Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  FSP Raider - Raider S? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Xypista


Xypista
csendes tag

Sziasztok!

Kinéztem magamnak egy FSP Raider 650 -as tápot. A pcland.hu oldalán botlottam bele az S verzióba.
Sima - S változat

A gyártó hivatalos oldalán először nem találtam meg az S est, de aztán az amerikai oldalon ráleltem.
Sima (UK oldal) - S változat (USA oldal)

Ezek alapján az S es változat 3% al jobb hatásfokkal rendelkezik. A pcland.hu oldalán az S es változatra 5 év garanciát vállalnak míg a simára 3-at. Amit nem értek, hogy akkor miért olcsóbb 355Ft al a sima? Illetve, ezt az S es változatot más boltokban nem is találom.

Rendeljem a pcland oldaláról a S est, vagy rendeljem onnan/máshonnan a simát? Butább valami másban az S es?

[ Szerkesztve ]

(#2) csa33ee válasza Xypista (#1) üzenetére


csa33ee
aktív tag

Szia !
Valszeg az S jelölés a "SILVER CERTIFIED" külön jelzése, értsd tesztek alatt jobb fogyasztási hatásfok.Nekem pont ma érkezett meg ugyanez a táp, pár órája szereltem be, eddig (kop..kop..kop) :K hibátlanul megy.PCX-es szintén 60 hó garival.Ha ezt választod szerintem nagyon jól jársz vele.Az előző tápom is egy FSP HEXA 500 volt, kiválóan tette a dolgát.Azt is csak azért cseréltem le, mert szinte mindent megújítottam a gépbe és egy picit több szuflát igényelt a rendszer, amit a régi már nem mindig tolerált.

''''jelenleg nem tudok mit mondani magának most annyira jelenleg''''

(#3) Xypista válasza csa33ee (#2) üzenetére


Xypista
csendes tag

Köszönöm a válaszod. Meg is rendeltem az S es változatot :K . (A témanyitó kommentben egyébként elírtam, és az S változatot írják olcsóbbnak)

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  FSP Raider - Raider S? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.