Hirdetés

2019. november 14., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-11-01 12:57:37

LOGOUT.hu

Formula-1

Összefoglaló kinyitása ▼

(#28001) Frenky89 válasza Nowhereman (#27990) üzenetére

Frenky89
(őstag)

Bukóteret szoktad hallgatni, netán készíted is? Déjà vu-m lett.

(#28002) Motion_Blur válasza D@ni88 (#27999) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Ne hogy azt hidd már hogy minden futamon meg tudnák csinálni azt, amit akkor... valszeg egyszeri eset volt, és sok mindennek össze kellett akkor vágnia ahhoz hogy meglegyen a 2mp előny. Ha másképpen gondolkozunk és 80%-on megy Vettel, akkor az év elején direkt veszítettek pontokat a Ferrarival, Lotussal szemben :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#28003) Enzolord válasza McCartman (#27993) üzenetére

Enzolord
(őstag)

Kocsi nélkül lehet...:)

„Leválthatod a feleségedet, a politikádat, a vallásodat, de soha, soha nem cserélheted le a kedvenc futballcsapatodat.” King Éric...

(#28004) Malachi válasza Motion_Blur (#28002) üzenetére

Malachi
(addikt)

úgy érted, a gumiváltás előtt? cöcö...

a múltkor még nem erről volt szó, de most már alakul. szóval mégsem jobb kocsi a RB, csak "véletlenül" mindig úgy alakul. mindegy.

(#28005) shteer válasza Motion_Blur (#28002) üzenetére

shteer
(félisten)

Az ev elejen nem lehetett ilyen technikai elonyuk talan, meg ugye a pirelli miatt is mas volt a helyzet

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#28006) Motion_Blur válasza Malachi (#28004) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

"szóval mégsem jobb kocsi a RB"

Ezt mikor álmodtad? :))

Ha már válaszolsz valamire legalább vedd a fáradságot és értelmezd. Thx.

shteer: Nürin pl. a Lotus nyers tempóban jobb volt mint a RB versenyen, Hringi 50+ fokban pedig Hamilton nyert simán. De nyilván Vettel itt is csak eljátszotta hogy nem tud jobbat menni :R

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#28007) shteer válasza Motion_Blur (#28006) üzenetére

shteer
(félisten)

Pont ezek miatt szamit, melyik csapat(+pilota) tudja beloni az autot az adott palyan az adott korulmenyekre - az a szuk tartomany ugye. Emiatt vitathatatlan, hogy a RB jobb munkat vegez az ideny feletol, meg az se hatrany ha mukodnek az adott fejlesztesek - amit a ferrari nem mondhat el magarol

(#28008) Malachi válasza Motion_Blur (#28006) üzenetére

Malachi
(addikt)

"Ne hogy azt hidd már hogy minden futamon meg tudnák csinálni azt, amit akkor... valszeg egyszeri eset volt" - ezt hogy lehet még értelmezni?

mindegy, akkor rosszul értettem. nincsen kedvem ezredszer is újra kezdeni. mindenki higgyen, amit akar.

(#28009) IreN!CuS válasza Motion_Blur (#28006) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Az idei ringen Button kár kihagyni eme kijelentésből.

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#28010) echterion válasza D@ni88 (#27999) üzenetére

echterion
(veterán)

Hát igen, elég a koreai esethez hozzátenni azt, hogy hány kör alatt is autózta ki a azt az 5-6 mp-et minden egyes alkalommal. Valahogy utána mindig visszalassult a többiek tempójára. Mint szinte minden versenyen, amit "nem domináltak".

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#28011) D@ni88 válasza echterion (#28010) üzenetére

D@ni88
(addikt)

1 kör után valamiért már több mint 1s különbség volt... 3-4 kör alatt megvolt a kellő távolság. Tanulnak ők is abból, hogy nem kell megmutatni a valós tempót.

(#28012) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

Egy francia újságíró Räikkönennek: "Kimi, láttad már a Rush-t?"

Räikkönen: "Nem... Még mindig nem. Mi a f*szért kérdezitek meg minden hétvégén?"

:C

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#28013) #51736960 válasza cyberkind (#28012) üzenetére

(törölt tag)

a stílus maga az ember... :)

(#28014) DopeBob válasza #51736960 (#28013) üzenetére

DopeBob
(addikt)

Marha jó lehet egyfolytában ilyen ostoba kérdésekre válaszolgatni :)

MZ/X

(#28015) #51736960 válasza DopeBob (#28014) üzenetére

(törölt tag)

kimi mindig is ilyen "szókimondó" volt, de régen elnéztem neki, mert egy rohadt gyors pilóta volt.
ma viszont (szerintem) már csak árnyéka önmagának, de majd jövőre kiderül, mit nyújt alonso ellen. ha veri, akkor max respect :R
(ha meg nem, akkor vissza kell majd venni az arcból kicsikét...)

(#28016) Pompi válasza #51736960 (#28015) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

Szakértő úr megmondta. :U

...

(#28017) #51736960 válasza Pompi (#28016) üzenetére

(törölt tag)

moderátorként inkább az indulatok csillapítása lenne a feladatod, nem a flamelés és a személyeskedés... :U

(#28018) Pompi válasza #51736960 (#28017) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

Köszönöm a kioktatást. :R Már csak árnyéka vagyok önmagamnak elnézést.

...

(#28019) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Mindeközben a Mester:

(#28020) Pompi válasza Motion_Blur (#28019) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

Erősen megcsappant alatta a lóerők száma ;]

...

(#28021) Nowhereman válasza Frenky89 (#28001) üzenetére

Nowhereman
(őstag)

nem

Utánam a kondenzcsik!

(#28022) IreN!CuS válasza Pompi (#28020) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Aerora gyúr :)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#28023) Nowhereman válasza echterion (#27998) üzenetére

Nowhereman
(őstag)

Nincs itt semmi különös. A nagy nyolcvanas években még simán mondhatta Mansell, hogy elévezett az örömtől, amikor Piqet-t(a csapattársát) a sóderágyban meglátta, meg úgy "aljas gazember" illetve "bunkó" becenéven szólították egymást. Most egyetlen félreérthető kijelentés, oszt indul a firkászok támadása. Olyan is lett az egész aréna, mint valami Disney matiné.
- tényleg el hisszük, hogy itt mindenki puszi-puszi jó pajtás, miközben egy leányzóra hajtanak?

Utánam a kondenzcsik!

(#28024) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Grosjean: Räikkönen helyében én is előztem volna!

(#28025) #51736960 válasza Pompi (#28018) üzenetére

(törölt tag)

nem kioktatásnak szántam, csak muszáj volt valamit reagálnom...
ha pedig tényleg rossz napod van, akkor én kérek elnézést :R

(amúgy nekem is jutott ma a felebaráti szeretetből, tök normálisan sétálok az utcán, majd egy 60 körüli fazon vállal belémjön, erre visszaszólok neki, hogy ez mi volt? erre közölte, hogy az a mai feladata, hogy minden bunkó parasztba belemegy... :C )

[ Szerkesztve ]

(#28026) McCartman válasza #51736960 (#28025) üzenetére

McCartman
(senior tag)

Van ez így. Nekem megy egy szakadt csöves kezdett el tegnap bazmegolni meg köcsögölni amiért nem adtam neki pénzt és/vagy cigit. Mindezt egyre hangosabban és utánam óbégatva az utcán fényes nappal miután látta, hogy leszarom a nyomorát. :D

[ Szerkesztve ]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#28027) echterion válasza cyberkind (#28012) üzenetére

echterion
(veterán)

Forrás?

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#28028) McCartman válasza echterion (#28027) üzenetére

McCartman
(senior tag)

[link]

Pentium I @233 Mhz MMX ; 96 Mbyte EDO RAM ; Voodoo 1 4 Mbyte ; 3,2 Gbyte Maxtor UDMA 66

(#28029) prmcsk válasza echterion (#27998) üzenetére

prmcsk
(addikt)

Ezt a "púrolós" dumát, hogyaszondja:

"Félre ne értsenek, természetesen kellemes dolog az is, ha három másodperccel vezetünk, de ugyanakkor elég lett volna egy ostoba hiba, egy elfékezés, ami simán benne volt a pakliban, 3 másodperc tényleg semmi 30-hoz vagy 60-hoz képest."

Az Isten adná, hogy mondjuk a futam közepétől, valami oknál fogva kénytelen legyen megint, vagy 40mp-et behozni ahhoz, hogy első legyen. Kiderülne, hogy megint adná a 2-3mp.-eket, függetlenül, hogy ki, mikor, milyen gumin van.
Ja és majd elfelejtettem. Természetesen "zseniből"... :D

Csak annyit megy, amennyit muszáj.

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#28030) Malachi válasza prmcsk (#28029) üzenetére

Malachi
(addikt)

az utolsó mondattal vitatkoznék.

nem annyit, amennyit muszáj, hanem amennyit a boxból engednek neki. menne ő, mint a mérgezett egér, de ha megfigyelted, minden futam minden rádiózásában hallani, nem egyszer, hogy a csapat folyamatosan fogja vissza - aztán, hogy a kocsival spórolnak, vagy valaki összeesküvés-elméletet lát-e ebbe, azt mindenki eldöntheti a saját szájíze szerint.

a kocsi gyorsabb lenne, mint amennyit látunk belőle, kérdés, mennyire tartós. sose derül majd ki. :(

(#28031) Motion_Blur válasza Malachi (#28030) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

Aki azt gondolja hogy pályától, gumitól, egyéb körülményektől függetlenül, úgy alapból a Red Bull 2-3mp-el gyorsabb autó mint a második legjobb, az egész egyszerűen nem normális, erre nem lehet mást mondani... ja nem is, legyen inkább 4mp, hiszen Vettel ugyebár csak egy középszerű pilóta... melós lehet a RB pitwallon kikalkulálni a pole időt és 3-4mp-el lassabbat menni, nehogy kilógjon a lóláb. Respekt nekik :DDD

(#28032) Malachi válasza Motion_Blur (#28031) üzenetére

Malachi
(addikt)

hát nézd, aki nem követi annyira, az a jelek, híresztelések alapján akár azt is gondolhatja. soksok baj van a forma1-gyel, és ez egyik (a mániámon, a túlszabályzáson kívül) ez a mocsok nagy média felhajtás. mintha már nem is a versenyért lenne az egész, hanem a verseny csak egy eszköz lenne arra, hogy hátteret, alapot adjon a folyamatos bulvárszemétnek. tök szomorú. és mintha ezt mesterségesen, belülről gerjesztenék. (börni & co)

miért nem lehet ez is olyan tiszta, és világos, mint a tengeren túli sorozatok? az ősapja mindnek, mégis azoknak több közük van mára az igazi versenyhez, mint ennek.

(#28033) shteer válasza Motion_Blur (#28031) üzenetére

shteer
(félisten)

nem hát, hiszen az évad felétől van csak ez :)

(#28034) Peat;) válasza Motion_Blur (#28031) üzenetére

Peat;)
(veterán)

No de a második legjobb autó a Ferrari ugye, ahhoz tessék viszonyítani. ;] Szerintem megvan a 2 sec ezeken a pályákon hozzájuk képest, mivel a Ferrari mostanában (jó ideje) hamarabb eszi meg a gumikat a rosszabb versenytempó mellett, bennük nincs ki tudja mennyi tartalék és így is beszédesek a köridők. Ezért is vitatkoztunk hogy domináns vagy sem a Red Bull, sztenderd élautó és most már sokszor jóval jobb mint bármely másik, miközben a többiek teljesítménye totál változó. Legalábbis páran ezt állítjuk. A Schumacher érában azért nem 3 és néha egy negyedik csapat volt mögöttük hasonló szinten, ezért tűnik ugyanolyan dominanciának a mostani. De ezt valaki úgy értelmezi hogy mivel minden pályán van olyan autó ami nincs elmaradva tőlük drasztikusan, év első felében meg volt hogy jobb is volt 1-2 autó, így nincs lényegi dominancia. Na meg Webber nincs elől. Ilyen vizsgálatnál általában azonnali élpilótává avanzsálják az ausztrált aki annyit hoz amennyit az autó reálisan tud. Következő mondatban meg az jön hogy Massa nem mérvadó mert az autóban biztos sokkal több van. Ezek nem neked szólnak természetesen, csak én ezt az irracionalitást mindkét oldalról egyre vehemensebben látom, felettünk egy Vettel "szeretetet" kifejező írás is érdekes...másik oldalról meg a "szakértői" cikk egy komédia, egy lerágott csontot dobtak ki a netre mint indulatfenntartó iromány.

(#28035) echterion válasza McCartman (#28028) üzenetére

echterion
(veterán)

Köszi. Mondjuk attól, hogy ez a tököm se tudja kicsoda ezt bedobja a twitterre, még nem fogom neki elhinni. Lehet, csak poénnak szánta, de annak meg soványka volt.

(#28036) cyberkind válasza echterion (#28035) üzenetére

cyberkind
(nagyúr)

Váltsák le Mezeit FB oldalon is volt, én onnan másoltam .

"Fly the Friendly Skies" "Take Me Home, Country Roads" "I shouted out Who killed the Kennedys?"

(#28037) Pompi válasza echterion (#28035) üzenetére

Pompi
(MODERÁTOR)

Adam Cooper [link]

...

(#28038) Motion_Blur válasza Pompi (#28037) üzenetére

Motion_Blur
(félisten)

"ez a tököm se tudja kicsoda"

Egyre több a szakértő a topikban :))

(#28039) pepe091 válasza echterion (#28035) üzenetére

pepe091
(MODERÁTOR)

Az igen. :O

(#28040) echterion válasza Pompi (#28037) üzenetére

echterion
(veterán)

Tudom, hogy kicsoda, javaslom a szarkazmusdetektorotokat bekapcsolni.

(#28041) cyberkind

cyberkind
(nagyúr)

:DDD

(#28042) echterion válasza cyberkind (#28041) üzenetére

echterion
(veterán)

:D

(#28043) masholnap

masholnap
(senior tag)

" míg Maldonado autójával félre állt, miután a Spoon kanyarnál autójának bal hátsó abroncsa levált."

no comment

másrészt nagyon érik Japánra a RedBull kettős dobogó, ehh. dontlájk

[ Szerkesztve ]

(#28044) proof88

proof88
(addikt)

Rémhír, hogy állítólag holtan találták Maria de Villotát egy hotelben?
Fészen olvastam a Motorsport csatornától. Az az érdekes hogy ha ráguglizok a nevére, akkor a wiki oldalból úgy idéz a gugli hogy María de Villota Comba (13 January 1980 - 11 October 2013) was a Spanish racing driver.
De ha megnyitom az oldalt akkor nem így van.

link

[ Szerkesztve ]

(#28045) manutdzoli

manutdzoli
(senior tag)

Tragédia: meghalt Maria de Villota, a Marussia korábbi tesztversenyzője!
Sajnos igaz :(

FORZA FERRARI!!Ferrari 2007 World Champion-Kimi Raikkönen.........INTEL-NVIDIA.......

(#28046) TESCO-Zsömle válasza manutdzoli (#28045) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Az ABC értesülései szerint de Villota természetes halált halt

Szerintem nem természetes, ha egy sportoló 33 évesen meghal, de ez biztos az én rigolyám... :F

(#28047) IreN!CuS válasza TESCO-Zsömle (#28046) üzenetére

IreN!CuS
(őstag)

Gondolom arra gondoltak ,hogy nem idegen kezűség végett halt meg.

[ Szerkesztve ]

(#28048) TESCO-Zsömle válasza IreN!CuS (#28047) üzenetére

TESCO-Zsömle
(félisten)

Tudom, csak na... Érted... Kicsit visszás a dolog...

(#28049) Motion_Blur

Motion_Blur
(félisten)

Kivételesen ez most szépen sikerült :))

(#28050) .noxwill válasza TESCO-Zsömle (#28046) üzenetére

.noxwill
(veterán)

Lehetséges hogy abban a balesetben más testrésze ia megsérült amit az orvosok nem vettek észre :(

All→M8

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Formula-1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.