Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Ért valaki kormányokhoz? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) borsi


borsi
tag

Szeretnék venni 1 Logitech Formula Force GP kormányt. Elég barátságosnak tűnik az ára, viszont nem nagyon tudom kipróbálni. Van valakinek tapasztalata vele?

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#2) Den válasza borsi (#1) üzenetére


Den
veterán

Kormányokról nem tudok mit mondani, még csak tegnap váltottam :))

www.simson4t.hu

(#3) Mot válasza borsi (#1) üzenetére


Mot
csendes tag

Ez telleg eleg erdekes kerdes volt itt a valasztasok kornyeken.

(#4) BadGe válasza borsi (#1) üzenetére


BadGe
aktív tag

szerintem mindegy csak azt nézd meg, hogy nem húz-e egy kicsit jobbra.

(#5) karib válasza borsi (#1) üzenetére


karib
addikt

Teszteltük már a Formula Force-ot, nézz be a tesztarchívumba.

Most lejjebb esett az ára, így nem rossz vétel - a szintén tesztelt Rockfire is kb. ennyibe került.

Bár a Logi Momo Force izgibb... igaz 2x annyiba is kerül... Hamarosan beszámolok majd róla :D

Ha további kérdésed van, én követem a témát...

Department of Redundancy Department

(#6) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Ha Logitech meg FFeedback-es akkor szar nem lehet... :) Ha ócsó akkor sztem vedd meg nyugodtan.

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#7) Godfather


Godfather
aktív tag

Hát, nekem van szerencsém egy ilyen logitech kormányhoz, nem rossz vétel, kényelmes a fogása, habár hosszú távon kicsit már keresem rajta a fogást. A pedálok jó szögben vannak, nem lötyögnek, aránylag korrektül lehet vele szabályozni a féket-gázt. A kormányrészen a gombok kézre esnek, habár a középső négy egy kicsit kicsi, de nem gáz, esélytelen a véletlen nyomkodás. A kormány precíz, van benne erő, na nem brutális, de azért ráz rendessen a rally trophy, meg a cmr2. Kicsit lötyögős viszont a kormány a tengelyen, (3d-ben mozog). Viszont a kormány felfogatási pontja stabil, nem csúszik le az asztallapról.
Szóval megéri.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#8) borsi


borsi
tag

Kösz az infókat!
Asszem holnap megveszem Br.22-ért.
Ha nem tetszik legfeljebb visszaviszem.

ui.:az se baj ha balra húz:-)

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#9) karib válasza borsi (#8) üzenetére


karib
addikt

Így van, amíg huszonsok nettó volt, addig nem nagyon szimpatizáltam vele.

Legnagyobb problémám vele, hogy kevés gombja van, illetve nem lehet elég nagy szögben tekerni, de ez utóbbi igaz szinte az összes általam ismert kormányra :(

Minőségre jó cucc, az fix, és most már normális ára is van.

Department of Redundancy Department

(#10) borsi válasza karib (#9) üzenetére


borsi
tag

Köszi karib, megvettem. Nagyon tetszik! Szuper!
DE!
Muszáj zörögnie? Olyan hangokat ad rázkodáskor, mintha valami szét akarna esni. Nagyon zavaró és hangos is. Lehet hogy kifogtam 1 rosszat, vagy cseréljem le más tipusra? A másik lehetőség 1e Ft ráfizetéssel 1 Saitek nem tudo miféle...Kétségbe vagyok esve, mer tényleg nagyon zavaróan zörög! Mintha nem lenne rendesen lerögzítve pedig le van!

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#11) borsi


borsi
tag

Segítség!
Minden kormány ilyen iszonyúan csörömpöl, vagy csak az enyém?
Saitekről mi a véleményetek?
Köszi...

nem kérek pirosat, ha kölcsönösen elégedettek vagyunk a biznisszel elég egy köszönöm! :)

(#12) Godfather válasza borsi (#11) üzenetére


Godfather
aktív tag

Nyugi, mindnek (logitech) ilyen csörgös hangja van. Vagy nekem selejt?!... :-)
De mondtam, hogy 3D-ben mozog egy kicsit, tehát lötyögős egy kicsit, és ugye ennek következtében zörög is. Ez van.

A lényeg lényege lényegében lényegtelen,mert a dolgok stilisztikája úgy kopszerválódik,ahogy a tendencia dominál.

(#13) Füles válasza borsi (#11) üzenetére


Füles
tag

:)

Nekem egy MS FF van, már elmúlt két (vagy három?!) éves.
Bizony, az is hangos.
Eddig egy Gillemot kormány láttam ami nem zörgött. Cserébe elég gyenge volt a FF benne... :(

(#14) karib


karib
addikt

Rég volt nálam, de nem emlékszem, hogy tolakodóan zajos lenne. Minden force-os cuccnak van némi hangja. Emlékeim szerint a Logi cuccok mindig is vajpuhán dolgoztak, bár kicsit gyenge (ugyanakkor finom) effektekkel. Ha nagyon vészes, esetleg vidd vissza, vagy próbálj ki egy másikat a vevőszolgálaton (már ha van ilyen az adott helyen).

Ha kikapcsolt állapotba mozgatva is csúnya hangokat ad ki, akkor valszeg valami gáz van.

Saitekre én nem gyúrnék. Bár még nem próbáltam, nekem nem tűnik túl meggyőzőnek. De javítsatok ki, ha valakinek nagyon bejött.

Department of Redundancy Department

(#15) GeorgeTerror válasza karib (#14) üzenetére


GeorgeTerror
senior tag

Viktor :)

Kérek mindenkit, olyan e-mail címet írjon az adati közé, amit valóban használ

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Ért valaki kormányokhoz? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.