Hirdetés

2019. szeptember 20., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-02-10 15:42:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

(#50001) crey válasza Kurt Hectic (#49997) üzenetére

crey
(MODERÁTOR)

Céges importot? Attól függ hogy vagy honnan jön. Mint cég, akármit rendelek az USA-ból, egyből vámudvarba kerül.

Hiába vámoltatnám mint PC (mert amúgy az), utána megy hogy az márpedig nem PC, mert funkciója szerint A vagy B termék.

€25000-s értéknél hogy 4%-ot ráver-e a Vám- és pénzügyőrség (több mint 300000 Ft-ról beszélünk), vagy továbbmegy vámköltség nélkül már az sem mindegy.

Szerinted mi történik akkor, ha mondjuk a vám megfogja a cuccot, és amúgy nem hozható forgalomba itthon mert tiltott?

Létezik mélységi ellenőrzés is, az EU-s szállítmányokkal szemben.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#50002) TazLeacher válasza AMDaZERG_1 (#50000) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Nikem van elég, 3-ast szívok, így kb. örök élet +1 év. Én inkább az aromák beszerzhetőségétől tartok. Ez az egy lehet a buktató.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#50003) xxxjjjkkk válasza TazLeacher (#50002) üzenetére

xxxjjjkkk
(senior tag)

Kétlem, hogy egy mezei bf sütő aromát, ne lehetne megvenni ettől független, már szövetkezem, a szállítmányra az oroszoktól.
De max szivok mentolost, kristályból.
Kapják be.

"Attól, hogy valaki tud fogat húzni, még nem lesz fogorvos"

(#50004) tannoyfan válasza AMDaZERG_1 (#50000) üzenetére

tannoyfan
(tag)

Én is a napokban vásároltam egy adag kóstolót 0-ás lötyiből, a tapasztalatom hasonló. Nagyon finom, de 0 th, elsőre kevésbé, egy fél nap után már kicsit jobban zavaró volt. Eddig csak 6mg-os keverékeket használtam, így talán ezért is volt komoly a különbség, gondolom azért idővel meg lehet szokni.

Cha-b ezt a tokot vettem a VTC Mini-hez, nekem bevált, hidegben is kényelmes, nem fagy hozzá a kezem. Egész jól tart, olyan már fordult elő, hogy ülve akartam a nadrág zsebemből elővenni a VTC-t, és a tok benn maradt, de általánosságban jól működik. Pecázni ezt választottam, ez kapaszkodik nagyon, egészen biztos csak vásár és ünnepnapokon fogom alkalmazni.

(#50005) bercsi

bercsi
(tag)

És a leszokás senki fejében nem fordult még meg rajtam kívűl?? :U

https://www.flickr.com/photos/155759160@N07/

(#50006) TazLeacher válasza bercsi (#50005) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Ezek szerint... :U

(#50007) AMDaZERG_1 válasza tannoyfan (#50004) üzenetére

AMDaZERG_1
(senior tag)

Eleinte nekem is "kapaszkodott", de bizony idővel ez is hajlamos a zsebben maradni, ha a kazánnál fogva akarom előhúzni a felszerelést. Megoldás csak annyi lett volna, hogy fent egy kis peremmel megspékelték volna az akku feletti részt, mint a Cloupor mini tokját.

Leszokás...
Feltételezem amikor már megindul a szigorítás, és nehézkessé válik az újabb eszközök megvásárlása előbb-utóbb megunjuk a dolgainkat. Talán akkor. Néha már azért vásárolok újabb tankokat, modokat, mert már uncsi a meglévő. Szerintem ~egy év múlva megnövekszik a leszokások száma.

[ Szerkesztve ]

(#50008) quint válasza bercsi (#50005) üzenetére

quint
(aktív tag)

Dehogy nem, bennem már többször is. De ne egy szotyiköpködő maffiavezér döntse el, hogy a leszokáshoz mikor legyen kedvem :W

(#50009) TazLeacher válasza AMDaZERG_1 (#50007) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

egy év múlva megnövekszik a leszokások száma.

Meg a visszaszokásoké is. Én mondjuk sose szoknék már vissza, de szerintem nem feltétlen ez a jellemző.

(#50010) TazLeacher válasza quint (#50008) üzenetére

TazLeacher
(nagyúr)

Itt demokrácia van. Mindenki azt csinál, amit akar.

Mindenki azt akarja, amit én mondok.

(#50011) Kurt Hectic

Kurt Hectic
(tag)

A törvényben jelenleg nincs meghatározva, hogy a trafikok honnan szerezhetik be a liquidet, és tudtommal csak egy BTK paragrafus rendelkezik róla. De ha egyszer átkerül a dohánytermékek körébe, gondolom akkor megszűnik a rá vonatkozó BTK jogszabály, márpedig előbb-utóbb átkerül (sőt, az új törvény alapján már át is került) és jövedéki adós termék lesz, egyrészt mert az aktuális politikai vezetésnek szerintem ez az érdeke, másrészt EU jogharmonizáció miatt.
Bár igazatok van, úgysem fog egyik trafik sem liquidet árulni.

(#50012) tannoyfan válasza TazLeacher (#50009) üzenetére

tannoyfan
(tag)

A környezet sajnos nagy mértékben befolyásolja a "hajlandóságot". A cégben aránylag kevés dohányos van, de itthon a lányomon és a qtyán kívül mindenki pöfékel, így nem egyszerű a dolog. Egyszer már leálltam vagy 5-6 évre, de valahogy mégis visszakanyarodtam a cigihez. Mióta gőzölgök, ez nem tűnik opciónak, Május után majd kiderül, hogyan tovább.

(#50013) Kurt Hectic válasza TazLeacher (#50002) üzenetére

Kurt Hectic
(tag)

Szerintem aromákat most is hektoliterszámra rendelik a sütőipari és élelmiszeripari cégek, nem hiszem, hogy azokkal gond lenne.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#50014) Kurt Hectic válasza tannoyfan (#50004) üzenetére

Kurt Hectic
(tag)

TH-ra mentol, vakmerőbbeknek vodka :D

(#50015) quint válasza Kurt Hectic (#50011) üzenetére

quint
(aktív tag)

Te ezeket magadtól találod ki? :Y
- Sosem volt rá a BTK-ban egyetlen utalás sem. Egy Szócska nevű akárkicsoda mondta csak, hogy szerinte ez gyógyszer, az agyhalott rendőrségünk pedig ugrott (vagy ugratták - még azt is el tudom képzelni, hogy ebben a nikotinos lötyiben érdekeltek cicaharca is szerepet játszott).
- Nem tartozik jövedéki adó alá. Valamikor az lesz? Nem kizárt, még sok vissza van a Föld életéből. De a villany is könnyen azzá válhat, ha túl sokan állnak át arra a benzinről (tudod, ABC költségvetés = alkohol + benzin + cigaretta adóbevételei).
- Az EU jogharmonizáció miatt nem kellene aggódni, nálunk sokkal elvetemültebbek a dohányzásra és az e-cigirre vonatkozó szabályok. Viszont ha más területeken alkalmaznánk az EU (és úgy általában a demokratikus világ) jogszabályait, akkor ezek a majmok a következő pár ezer évet börtönben töltenék.
- Miért ne árulnának a boltok e-likvidet? A continentál majd szállít nekik, sokkal nagyobbat szakíthatnak (gyártó és kiskereskedő is) rajta, mint a normál cigin.

(#50016) WOT-H-A-C válasza Kurt Hectic (#50013) üzenetére

WOT-H-A-C
(addikt)

Kérdés, hogy ezek alkalmasak-e arra, hogy tüdőbe szívjuk? :U

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#50017) agent_k

agent_k
(senior tag)

Cuboid, 2 hetes Basen 2600mAh aksikkal.

A VTC-ből "okosan" kivettem az aksit tölteni, azt nem tudom megmutatni. De a Cuboid hozza a papírfomát, mert a kis testvére 359-ig jutott ugyanezzel a kazánnal.

[ Szerkesztve ]

(#50018) WOT-H-A-C válasza agent_k (#50017) üzenetére

WOT-H-A-C
(addikt)

Ez mennyi "üzemidő" kb?

(#50019) K1nG HuNp

K1nG HuNp
(senior tag)

Megrendeltem egy ilyet[link]. Mi az a lötyi amit mindenképpen meg kell kóstolnom kezdőként?

Everything written more than 5 minutes ago is now legacy code.

(#50020) Chesterfield

Chesterfield
(senior tag)

A Blosscig aromákból a GREEN-t próbálta már valaki?
Az érdekelne, hogy mennyire van közel a kész green leveshez.
Vagy a készítőjének az elérhetőségét meg tudja valaki adni?
Mailre nem válaszolnak.

(#50021) agent_k válasza WOT-H-A-C (#50018) üzenetére

agent_k
(senior tag)

Mármint, hogy hány nap ez nekem úgy gondolod? Ha igen akkor úgy tudom körvonalazni, hogy hazajöttem a munkából és 15.30-tól 22.00-ig pöfékeltem. Így tartott 2,5 körig, mert ma 6 körül merült le.

(#50022) agent_k válasza K1nG HuNp (#50019) üzenetére

agent_k
(senior tag)

Nekem 3 évvel ezelőtt amikor kezdtem 18mg-os körtés-fahéj volt a kezdőm. Nem tudom ez mennyire segített neked. :)

(#50023) WOT-H-A-C válasza agent_k (#50021) üzenetére

WOT-H-A-C
(addikt)

Igen,erre gondoltam mert nekem a puff számláló semmit sem mond. Ez az eredmény 50w dc tekeréssel (ráadásul, ha jól emlékszem akkor clapton) szerintem simán jó! :C :) :R

[ Szerkesztve ]

(#50024) gghrtz válasza K1nG HuNp (#50019) üzenetére

gghrtz
(őstag)

Te vagy az a srác aki nem cigizett előtte? Már nem emlékszem bocsi.

Egyébként csere kazánnak ezt ajánlom: [link] Én próbáltam már ezt a szettet, és a 2,4-es fejjel lópikula volt.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 | Xiaomi Amazfit Bip | Kayfun Lite Plus v2, VapeForward Lite | Kayfun 5, Joyetech Espion Solo | YTFK Kayfun Prime, Eleaf iStick Pico | SXK Kayfun Mini v3, Ego One v2 2200 mAh |VaporsStorm Stalker POD

(#50025) agent_k válasza WOT-H-A-C (#50023) üzenetére

agent_k
(senior tag)

Ez nem puff számláló. Ez a time. Vagyis hány másodpercet bírt ki az akku. TFV4 dual clapton igen. Eddig abszolút meg vagyok elégedve a cuboiddal. Nyilván aki 14watton pörgeti annak nem lesz jó, de én nagyon rászoktam erre a betekerem a kazánt, 3-4 hét múlva kitekerem a kazánt rituáléra. A taifunra rá se néztem azóta. Megkéne tekerni értelmesen, plusz kicsit adni még neki nikotint, mert ezzel a 6-ossal semmi TH-m sincs.

(#50026) gghrtz válasza agent_k (#50022) üzenetére

gghrtz
(őstag)

A VTC-n 359 volt a TIME? Mert a Cubiodon a TIME-ról raktál be képet, nem a PUFF-ról.

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 | Xiaomi Amazfit Bip | Kayfun Lite Plus v2, VapeForward Lite | Kayfun 5, Joyetech Espion Solo | YTFK Kayfun Prime, Eleaf iStick Pico | SXK Kayfun Mini v3, Ego One v2 2200 mAh |VaporsStorm Stalker POD

(#50027) agent_k válasza gghrtz (#50026) üzenetére

agent_k
(senior tag)

Így van. Timeról van szó minden esetben. Nem tudom honnan jött a puff számláló idekavarása...

(#50028) gghrtz válasza agent_k (#50027) üzenetére

gghrtz
(őstag)

Nagyon pentek este van mar. :DDD

Eloszor mondom, csak 360 masodperc!? Aztan rajottem, hogy 50W az 50W.

(#50029) K1nG HuNp válasza gghrtz (#50024) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Igen énvoltam, akkor ezt a kazánt akkor vegyem ha az első elhasználódik, és erősebb is?

(#50030) WOT-H-A-C válasza agent_k (#50025) üzenetére

WOT-H-A-C
(addikt)

Csak a számot néztem, azt nem , hogy mi van elötte!! :W Kiváncsi lennék, hogyan alakulna ez ~0.4-0.6 ohm on 20-30w között. Ki kell próbálnom.:)

(#50031) agent_k válasza WOT-H-A-C (#50030) üzenetére

agent_k
(senior tag)

Az pont határeset Bleki videója szerint. Míg én több, mint kétszeres hasznot tudtam elérni szerintem te olyan 1,3-1,5x többlet akkuidőről fogsz majd beszámolni egy VTC minihez képest.

(#50032) WOT-H-A-C válasza agent_k (#50031) üzenetére

WOT-H-A-C
(addikt)

Francaba... Pedig nagyon tetszik a cucc és a fogása is pont jó nekem. Viszont az üzemidő ezeknél is fontosabb nálam...

(#50033) gghrtz válasza K1nG HuNp (#50029) üzenetére

gghrtz
(őstag)

Igen, sőt én bele se raknám, hanem elraknám tartaléknak, ha minden kötel szakad. Ebből az 1,8-asból azért egy 3 db-ot érdemes lehet venni egyszerre.

Liquidek:
Ez k*rva finom
Még nem próbáltam, de crey-nek ízlik, akkor szar nem lehet

Ha csak ma rendelted meg, akkor ha írsz emailt a vape42-nek utólag belerakják a rendelésedbe ezeket.

(#50034) Kurt Hectic válasza quint (#50015) üzenetére

Kurt Hectic
(tag)

186. §. Egészségügyi termék hamisítása
Ez vonatkozik a nikotinos lötyire.

Miért ne árulnának a boltok e-likvidet?

Kérdezd meg őket jövő ilyenkor, mi a nikotinos lötyi jogi helyzete. A TPD nikotinos és nikotinmentes lötyiről ír, viszont a T/7404 csak elektronikus cigaretta utántöltő folyadékról, amibe beletartozik a nikotinos és a mentes lötyi is. A nikotinos ugyanakkor még mindig gyógyszernek számít (gyógyszeranyagként szerepel az Európai Gyógyszerkönyvben, így a VIII. kiadású Magyar Gyógyszerkönyvben is)...
Kérdezd meg őket, eleget tudnak-e tenni a jogszabály szerinti 6 hónapos előzetes bejelentési kötelezettségüknek, vagy meg tudnak-e felelni a csomagolást érintő törvényeknek (figyelmeztetések, összetevők listája, stb.)
Kérdezd meg őket, vállalják-e az 50 milliós bírságot, ha esetleg valamit félrenéznek.
Azok a trafikok, akik vállalják az adminisztrációs terheket, azok is csak mentes lötyit árulhatnak.

(#50035) Nordic válasza gghrtz (#50033) üzenetére

Nordic
(Közösségépítő)

Hát az első az tiszta Smurfberry. Tényleg bitang jó íze van, bár én a Smurfberry-t toltam.

{Steam ID: Nordic_hun}_@_{BattleTag: Nordic#2851}_@_{PoE: Mekkel_EK}_@_Twitch: http://www.twitch.tv/nordic_87

(#50036) K1nG HuNp válasza gghrtz (#50033) üzenetére

K1nG HuNp
(senior tag)

Amúgy csak az ohm a kulombseg a ketto kozott, vagy van mas pozitivuma is a te altalad linkeltnek?

(#50037) gghrtz válasza K1nG HuNp (#50036) üzenetére

gghrtz
(őstag)

Meg amit linkeltem az vattás, a gyári meg üvegszálas. Ezt amit linkeltem könnyű is felújítani, vagyis ha elhasználódik nem muszáj kidobni, hanem ki tudod cserélni benne a vattát, és így spórolhatsz vele.

Ugye mivel ez amit vettél egy stabilizált 3,7 Voltos ego akksi, így Ohm törvényéből egyenesen adódik, hogy az alacsonyabb ellenállásúval magasabb kakaón fog menni a kazán így több gőz + jobb íze lesz.

Nordic
Én is most a Smurfberry-t tolom, de ezt az aqua calentine vagy mi a szösz liquidet is kóstoltam már haverom iJust2-jéből.

[ Szerkesztve ]

(#50038) pChriss válasza WOT-H-A-C (#50030) üzenetére

pChriss
(tag)

Cuboidon 0,27 Ohm-on 45,5W-on kihoztam belole 969mp uzemidot, sztem ez bovel elfogadhato.

Igen, szerintem is... "P10 ds "

(#50039) lyzzard válasza agent_k (#50025) üzenetére

lyzzard
(aktív tag)

Ezzel nem ertek egyet :) samsung 25A akkuk, nagy ellenallas, keves watt :) minden Bleki videojaval ellentetesen. Az akku pont kipurcant

[ Szerkesztve ]

(#50040) birorichard

birorichard
(őstag)

Sziasztok, láma kérdés, de ehhez szeretnék egy ilyen patront használni. Ugye menni fog vele gond nélkül, csak a menettakaró kell rá, hogy ne nézzen ki idétlenül?
Vagy szerintetek megéri a 30 W-os darab belőle?

(#50041) crey válasza birorichard (#50040) üzenetére

crey
(MODERÁTOR)

Jó a 30 w, meg mellé a Nautilus. Nem kell majd semmilyen takaró elem.

Expro update:

Viszont ezt nem fogjátok elhinni... Most már négy azaz 444444!!!négy kicseszett pyrex tank palástom van az Expromizer v1.3-hoz. A v2-höz még egy darab sem.

Írtam egy szívhezszólót újra...

"Hey Can,

It's me again. I guess you fed up with me, but I can't believe what happened, again.

I got two other Pyrex part for the Expromizer v1.3. I still own a version 2 Expromizer (article number 1001-b2), need one Pyrex part for the square brushed v2 Pyrex tank (article Nr. 2024-sb).

As I mentioned in my previous letter, I got four tiny O-rings, but it doesn't match with those what seals the Pyrex part in the tank section.

I tried to use those glasses what I got but can't install them in the tank, they're way too long.

Please do me a favor. Ask someone on Logistics who knows which part fits with the v2, cause it was funny for first, but I got bored with the jokes.

And I guess it's frustrating for you too, cause just the shipping costed more (it's the third package as I remember), then sending me a completely new v2 Pyrex tank section everything included at my first complain.

Please, double check the next package - cause I still can't use my Pyrex tank."

Komolyan. Lassan annyi O-gyűrűm lesz Exprohoz, hogy egy egész lakótelepet körbeszigetelhetek vele 'szameg.

gghrtz: ne legyél már láma, az az íz a Smurfberry :D - abból keverték Osziék.

[ Szerkesztve ]

(#50042) snake1977 válasza crey (#50041) üzenetére

snake1977
(őstag)

Mostmár kínos lehet szegény ügyfélszolgának is...lehet legközelebb kapsz egy komplett expro-t kárpótlásul, és az lenne a slussz poén ha V1.3-ast :DD

(#50043) gghrtz válasza crey (#50041) üzenetére

gghrtz
(őstag)

Ja persze, tudom, csak kiemeltem, h kostoltam."mind kettot". Akkor meg nem forgalmaztak TF-et, amikor szivtam az aqua-bol, de rohadtul bejott, es zavart h "nincs" aroma. (Akkor meg nem.is tudtam h Osziek keverik)

Meg par ilyen felresikerult alkatresz potlas, es siman nyithatsz markakereskedest.

(#50044) crey válasza snake1977 (#50042) üzenetére

crey
(MODERÁTOR)

Hozzák. A menetvágás és a szélesség stimmel, szóval annak tudnám használni a pyrex részét... :U :W

(#50045) snake1977 válasza crey (#50044) üzenetére

snake1977
(őstag)

3 sikertelen alkalom után már semmit sem zárnék ki. :U

Dübörög a magyar posta...ilyen gyorsaságot is régen tapasztaltam, remélem hétfőn vagy kedden kipróbálhatom a bellust.
2016-02-04 12:26 Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2016-02-04 12:40 Held by Custom
2016-02-05 20:32 Belföldi feldolgozásra továbbítva – Forwarded for domestic sorting

szerk.: 27ikei rendelés.

[ Szerkesztve ]

(#50046) Crow00075

Crow00075
(újonc)

Sziasztok!Kanger genitank 2 nap után kijelző szerint 1,8ohmról átugrik 2,0 ohmra,wattállítás,levegőztetésállítás nem segít,plusz a takarítás sem,olyan mintha belefulladna a lötyibe,reped a homlokom?mi ez?me-do,zazo cuccot használok!kuka a porlasztó?2nap után?ez rosszabb mint a svájci frankos kölcsönöm!!!

(#50047) bercsi válasza quint (#50008) üzenetére

bercsi
(tag)

Én sem szeretem, ha megmondják mikortól kezdjek el agyalni a leszokáson. :(((
Én a leszokás, mint sem a gyűjtögetés mellett döntöttem. A célomat már elértem, teljes mértékben undorodom az analógtól. Tavaly februárban kezdtem el vapelni, július óta pedig egyáltalán nem gyújtottam rá. Február és július közti időszakban is csak kb. 3 dobozzal szívtam el. Megjegyzem azt is kár volt.....
Nem tudni mi lesz májusban, kockáztatni nem akarok. Nyílván ezeket a termékeket utánna is el lehet érni, kérdés hogy meddig és mennyiért :U
Bár ha abból indulok ki hogy drogot és kurvá lányokat is lehet rendelni neten, talán a webshopok is tovább tudnak üzemelni valahogy. Talán.......

(#50048) bercsi válasza AMDaZERG_1 (#50007) üzenetére

bercsi
(tag)

Ezt én is így látom. A mostani szettel tök jól elvagyok, kérdés hogy meddig. Ha megunom és nem tudok majd váktani valami újabbra akkor abból csak szenvedés lesz. Ismerem magam :D
Inkább előre menekülök :B

(#50049) WOT-H-A-C válasza crey (#50041) üzenetére

WOT-H-A-C
(addikt)

Szerintem te benne vagy a német kandikamerás show-ban. :D Vagy a Sebestyén gyerek szivat a Vadon haverjával, de ha elő ugranak valamelyik sarokból , akkor jól vágjad pofán őket!

(#50050) Gloob válasza WOT-H-A-C (#50016) üzenetére

Gloob
(őstag)

Sziasztok
WOT-H-A-C
Erre nem tudok válaszolni konkrétan, de azt tudom, hogy innen én ugyanezekből az aromákból vettem! Ugyan az a kiszerelés, ugyan az a cseppentős flakon, ugyan az a kép a flakonon, minden ugyan az. Persze ez még mindig nem jelent biztosítékot, hogy megfelelő számunkra is. Viszont, ha nem megfelelő, akkor nagy valószínűséggel az sem, amit annak árulnak. Azt azért nem gondolom, hogy a csomagolást tekintve mindenben egyezően árulak külön ételízesítő, és e-cigisek számára két fajta aromát.

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7 Xiaomi.eu Dev weekly rom

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.