Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fortunemessi károsultjai

Hozzászólások

(#2) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ghost of Tsushima-t vettem én is.
Rendőrségi feljelentést megtettem.

Dive ever, work never.

(#3) seci1992


seci1992
csendes tag

Ugy tunik engem 35000 ft huzott le.

(#4) F-ECT$


F-ECT$
titán

Ahogy nézem a PH válasza alapján: nem csak mi voltunk a károsultak, de a többiek vagy nem írogatnak aktívan, vagy nem találják a megfelelő topicokat.

Dive ever, work never.

(#5) Akrami


Akrami
csendes tag

Sziasztok, minden nemu erofeszitesem es kereses ellenere en is bedoltem neki. En is intezem a feljelentest.

(#6) Sotiocsi


Sotiocsi
csendes tag

8000Ft-al huzott le Miles Morales PS5 lemez...

(#7) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Én meg azon gondolkozom, hogy hagyom a f*szomba az egészet. Megmondom miért. Az első és legdühítőbb dolog számomra az a prohardver.hu hozzáállása az egészhez: folyamatosan törli a hozzászólásaimat. És nem csak az enyémeket. Pedig semmi trágár kifejezés nincsen benne. Ergo egyáltalán, semmilyen szinten nem partner velünk, mint normális felhasználókkal. 100 pozitív értékelésem van, 0 negatív, 0 semleges. Mindig lelkiismeretesen intéztem az adásvételeimet. Erre mit kapok cserébe? Semmit. Sőt, még amit leírok, azt is törlik. Azt várom jelenleg, hogy mikor kapok figyelmeztetést.
A másik amit nem tudok elfogadni az, hogy arra hivatkozva törölték a felhasználót, hogy többen is jelentették a hirdetéseit. A hirdetés feladás után két nappal nem szoktak itt csak úgy jelentgetni, mert 15.-n rakta fel a hirdetéseit, rá két napra (tegnap) jeleztük, hogy valami nem kerek. Akkor már fel volt függesztve a tag. Na most őszintén, Ti ha utaltok valakinek, akinek van referenciája, és látjátok, hogy 1 vagy másfél napig nem lép be az oldalra, egyből jelentitek? Nem hiszem. Szerintem az volt a sztori, hogy a prohardver.hu rájött valahogy, hogy csaló a tag, és megpróbálták bannolni szépen csendben, várva, hátha nem lesz belőle ügy. De lett. És nem is kicsi.

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#8) PROHARDVER! válasza Ferenczi Áko (#7) üzenetére


PROHARDVER!

Az összeesküvés elméletek gyártásával nem fog az ügyed előre haladni. Viszont szerintem az oldal üzemeltetője nem kötelezett fegyverrel,hogy utalj előre egy ismeretlen kevés értékeléses tagnak.Sőt megy róla figyelmeztetés is ki,hogy NE. Aztán az oldalt hibáztatod. :F

(#9) seci1992 válasza PROHARDVER! (#8) üzenetére


seci1992
csendes tag

Eros ferdites mert nem ezert hibaztat. Ha igy irod akkor tenyleg baromsagnak hat.
mi csak annyi infot kertunk h mi okbol bannoltatok h igy esetleg korabbi karosultakkal is tudjunk cooperalni.
az h nev nelkul egy veszelyes szamlaszam kozlese milyen torvenyt sert azt valszeg ti sem tudjatok. Igy tudnatok redukalni az ilyen eseteket de gondolom a tobb kattintas tobbet er mint egy csalok nelkuli kisebb kozosseg felepitese.

(#10) PROHARDVER! válasza seci1992 (#9) üzenetére


PROHARDVER!

A számlaszám mellé név is volt írva...A gdpr szabályt nem mi találtuk ki viszont ha nem tartjuk be büntetnek érte.(Nem annyit mint amit elutaltatok fejenkét de még összesen se hanem kicsit többet.) Ezt itt is zárjuk le és a topik arra legyen használva amiért létrejött.

(#11) F-ECT$


F-ECT$
titán

Aki esetleg csak olvas: megvan a srác és jó pár embernek már vissza is utalta a pénzt.

Dive ever, work never.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Fortunemessi károsultjai
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.