Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DrDobos

    őstag

    válasz okibots #288 üzenetére

    Aha. Mondjuk én nem milleztem még. Bár 20at biztos nyitottam én is. Akkor (ezek szerint ha csak nekem van meg és még magam ellen sem láttam) Vernon-t és most Yen-t húztam. Azon kívül, ami értékelhető egy olyan kémlap(7es silver), egy swallow potion, egy scorch és egy ilyen levesz az ellenféltől 2 pontot minden unitból (ami nincs gyengítve, ha jól tuom) volt. :)

    NyxNyxNyx: Yen lett, nekem a monster pakli amúgy is várat még magára, de ha nem lesz változás(buff valamelyik paklinak) akkor mindenképp az lesz a következő. De a Northernnél nagyon megfogott engem az, hogy egy erősebb bronzot( a 8as vagy 7es) lapot a Blue Stripes és a Kaedweni Siege Support kártyákkal, esetleg potionökkel felboostolok, az meg ha van esetleg egy commander's horn, meg esetleg egy Adrenaline Rush, az már csak hab a tortán. Sokszor ha majdnem megvan mind, amit leírtam, de Adrenaline Rush nincs, akkor az első kört lap nélkül passzolom, hátha a következő kettőbe már van. Onnantól megállíthatatlan vagyok. A másik probléma egyedül az a Scorch, mert ha van az ellennél, a megoldás csak a Forfeit..:DDD

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A55 5G

Új hozzászólás Aktív témák