Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fifa 13

Hozzászólások

(#16) marositech


marositech
senior tag

Meh...én sztem megfogom venni...97 óta először. MUHAHAH! :D
Nekem valahogy a 12-es irgalmatlan ergya a passzrendszer.
Az egyik kollega pont jókor említi, hogy a támadóm labdavezetésnél pont a védő előtt tolja hosszabban a labdát mikor nem kéne...
De ez semmi, 50-es játékos átmegy ügyeletes (Ronaldinho,Ronaldo etc.) végigcselezi a 8 játékosomat (ebből 2x-3x 1 játékost) és gólt lő.
Drágább 5 csillagos csapat ellen nevetséges gólok...
Amikor biznisz szezon van, akkor veszek 10 millióért játékost és hirtelen már csak 2 milliót ér miután megvettem...vicc.
Egy amit utálok a legjobban, még a biznisz szezon lejárta után a folyó tárgyalások ne szakadjanak meg...folytatódjon.
Nem kéne valami olyan edzésrendszert létrehozni, amikor az újoncokat betanítanám?
Pl. ha az egyik kölök jó szabadrúgó, nem lehetne olyan edzésformát adni ami kifejezetten arra specializálódik? Aza bajom az egésszel, hogy csak meccsek alatt tud tapasztalatot szerezni...
12-ből jó hogy kimaradt eza hülyeség, hogy a stadiont bővíteni kell vagy az orvost vagy a átigazolási menedzsert, edzőket...hála a jó égnek...
Eza fos ütközésgeneráló...földönfekvő játékos miatt esik hanyatt a játékosom...jólvan...ugrás nuku...ezt Ibrahimovic játékossal sikerült nem 1x megcsinálnom...

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fifa 13
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.