Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Fuji a345 vagy fuji a350 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) xlalix


xlalix
tag

szerintetek melyiket érdemesebb megvenni a kettő közül?

(#2) xlalix


xlalix
tag

Fuji A345 vagy Fuji A350?

(#3) bitfarkas válasza xlalix (#2) üzenetére


bitfarkas
őstag

A kélt gép mindössze a felbontásban különbözik, egyik 4, másik 5 megapixel. Azt szeretnéd, ha mi mondanánk meg, melyik jó neked? :F
Összehasonlító leírás:[link]

(#4) xlalix válasza bitfarkas (#3) üzenetére


xlalix
tag

Csak tanácsot kértem.....Na mind1 kösz

[Szerkesztve]

(#5) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Sziasztok. Bocs, hogy fölhozom a topikot, új topikot nem akartam nyitni a kérdésemnek. következő lenne a gondom. Vettem tegnap egy fuji a350-est, egyetlen gondom van vele, a videókat nem bírom leszedni a memóriakártyáról. A hozzáadott program csak a jpg képeket menti le, a videofájlt nem is mutatja. A windowsxp látja a kamerát alapból, de szintén csak a képeket menti le. A kezelési útmutatóban nem találtam semmit. Valaki segítene, hogy tudnám leszedni a videót..?

(#6) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

sziasztok van egy ilyen a345 össöm kb 1éves és az lenne vele a bajom hogy ha bekapcsolom akkor az optika nem jön ki teljesen és homályos a kép ilyenkor optikai zoomolok maxra és visszaveszem alapra és akkor már éles kép! ez mitől lehet (valamikor kijön teljesen az optika olyankór jó a kép,de ritka :( )

Minden szinten,szinte minden.

(#7) m0rd0k


m0rd0k
senior tag

na tud valaki valamit?

Minden szinten,szinte minden.

(#8) Hydra SR válasza m0rd0k (#6) üzenetére


Hydra SR
addikt

Sztem valamelyik lencsetag szorul kissé, de igazából felhasználás szempontjából tökmindegy, mi a hiba oka, mert speciális, márkafüggő célszerszámok, szerelési útmutató és/vagy kellő szintű célirányos szakismeret hiányában úgysem tudod megjavítani, a kikerülését meg már magad is leírtad, hogyan teheted meg. Lehetőségek: 1, szerviz 2, kuka 3, együttélés a problémával.
A szerviz a garanciaidőn túl nem szokott kifizetődő lenni ebben a kategóriában.

Egyébként érdemesebb ilyen kérdéseket az Azonnali fotós kérdések órájában feltenni, azt többen látogatják. De azért dícséretes, hogy új topic nyitása helyett megtaláltad a keresőt :) (szvsz ez a topic viszont a kezdet kezdete óta tök fölösleges, van "Melyiket válasszam? (digitális fényképezőgép)" topic, ez csak valamiért nem lett törölve, talán akkor még nem volt ilyen topic)

[ Szerkesztve ]

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#9) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Valami hiba folytán ez a topik valahogy túlélte ami nem is lett volna baj, mert szépen pihent a sülyesztőben, de valaki felhozta. Szerencsére, mert így legalább zárhatom.
Ahol folytatani lehet:

Melyiket válasszam? (digitális fényképezőgép)

Azonnali fotós kérdések órája

Feel Good Inc.

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Fuji a345 vagy fuji a350 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.