Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz macikos #41647 üzenetére

    akkor is 35 kilót bír csak ha azzal kezd? lehet nagyon kiveszi belőle az erőt a nagy súly
    én nem nyomok sokat egykezessel szal azt szokni is kell, mármint vízszintes padon nem nyomok. de kb egy hónapja kipróbáltam és olyan 55 kilóig bírtam. éreztem hogy a súlyt ki tudtam volna nyomni ha kötött pályán lenne, de a segédizmok nem voltak hozzászokva így nem kockáztatam meg.. egész más terhelés. másrészt meg nem biztos hogy mindenki testépíteni megy le. lehet valaki azért hogy érezze magában az erőt.. ezen nem gondolkodtál még? nem bizti hogy azonosak a célok

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

  • dunkel

    őstag

    válasz macikos #41647 üzenetére

    Egy kezdő nem tud (és nem is szabad) olyan intenzitással edzeni mint egy haladó!!
    A kezdőnek a legfontosabb, hogy a gyakorlatok kivitelezését helyesen sajátítsa el, tanulja meg érezni az izmot.

  • qdak

    addikt

    válasz macikos #41647 üzenetére

    hello köszi a részletes választ!!!

    sztem nálam: "nem elég nagy a súly" lessz mert 1enlöre csak ez van X kilogram és már jóideje ezzel csinálom, probálom ugy csinálni h 1 héten max 1 napot hagyok ki, amugy én nem sulyra nyomok hanem inkább h minél nagyobb legyen a bicepszem :D meg mell na jo h kinézzek vhogy csak sajna a ~70 kg suylom ugyérzem kevés hozzá, 1ik haverommal 1ütt "versenyzunk" örajta több a felesleg ( én fél éve 4.2% zsir ral rendelkeztem ) és ő sokkal jobbn nő mint én :(

    amiket csinálok 120 bicepszre 120 mellre 50 felülés 40 fekvő ennyit szoktam ez megcsinálom 2X re + csinálok 1 oylat nem tudom én a neveket állva a sulyzo közepétfogom magam elött és felmelem mellig ebböl kb napi 60
    de kiprobáltma megtudom a 2X esét is csinálni ennek, nem tudom h jo e iyg vszinu nem nagyon de hát ezt találtma ki magamtol meg amit olvasgattam. tudsz vmi tanácsot még irni ? :U
    köszi hello

    ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Aktív témák

Hirdetés