Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

Hali mindenkibe!

Segítsetek már, hogy mi kell ahhoz, hogy a Freelancer-ben bányászni tudjak? Azt is kérdezhetném, hogy lehet aszteroidát bányászni? Ill. kibányászni az aszteroidákban lévő cuccot?
thx

- no es importante -

(#2) Satan-Claus válasza Sixkiller6 (#1) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Csákány, lapát, hét törpe, ilyesmi. :)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#3) Superman


Superman
nagyúr

Fotontorpedóval szétrobbantod az aszteroidát, aztán jön az Enterprise és begyűjti a cuccot. :))

(#4) Egon válasza Sixkiller6 (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

Mi a francért akarsz bányászni?!? Kereskedj, vagy vállald el a missziókat a kocsmában!
Egyébként nálam eddig az év játéka...:)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#5) Clyde22_ válasza Sixkiller6 (#1) üzenetére


Clyde22_
tag

Egyszerüen szét kell löni, aztán begyüjteni (alapból 'b' gombbal, mint a halott ellenségektöl a kiesö cuccokat). Általában nem lehet túlságosan sokat kaszálni vele, bár ha 0 pénzed van, indulásnak jó lehet :DD

Ne egyél a sárga hóból!

(#6) Egon


Egon
nagyúr

Ha már itt tartunk: ti felraktátok hozzá a DirectX 9-et? Én DX 8.1-el nyomom, Win98 alatt, és 1024*768-as felbontásban, nagyobb csatáknál néha igencsak beszaggat, ami szerintem egy kicsit erős (P4 1.6A@2.0 GHz, GF4Ti4200, 512 MB DDR, stb.).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#7) gaboka75 válasza Egon (#6) üzenetére


gaboka75
tag

Én felraktam a DX 9-et. nálam 1152*864-ben max grafikával sem szaggat be (vagy csak nem vagyok rá erzékeny?).
(1700XP, 512 DDR266, GF2TI 32 MB)

(#8) Egon válasza gaboka75 (#7) üzenetére


Egon
nagyúr

Milyen oprendszert használsz? Hol tartasz a progiban? Az elején nekem is full jó volt, csak úgy a 10-12. szint környékén, a fővonal 8-9. küldetése óta szaggat...:(
Ha nem az elején vagy, akkor biztos nálam van a probléma: fel kell nyomnom a DX 9-et, esetleg az XP-t is, és/vagy a körmére kell néznem a drivereknek is...:((

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#9) szekreny


szekreny
tag

Nekem 800as cerka, 320 sdram, ati9100 nal 1024*768 ban teljesen jo.WinXP, dx9.

''A kő-papír-olló játék nagyon unalmas volt a papír és az olló feltalálásig.''

(#10) gaboka75 válasza Egon (#8) üzenetére


gaboka75
tag

XP SP1.

A küldiken már túl vagyok, ha jól emlékszem a 23 szintet értem el tegnapelőtt.

(#11) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

Bocsm, de muszáj még egyszer megkérdeznem. Milyen fegyverrel kell az aszteroidákat szétlőni? Egyáltalán mit lehet szétlőni, melyik a bányászható kődarab? Próbálkoztam a bányászati régiókban, gyakorlatilag minden fegyveremmel tüzeltem, épp csak atomtámadás nem volt... de a darab kő csak állt. Itt leesett, hogy lehet, hogy nem tudom, mit is kéne szétlőni.
Általában nem vagyok ilyen béna, de ezt most nem tudom... a User's Manualban meg nem találom. :-)
Tehát: mit kell lőni és mivel???
thx

- no es importante -

(#12) bandiras2


bandiras2
senior tag

A nagyobb ojjektumok nem bányászhatók, csak a kisebb darabok, amik mozognak. Kicsit nagyobb mint a lebefőállomány. csata közben, biztos észrevettélmár durrogást a tűzzónádban. az az volt. Sajna elég kevés a hasznos állomány aránya. A legtöbb azsteroidka csak sercen egyet, és nincs benne semmi. Bármivel lőhetsz rá.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#13) Espla


Espla
aktív tag

Topik címéből arra gondoltam, hogy valaki a kert végében ásott egy mély gödröt.

(#14) Soybex válasza Espla (#13) üzenetére


Soybex
őstag

Nem ez történt? ;]

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.