Hirdetés

2021. január 22., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2020-03-01 16:53:08

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#50751) Vyndree válasza shteer (#50750) üzenetére

Vyndree
őstag

Az melyik? A monacói nagyfülű?

(#50752) cyberkind válasza kerekfej (#50740) üzenetére

cyberkind
nagyúr

Rosi, és lépjen be a Button csarnokba. ;]
+ legyen öröm a topicban. :DDD

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#50753) DigitXT válasza kerekfej (#50740) üzenetére

DigitXT
nagyúr

Massa...:D

https://hardverapro.hu/apro/evga_gtx_780_ti_sc_elado_vizhutes_leghutes_igeny_s/friss.html

(#50754) Malibutomi

Malibutomi
nagyúr

Nyerje az aki jobban teljesített idén...Hamilton.

(#50755) Thrawn válasza Malibutomi (#50754) üzenetére

Thrawn
félisten

Magyarország? :F

:D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł DIV: Blessed Mother! Save us! łłł

(#50756) Csapoati

Csapoati
Topikgazda

Az ev legrosszabbja dijat beszeljuk inkabb meg: nalam Maldonado nyerne. A legnagyobb csalodast pedig Vettel es Raikkonen megosztva.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#50757) #70869248

törölt tag

Kubica, kemény :(
...mármint nem valami baleset van a linkben, hanem az interjú és amit mond..az.

[ Szerkesztve ]

(#50758) -Mike-

-Mike-
addikt

(#50759) Vyndree válasza #70869248 (#50757) üzenetére

Vyndree
őstag

"Ha nem ehetsz steaket, vagy eszel helyette tojást, vagy nem eszel. Végül tehát megeszed a tojást, és élvezed.”

(#50760) Integra válasza #70869248 (#50738) üzenetére

Integra
titán

ezt a részét nem követem, nem tudok hozzászólni, csak azt tudom, hogy ami most van, az nagyon nem jó :)

#50739:
fura nekem ez a repsol, mivel a mobil-1 a mclaren szerződött partnere, ami az exxonmobilhoz tartozik.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50761) donjohnson válasza -Mike- (#50758) üzenetére

donjohnson
őstag
LOGOUT blog

tényleg elég fakezű. :DDD
amúgy kár, hogy ilyen rövid a célegyenes fiorano-ban.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#50762) kukinyo

kukinyo
addikt

(#50763) Integra válasza kukinyo (#50762) üzenetére

Integra
titán

csak nem janizni akart az alagútban? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50764) Qorthral

Qorthral
őstag

PH! F1 Voks 2014

Eltelt egy év, így a szezonzáróhoz közeledvén ismét meghirdetem a PH! Formula1 topik F1-es szavazását.
Tavaly Alonso-t és Vettel-t tartottátok napjaink legjobb pilótáinak, de az idei évben nem sok vizet zavarnak. Lehet,hogy mégsem ők a legjobbak? A paddock idén elsősorban két másik srác, Rosberg és Hamilton nevétől hangos. Erősödnek az ifjú tehetségek is: Ricciardo és Bottas alkalmankénti pontszerzőből rendszeres dobogóssá avanzsált. Idén kevésbé látványos Hülkenberg, Grosjean vagy Räikkönen szereplése. Kérdés, hogy mai szemmel kit mennyire tartotok jó pilótának? Mennyit számít a látszólag erősebb/gyengébb teljesítményben az autó és mennyit a versenyző?

Akinek van egy pár perce, és szívesen részt venne a felmérésben, az ne habozzon. :)
A tavalyi tanácsokat megfogadva ezúttal kicsit más formában és jelleggel lehet szavazni. Minden pilótát külön is értékelhettek, továbbá bizonyos kettősökre vonatkozó párharcok is helyet kaptak a kérdések között. Szavazhattok továbbá a legjobb pálya, legjobb időmérős versenyző vagy a kedvenc csapat illetve versenyző vonatkozásában is. Fontos, hogy a versenyzők egyenkénti pontozásánál nem csak az idei évet kell figyelembe venni. A kérdés egyszerűen az, hogy mennyire tartjátok jó versenyzőnek az adott pilótát, ezt pedig mindenki úgy definiálja magában, ahogy szeretné. :)

Mindenkit arra buzdítok, hogy szavazzon (de csak egyszer!), tegye hitelesebbé és reprezentatívabbá a fórum véleményéről készült felmérést. Szavazni november végéig lehet, az eredmények pedig decemberben várhatóak.

Ezen a linken tudtok szavazni.

Minden kitöltőnek nagyon szépen köszönöm! :R

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#50765) cyberkind válasza Qorthral (#50764) üzenetére

cyberkind
nagyúr

Kész. :)

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#50766) Ventur@ válasza Qorthral (#50764) üzenetére

Ventur@
senior tag

Üdv!

Évek óta ebben a topikban csak olvasó vagyok, de kitöltöttem a kérdőívedet, mert érdekesnek találtam. Sajnos a korábbiról lecsúsztam, de ezzel most valamelyest "pótoltam" :) . Kiváncsian várom a végeredményt :R !

Ui: Továbbra is maradok ebben a topikban, mint olvasótok :R !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#50767) válasza Qorthral (#50764) üzenetére

addikt

jesszus, máris eltelt egy év....

szerintem a szezonszárót még megvárhattad volna, hátha befolyásol egyeseket, + legalább történne valami az ubiszezonban is.

[ Szerkesztve ]

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#50768) Qorthral válasza cyberkind (#50765) üzenetére

Qorthral
őstag

Köszi! Te aztán gyors voltál. :)

Ventur@: Köszönöm. Külön öröm, ha olyan PH!-sokat is sikerül megszólítani, akik jellemzően csak olvassák a topikot (vagy még csak nem is követik, de az F1-et szeretik/nézik), így a véleményük nem tükröződik az itt lezajló eszmecserék során. :) Köszönöm a visszajelzést is.

: Jah, gyorsan megy az idő...
Az ubiszezonba erőteljesen át fog nyúlni. Már maga a szavazás is,hátmég az eredmények publikálása / megvitatása. :) Pont azért nem várom meg a szezon végét a dologgal, mert biztos vagyok benne, hogy sokan nem látnák akkor a kérdőívet, akik most kitöltik. Szerintem a fórum látogatottsága a töredékére esik vissza december elejére. Amúgy talán ezen is javít majd ez a szavazás, mert akik voksolnak, biztos vissza-visszanéznek majd az eredményekre várva. :K
Mérlegelem egyébként majd a szavazás meghosszabbítását 1-2 héttel adott esetben.
A szezonzáró lehet, hogy kicsit módosít majd egyesek véleményén, de mivel nem a 2014-es teljesítményre kérdezek rá, sztem nagy hatása nincsen. Ráadásul aki szeretné, megvárhatja az utolsó futamot és szavazhat utána.

[ Szerkesztve ]

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#50769) Zodicus válasza Qorthral (#50764) üzenetére

Zodicus
senior tag

Ktöltöttem. Jó fajta teszt, tetszett.

(#50770) -Mike- válasza Qorthral (#50764) üzenetére

-Mike-
addikt

A szavazásban részt vevők között remélem kisorsolsz egy hunoil csomagot és kedvezményt a Dallas kutakon. De elég lesz egy VIP Paddock jegy is Abu Dhabiba.

[ Szerkesztve ]

(#50771) venember83 válasza Qorthral (#50764) üzenetére

venember83
nagyúr

Mark Webber? :F

(#50772) Csapoati válasza -Mike- (#50770) üzenetére

Csapoati
Topikgazda

S mi lesz a Szovjetszkoje Igrisztoje pezsgőkkel, a Szovjetszkoje Igrisztoje kizárólagos magyarországi forgalmazójától? :DDD

(#50773) Qorthral válasza venember83 (#50771) üzenetére

Qorthral
őstag

Igen. Nyilván már nem aktív, de beletettem érdekességképpen. Tavaly is lehetett még pl Schumira szavazni, idén ugyanígy lehet Webbo-ra. :)
Köszönöm az eddigi kitöltéseket!

-Mike-, Csapoati: Meglátjuk, mit tehetek. Mondjuk kisorsolok egy példányt Dávid Sándor legújabb F1-es könyvéből. :D Biztosan (alul)motiválna rendesen...

[ Szerkesztve ]

(#50774) AMD Power válasza Qorthral (#50764) üzenetére

AMD Power
titán

Kész van főnök úr! :R

Xbox Series X Power Your Dreams! ;)

(#50775) bendeguz76 válasza Qorthral (#50764) üzenetére

bendeguz76
aktív tag

Kész,köszi a lehetőséget. :R

bendeguz_HUN

(#50776) #51736960 válasza Qorthral (#50768) üzenetére

törölt tag

igényes kérdőív, kitöltöttem :R

szerk: forza alonso! :)

[ Szerkesztve ]

(#50777) gbors válasza Qorthral (#50764) üzenetére

gbors
nagyúr

király - köszi, hogy megint összeteszel egy ilyen szavazást :R

én megvárom az idényzárót, és utána töltöm ki.

"And when in doubt, take all your clothes off. Sign of a good berserk, taking all your clothes off. Frightens the hell out of the enemy."

(#50778) mefistofeles válasza gbors (#50777) üzenetére

Egy futam módosíthatja, hogy kit tartasz a legjobb pilótának vagy pl. hogy melyik a legjobb pálya?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#50779) gbors válasza mefistofeles (#50778) üzenetére

gbors
nagyúr

a szavazás 1. oldalán 10-es skálán kell értékelni a pilótákat - ezt kapásból befolyásolja az utolsó futam.

"And when in doubt, take all your clothes off. Sign of a good berserk, taking all your clothes off. Frightens the hell out of the enemy."

(#50780) mefistofeles válasza gbors (#50779) üzenetére

..ez pl. igaz.... :R

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#50782) venember83 válasza gbors (#50779) üzenetére

venember83
nagyúr

Miért? Dönts eddigi x futam alapján s kész. Most ha Maldonado megnyeri az utolsó futamot, akkor jobb pilóta lesz a szemedben? Vagy ha Hamilton vagy Rosberg? Egy futam ekkora hatással lenne az értékelésre?

(#50783) mefistofeles

Én már azon filózok, hogy jövőre, milyen irányba változnak (ha változnak) az erőviszonyok Rosberg és Hamilton között.

(#50784) gbors válasza venember83 (#50782) üzenetére

gbors
nagyúr

de miért döntsek az eddigi futamok alapján, ha a felmérés eredeti határidejébe eleve belefér, hogy megvárjam az utolsót? :F

Maldonado nyilván nem lesz más a szememben, bármit csinál, viszont azt szeretném látni, hogy a két Mercedes-pilóta hogyan kezeli azt az iszonyú nyomást, amivel az utolsó futamon eldőlő VB jelent. Bottas-szal kapcsolatban billeg még a véleményem, ill. azt is szeretném látni, hogy Raikkonen tényleg fel tudja-e venni a versenyt Alonso-val, vagy csak a brazil verseny volt statisztikai hiba. 10-es skálán ezek simán jelentenek 1 pontot ide vagy oda.

(#50785) Malachi

Malachi
addikt

tökmindegy mi lesz a vége, az én véleményem sem változik már. senki nem tud olyat mutatni az évad végén egyetlen futamon, ami gyökeresen más lenne mint amit egész évben, vagy korábban láttunk tőlük. legalábbis az élmenők között - a kicsiket meg összemossa a gyengébb technika, szóval arrafelé nehéz értelmesen pontozni.

köszi a kérdőivet, profi! :R

(#50786) #70869248 válasza mefistofeles (#50783) üzenetére

törölt tag

szvsz Rosberg erősebb lesz, ami pofont lehetett, annak a 80%-t megkapta...nagy pontelőny elvesztése, kifütyülés, barátság-nem barátság, és az esélyesség terhe...sztem tök mindegy az ő szempontjából, hogy megnyeri, vagy sem...persze egy VB cím is fog rajta dobni, de ez nem az a fajta tartás hogy megnyertem, hanem hogy már megvan. Sztem nem ugyanaz.
Hamilton-nak pedig jót fog tenni, ha Rosberg erősebb lesz szvsz. Alonso mellett is spanolta.
De sztem Hamilton-ból még most is Alonso tudná a maximumot kihozni..

(#50787) venember83 válasza gbors (#50784) üzenetére

venember83
nagyúr

Honnan fogod tudni, hogy Fernando esett-e vissza (mondjuk az aláírt szerződése miatt), vagy Kimi lett jobb? :) Érdekes, hogy mióta Vettel bejelentette, hogy távozik a Red Bulltól, már sok esetben partiban van csapattársával, aki az előtt nagyon komolyan verte mindenhol. Nem hiszem, hogy az utolsó verseny sokat módosítana az értékelésen, legalábbis én így látom.

(#50788) mefistofeles válasza #70869248 (#50786) üzenetére

Nem vagyok abban olyan biztos, hogy Rosberg erősebb lesz. Persze sok függ attól ki nyeri a VB-t......
Ha Hami nyer és nem éri valami lelki válság a két szezon között (pl. nem szakit 100x is a nőjével) akkor jövőre megkajálja. Ha Rosberg nyer.... nos az is kétféleképpen hathat. Kimondva-kimondatlanul Rosberg is tisztában van vele, hogy ezt a címet ő már nem nyerheti meg, max Hami bukhatja el. Egy így nyert cím valszeg nem fogja nagyban erősíteni a népszerüségét (persze örülni fog neki és jogosan) de úton-útfélen vissza fogja hallani, olvasni, hogy nyert de hát izé..... Ettől megkeményedhet dacosabbá válhat de visszahathat negatívan is mint a kifütyülések. Ha idén nem jön össze Niconak akkor az is nyomaszthatja jövőre, hogy ha akkor sem nyer a legjobb autóban (szerintem jövőre még bőven ez lesz a helyzet) akkor végképp másodhegedűsnek fogják elkönyvelni.
Idén szerintem nem neki hanem Hamiltonnak kellett az esélyesség terhével végig küzdenie mert a közvélemény és a szakemberek többsége is őt tartja jobbnak.

Az biztos, hogy ha Hami és Alonso két merciben ülne akkor csuda meccsek lennének köztük szinte futamról-futamra!

[ Szerkesztve ]

(#50789) Oppenheimer

Oppenheimer
veterán

Ez volt tinderen:

:D

(#50790) joamilestoné válasza Csapoati (#50772) üzenetére

joamilestoné
addikt

Én egy raklap watt energiaitalt szeretnék a buszesz zrt. jóvoltából!

(#50791) #70869248 válasza mefistofeles (#50788) üzenetére

törölt tag

Persze a mérlegnek két ága van. Az hogy idén versenyben volt a vb címért, az mindenképpen erősíti szvsz, nem azt mondom ezzel a technikával nehéz dobogón kívül végezni..., de azért megbizonyosodhatott arról, hogy amikor mindketten a vb-re mennek, akkor is megállta a helyét. Megnyert időmérőket, és versenyeket..nem feltétlen tudta megenni Hamilton...nem feltétlen működik a hammertime, ahogy most sem működött Interlagos-ban. Hamilton hibázott, és aztán persze feljött 6-7mp hátrányból, de az tiszta volt hogy azokból a gumikból már kivette amit lehetett, friss gumikon vártam volna a támadást (bár én alapból technika kímélő üzemben vezettem volna, de ha már elkezdte forszírozni a tempót..) ,..de nem, végül nem tudta megtámadni Rosberg-t.
Sztem erősödnie kell az ilyen tapasztalatoktól Nico-nak, akár melyik lesz a vb. Nem hinném hogy megtörne, sztem látja a lehetőségeket, egyszerűen emelni kell a lécet.

[ Szerkesztve ]

(#50792) gbors válasza venember83 (#50787) üzenetére

gbors
nagyúr

a középmezőny többi része is jelen lesz a nagydíjon (remélhetőleg ;] ), hozzájuk is fogok viszonyítani.

sokat nem fog módosítani, de 1-1 pontot lehet. Rosbergnek most 8-ast adnék, de mondjuk ha bemutat egy brilliáns előzést Hamiltonnal szemben, és úgy általában kitűnő versenyt fut, akkor felpontozom 9-re.

(#50793) #70869248 válasza gbors (#50792) üzenetére

törölt tag

Vannak akik miatt érdemes várni, pl. Maldonado az elmúlt két versenyen teljesen jól ment...nem is feltétlen a 9. és 12. helye miatt mondom, hanem úgy általában jól mozgott a pályán, előzések-védekezések, tempó.
Kimi megítélésén már nem sokat változtat az utcsó futam, az ember tudja hogy nem ez a tempója amit ebben az évben mutatott, nála inkább csak biztató jel, ha megint jó futamot megy. De Maldonado megítélésében azért változtathat az utolsó futam

(#50794) Csapoati válasza #70869248 (#50793) üzenetére

Csapoati
Topikgazda

Én már beírtam Pastor Géprombolónak a 4-est a kérdőívben. ;]

(#50795) szilva01 válasza Csapoati (#50794) üzenetére

szilva01
őstag

4? :Y :DDD

(#50796) Geri Bátyó válasza szilva01 (#50795) üzenetére

Geri Bátyó
őstag

Hogyha sokallod, hát én (azt hiszem) 2-t adtam neki! :DDD

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#50797)

addikt

Nálam is 4 volt, ha jól emélkszem.
Csak azért, mert évente van 3 futam, ahol elkapja a fonalat és tényleg brutál gyors tud lenni, attól még a maradék 17 futamon szürke és/vagy inkonzisztens és/vagy közveszélyes.

Ha csapatvezető lennék nem akarnám látni a csapatomban. :)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#50798) gbors válasza #70869248 (#50793) üzenetére

gbors
nagyúr

Maldonadot nálam a konzisztencia teljes hiánya definiálja - nem tudom, hány hibátlan futamot kellene mennie ahhoz, hogy elhiggyem, nincs már benne a pakliban, hogy a következő hármon háromszor összetöri a környezetét. nem felejtem el az értékelésében, hogy nyert egy futamot, ráadásul komoly feszültség alatt, nagyon éretten vezetve - de ezt a formáját csak a versenyek 25%-ában tudja hozni.

Kiminél pont azért várnék még egy biztató jelet, mert az idei teljesítménye már kezdett game over jelleget ölteni, és szeretném azt látni, hogy nem így van :)

(#50799) Csapoati válasza (#50797) üzenetére

Csapoati
Topikgazda

Pontosan ugyanezért adtam neki 4-est. :R Hozzáteszem nálam ez volt a legalacsonyabb pontszám.

(#50800) DS39 válasza Qorthral (#50764) üzenetére

DS39
veterán

a ki a legjobb 2014-ben szavazásban mit keres Webber?
vagy akkor nem csak az idei évet kell értékelni. zavaró szvsz.

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.