Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ploszi


Ploszi
senior tag

a barátom cége épp most költözött és a matáv kb. 2 hét alatt akarja áthúzni a telefonvonalakat, ezért felmerült, hogy mobil szolgáltatón keresztül intéznének mindent (fax és hang) van vkinek tapasztalata ezzel kapcsolatban? mi szükséges hozzá (hardware, előfizetés) milyen módon megy ez?

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#2) Ploszi


Ploszi
senior tag

uppss :DDD

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#3) Ploszi


Ploszi
senior tag

senki? :(

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#4) Keitaro


Keitaro
addikt

Szerintem beszélj a mobilszolgáltatótokkal. Ott adnak felvilágosítást arról is, hogy ez neked mennyibe fájna plusszba.

(#5) Ploszi


Ploszi
senior tag

voda helpdeskes szerint ez nem lehetséges :( de szerintem igen :( ezért érdeklődöm, hogy használ-e vki ilyet

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#6) Keitaro válasza Ploszi (#5) üzenetére


Keitaro
addikt

kérdezz meg egy Westeles help deskest, mert lehetséges :)

(#7) Ploszi


Ploszi
senior tag

köszi, így lesz :)

ha hirtelen egy sötét alagútban találod magad, ne menj a fény felé!!!

(#8) hezso


hezso
aktív tag

Mint már egyszer írtam(csak nem ebbe a témába, hasonlóba) a siemens telefonokhoz gyártanak HomeStationt. Nem tudom hogy működik, nekem is csak a telefon használati utasításában akadt meg rajta a szemem. Annyit tudok amennyi oda van írva azaz normál telefonvonalat szimulál, vagy rá lehet kötni vonalra, és akkor a GSM hívások rajta keresztül mennek ki, illetve a mobilra érkező hívások a normál telefonon fogadhatóak.

(#9) micro


micro
addikt

Asszem a Nokiának van ilyen ''doboza''.
Bele 1 sim, a táp és egy telefon csatlakozó a kimenet.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#10) mura81 válasza hezso (#8) üzenetére


mura81
senior tag

nekem itt figyel az orrom előtt egy Siemens Home Station. Az ''csak'' arra való hogy a mobil telefont rádugod és akkor lesz egy normál analóg vonalad. Ez elsőre egy kicsit furcsának tűnik, de lehet olyat csinálni hogy ha azt az analóg vonalat amit így kapcs azt rádugod egy analóg telefonközpontra akkor azt is tudod használni céges telefonhálózaton belül. Óriási előnye, hogy olcsóbb mint az amit a szolgáltatók kínálnak. Pannon vagy Westel 100-150 ezer forintért szerel fel ilyen dolgokat. Ez meg csak 40 ezerbe kerül.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#11) mura81


mura81
senior tag

Bevallom férfiasan faxolni még nem próbáltam róla, de elméletileg lehet.

Controlling: ''In God we trust! - All others will be monitored''

(#12) ndrs


ndrs
tag

freemail.web.de-n van olyan (emelt díjjal hívható) szolgáltatás, hogy a beérkezett faxokat neten le lehet tölteni. Talán van ilyesmi már Magyarországon is...

Már NEM keresek 10,5''-es TFT hez CCFL háttérvilágítást (kb 22,5cm hosszút). Rájöttem, hogy az inverter a rossz. Ott egye meg a fene :)

(#13) hezso


hezso
aktív tag

Pontosítva lettem :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.