intel+AMD stb hogy egyre nagyobb gépigényü jatekokat készítenek. a pórnép ha meg játszani akar az új játékokkal muszáj fejleszteni a gépét. ez egy rohadt lehúzás...

You want more from your technology. We hear you. AMD me. ASUS A7V8X-X; Barton 2500+; 512 MB RAM 400Mhz; Connect 3D Radeon 9200 128MB; Codegen 420W.

(#14) MUŁĐER válasza Neylon (#13) üzenetére


MUŁĐER
addikt

egyszerű!nem kell játszani!:DDD

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#15) Thom! válasza Torry (#6) üzenetére


Thom!
veterán

5600U az felejthető
Lassan 9600Pro is kérdéses :(

(#16) MUŁĐER válasza Thom! (#15) üzenetére


MUŁĐER
addikt

9600 pro nem túl erős egy karesz...

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#17) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Javítottam a címet.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#18) Thom! válasza Thom! (#15) üzenetére


Thom!
veterán

Ja, 9500Pro+OC már nem rossz

(#19) Elrood


Elrood
őstag

Biztosan úgy is csak akkor tudjuk meg, hamár kijöttek.:)

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#20) Gorneck


Gorneck
titán

Csatlakozom az előttem szólóhoz...de én nem csak a vga miatt izgulnék....hanem a 1gb ram miatt is....

Gorneck#1239

(#21) Mazka05


Mazka05
őstag

2 év múlva játszok majd vele!! amikor majd olcsó lesz hozá a gép!! :))

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#22) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Nekem 1ébként megvan mind3 proginak a bétája.

A STALKER nem DX9-es még, a neten terjengő alpha verzió minden most kapható közepes kártyán simán elmegy, de mondom, ez még nem használ DX9-et (PS2/VS2).

A D3 alphával ugyanez a helyzet 1024x768-ban, a bétában vmi gigszer van, mert minden kártyán kb. 30-40 fps-t megy, teszteltem, mintha nem is ugyanaz a játék lenne.

A HL2 alphában az a helyzet, hogy az NV kártyák nagyon gyengék, az ATI kártyák meg nagyon jók, egy NV 5950U annyit megy, mint egy 9600 XT. Persze ez csak béta vagy mi.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#23) Mazka05


Mazka05
őstag

én nem izgulok a ram miat :)):)):))

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#24) zsiga667 válasza Mazka05 (#23) üzenetére


zsiga667
addikt

Pedig kezdhetsz, 768 nem biztos hogy elég...

(#25) Elrood válasza Mazka05 (#23) üzenetére


Elrood
őstag

Én semmilyen tekintetben nem izgulok, TUDOM, hogy a mostani gépemen még elindulni se lesz hajlandó:). Persze hamarosan gép vásárlás, jót kell vennem:).

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#26) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Az alphák 512 MB memóriával simán mennek.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#27) Mazka05


Mazka05
őstag

jó még nem agodom mivel nem is játszok vele.. :))

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#28) zsiga667 válasza fLeSs (#26) üzenetére


zsiga667
addikt

Viszont a Far Cry nem. És szerintem ezek is követni fogják a rossz példát... :(

(#29) fLeSs válasza zsiga667 (#28) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A Far Cry Béta a maximálisan beállítható grafikával szintén megy simán 512 MB memóval (legalábbis A64 3400+-szal :D).

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#30) Elrood válasza zsiga667 (#28) üzenetére


Elrood
őstag

Far Cry milyen motort használ? Vagy a cég saját fejlesztése?

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#31) Viktor77 válasza fLeSs (#29) üzenetére


Viktor77
titán

Khmmm....

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#32) zsiga667 válasza fLeSs (#29) üzenetére


zsiga667
addikt

1. Te bétával játszol? :t
2. A64-gyel könnyű... Burzsoá... ;]

(#33) zsiga667 válasza Elrood (#30) üzenetére


zsiga667
addikt

Saját fejlesztés.

(#34) I_Am válasza Elrood (#30) üzenetére


I_Am
veterán

Crytech engine a neve, ha jól tudom.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#35) Zoli bácsi válasza zsiga667 (#28) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Nekem a far cry 512mb rammal, 9600xt vga-n, 2,6c p4-en prímán fut, közepes beállításokkal, 1024x768-on. Nekem elég......

(#36) fLeSs válasza zsiga667 (#32) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Én azt mondtam, hogy a béták mentek 512 MB memóval, tehát erről volt szó.
A teljes nemtom, hogy mivle hogy megy, mert nekem 1 GB van, és azon OK minden.
Az A64-hez meg még annyit, hogy divotnak 3,7 GHz-re húzott P4-e van (volt?) 512 MB memóval, és asszonta, hogy úgy is lassú, tehát a proci semmit nem számít ezek szerint, mert szvsz egy 3,7 GHz-re húzott P4 az gyorsabb, mint egy A64 3400+.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#37) zsiga667 válasza Zoli bácsi (#35) üzenetére


zsiga667
addikt

''közepes beállításokkal''
Ez itt a lényeg. Én szeretek max. beállításokkal meg egy kis AA/AF-el játszani.

(#38) fLeSs válasza zsiga667 (#37) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Na ez az, a bétában a max beállítások azok a medium beállítások voltak.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#39) zsiga667 válasza fLeSs (#36) üzenetére


zsiga667
addikt

1. A procival kapcsolatban igazad van.
2. Akkor meg min vitatkozunk? :D

(#40) I_Am válasza fLeSs (#36) üzenetére


I_Am
veterán

Lassú? Milyen karival volt lassú?

Nekem csak 3.6 512Mb és 9800pro és 4/8 (AA,AF) és nem volt akadás csak a szokásos első lövés.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#41) fLeSs válasza zsiga667 (#39) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Most kiszedek 512 MB memót a gépből, és kipróbálom így a Far Cry-t, kíváncsi vagyok.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#42) zsiga667 válasza fLeSs (#38) üzenetére


zsiga667
addikt

De szerintem nem az érdekli a jónépet, hogy mennyit eszik a béta, hanem hogy mennyi kell a fullnak. Legalábbis a Far Cry esetében biztosan, mivel az ugye már megjelent...

(#43) zsiga667 válasza fLeSs (#41) üzenetére


zsiga667
addikt

Ez engem is érdekelne, mert még nem próbáltam. (Nincs meg a game...)

(#44) zsiga667 válasza I_Am (#40) üzenetére


zsiga667
addikt

5900 meg 9700Pro.
Azt mondod, hogy nálad 512 rammal OK? Beállítások?

(#45) I_Am válasza zsiga667 (#44) üzenetére


I_Am
veterán

Full high minden vertical szinkronnal (ami ugye még kevesebb fps-t eredményez)
Az aniso szűréseel lehet gond sztem sokaknál, mert ha a driverben is és a játékban is felállítod, akkor akad a játék. Viszont ha csak a driverben állítod be és a játékban 1-esen hagyod akkor nem akad, de szűrőz is.:P

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#46) Viktor77


Viktor77
titán

Nem mondhatnám, hogy gyenge gépem van, de én a Far Cry-t levettem médiumra, 2xAA, 16xAF-re mert különben szaggat, igaz csak 512 memóm van. Nekem az akadásmentes futás többet ér mint egy-két grafikai effekt. Amúgy aki azt mondja nála nem szaggat, az nézze meg pl. Catacombák elötti nagy területet, és pásztázza végig max. Binocularos nagyítással.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#47) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Na kipróbáltam.

2004-04-11 15:28:57 - FarCry
Frames: 2217 - Time: 52465ms - Avg: 42.256 - Min: 15 - Max: 64

2004-04-11 15:33:55 - FarCry
Frames: 2035 - Time: 48159ms - Avg: 42.255 - Min: 29 - Max: 62

Az első esetben 512 MB memó volt a gépben, a második esetben 1024 MB.
512 MB memóval semmivel sem lassabb a játék, csak a swappelés miatt lassabban töltődik be - emiatt is kevesebb a minimális fps, mert amikor bekapcsoltam a frapset, akkor még swappelt a gép 512 MB memóval.

Nálam 1ébként a Far Cry 1024x768-ban megy, minden fullon, és játékon belül 4xAF van beállítva. Az AA-t kikapcsoltam, mert vannak helyek, ahol bekapcsolt AA-val már nem lehet normálisan játszani.

PS: Ja igen, ez a Catacombs pályán lett mérve. :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#48) I_Am válasza Viktor77 (#46) üzenetére


I_Am
veterán

Majd a volcano pályán lesz még durvább is, de ha nem hiszed come át és nézd meg, még nem vettem le.:P

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#49) b0unCe


b0unCe
aktív tag

jatekos* os forumon olvastam far cryrol. marmint a gepigenyrol. idezet:
ÖÖÖÖ... egy Pentium 500000000000000, egy Ati Radeon 100000000000000000, 650000 Mb Ram, Windows 3000, na meg 2000000 Gb szabad hely elég lesz...
;]

komolyra forditva a szot: minimum gepigeny:

OPERATING SYSTEM 98-2000-ME-XP
PROCESSOR 1 Ghz
MEMORY 256 MB
3D CARD Geforce 2 64MB / ATI 8500
DVD/CD-ROM DRIVE 4x DVD or 16x CD-Rom
SOUND CARD DirectX compatible
HARD DISK 4 GB
PERIPHERALS Keyboard / Mouse
DIRECT X DirectX9 Compatible
INTERNET 64 Kbps

kicsit nevetsegesenk tartom. de gondolom ez ahoz eleg hogy elinduljon a jatek. nem hinnem hogy elvezheto lenne.


doom 3 hoz itt egy kis resz ahol par konfigot felsorolnak hogy mire jo : [L]http://www.doom3portal.com/info/systemreq.php[/L]



[Szerkesztve]

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#50) overclk


overclk
tag

A topic címadó kérdésére felelve: minden relatív, az a kérdés, hogy ki milyen beállításokkal szeretne játszani ezekkel a gámákkal. Max minőségi beállításokkal (NO AA/AF !!) azok tudnak majd nyomulni, akiknek a FAR CRY Very High Quality-n, 1280x1024-ben a leghúzósabb/legnagyobb pályaszakaszokon 40 - 50 avg fps-t nyom a gépe.

OFF
A Far Cry-ban a ''Very High Quality'' beállításnál a játék milyen AA/AF beállításokat kapcsol be, ha a VGA beállítópanel megfelelő beállításai ''alkalmazás szerint''-re vannak állítva? :F
ON

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.