Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom 2

Hozzászólások

(#101) Sensut


Sensut
őstag

Nos, az a helyzet, hogy tényleg sz@rrá mentek a 180 MB-os oldalak. Én anno leszedtem és meg van, de csak beleszőve a Doomsdaybe, mivel az eredeti .zip-et nem tartottam meg. A Doomsday pontosan 652 MB-os telepítővel rendelkezik (hagy ne részletezzem a tartalmát). Na most, bizonyos okokból kifolyólag a gépemet nem oszthatom meg. De ha valaki küld nekem egy FTP címet, szívesen feltöltöm a telepítőt, ami cool. Aztán azt tesztek vele, amit akartok. Vagy bármi egyéb ötlet jól jön, miként küldhetem el nektek. :U

(#102) Sensut válasza Sensut (#101) üzenetére


Sensut
őstag

Ja, az e-mail címemre!

(#103) mobal


mobal
MODERÁTOR

nincs meg nektek a final doom és az unlimited doom?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#104) PsyhoApu


PsyhoApu
csendes tag

Final doom az megvan még ps-re :D
A zenéi nagyon ütősek voltak, sookal parásabbak voltak mint a mostani doom efektjei :DD

Who's that riding into the sun.? Who's the man with the itchy gun? Who's the man who kills for fun? Psycho Dad. Psycho Dad. Psycho Dad!

(#105) Sensut válasza Keitaro (#100) üzenetére


Sensut
őstag

Na, újra beindult a retex oldal!!! :C

http://switch.to/doom2textures

Letölthetitek a 180 megás csomagot!

(#106) Sensut


Sensut
őstag

Ha valakit még érdekel, kijavítottam az oldalamról letölthető Doomsday motort, valamint letölthető hozza a magyarítás is.

[Szerkesztve]

(#107) bLaCkDoGoNe válasza Sensut (#106) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Megsasolom.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#108) Viktor77


Viktor77
titán

Segítség!

Megszereztem a Collector's Editiont. El is indul mind a 3 game, de az istennek nem tudom alájuk belőni az egeret (MX500). Van valami trükkje?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#109) birno


birno
addikt

Mitől van az,hogy Doomsday-nél ha felrakom a 200Mb textura javítást kb egy óra játék után elkezd szakadozni,először csak kicsit majd minél tovább játszom annál rosszabb.
S a legutoljára feltett egér belövési kérdés az engem is érdekelne,mert tényleg se a collectornál se a sima doom95-ös verziónál nem lehet életre kelteni az egeret.
Irjáka readme-ben,hogy szedjünk le valami javítást meg is kerestem,de azzal sem megy.
Hogy lehet megcsinálni?

(#110) birno


birno
addikt

up

(#112) birno


birno
addikt

Komolyan kérdeztem.

(#113) V.ki


V.ki
aktív tag

most(pár hete) sikerült hozzájutnom ehhez a gamehez,és lenne 1 kérdésem:
A mittudoménhanyadik(asszem 30.) pályán a liftben nemtok továbbmenni.
Vmelyik fegyverrel bele kell lőni párszor a kapcsolóba,de nemtom melyikkel és hányszor.Please help!:(

(#132) Yeti910331


Yeti910331
aktív tag

Helló!
Nekem Megvan a 'Doom Colletor's Edition', ami tartalmaz 2 cd-t. Az 1-es a 'Doom 1, Doom 2, Final Doom, Ultimate Doom' van, a 2-esen pedig információk a 'Doom 3'-ról (amikor vettem a cd-t, még nem volt magyarországon a 3. rész). Tehát akinek még nincs, aljánlom, hogy szerezze be mert, 640X480-ban is lehet jáccani. Akinek van attól pedig kérdeznék valamit. Mégpedig csak hálózatban vagy interneten keresztül is lehet-e multizni benne és ha lehet akkor hogyan kell beállítani? Előre köszönöm a segítséget.

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#133) P.Dude


P.Dude
őstag

Nem rosz de kissé idegesítő!
végig nemvittem de egy darabig kb de már sosem lesz vége.Az 1 valamennyivel könyebb volt de azis kóddal

Zoll

(#134) Yeti910331


Yeti910331
aktív tag

és létezik olyan ember aki végigvitte már valaha NiGhTmArE!-ben valamelyik doom-ot? szerintem lehetetlenség.

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#135) UnConnecteD válasza Yeti910331 (#134) üzenetére


UnConnecteD
senior tag

akkor nezd meg [link] ezt :)

V.ki - Te is

[Szerkesztve]

(#136) Yeti910331 válasza UnConnecteD (#135) üzenetére


Yeti910331
aktív tag

hát ettől nagyon okos lettem ugyanis itt semmit nem ír a multiról..........ja bocs (ez a nightmare-ra vonatkozott) :)

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#137) KaBuTo0


KaBuTo0
csendes tag

Áhhh DOOM RULZZ!!
Imádom a doom játékot,minden fajtája megvan,és még a könyv meg a doom társasjáték is :D :P
Doom legacy meg doom day után még a doom skulltag is van,a skulttag a legjobb:)
Multiplayerbe nyomom a Skulltagot,nagyon de nagyon jóó :R :R :R :P :D

(#138) UnConnecteD


UnConnecteD
senior tag

azert doom2 -t vegignyomni nightmare-en 31.5 perc alatt az nem kispalya :D

(#139) KaBuTo0 válasza UnConnecteD (#138) üzenetére


KaBuTo0
csendes tag

Grat hozzá:)
én 31.9 perc alatt nyomtam végig:)

(#140) Yeti910331


Yeti910331
aktív tag

Szerintetek miért van az, hogy a gépenen a Doom 95 640X480-ban szaggat? :F

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#141) Yeti910331


Yeti910331
aktív tag

Figyelem! Figyelem!

Megjelent a ZDaemon 1.08.01!!! :R :R :R [link]

(Ez egy internetes multiplayer mód a Doom-hoz.)

Aki akar jöjjön, először is írjatok, aztán megbeszéljük, hogy mikor nyomjuk. :) :) :)

Kizárt dolog, mert nem tudom. :)

(#142) T_Csávó


T_Csávó
csendes tag

Üdv!

Én is nagyon csípem a Doom -ot (kivéve a 3-at) mint ti (már amennyien vagytok), jól ellehet ütni vele az időt és nagyon nehezen unható meg.:C

Nekem a Doom 3 -al az a bajom, hogy nem olyan mint az eredeti doom, mert hamár a Doom folytatása, akkor legyen olyan mint eddig volt!:(( Nem?

-------------------------------------------- T_Csávó = Thor ------------------------------------------------

(#143) Bencus88 válasza T_Csávó (#142) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Fejlődünk... csak enyit mondok.

(#144) T_Csávó válasza Bencus88 (#143) üzenetére


T_Csávó
csendes tag

Ez alatt mit értesz???:F Talán azt hogy hülye vagok?:(

-------------------------------------------- T_Csávó = Thor ------------------------------------------------

(#145) Bencus88 válasza T_Csávó (#144) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Sose hülyéznék le senkit, csak azt akartam ezzel írni, hogy nem lehet hasonló a game mert akkor senki nem venné meg.A doom 3-at sokan vették meg mert egy nagy elörrelépésen ment át és sok ember kiváncsi volt 2D után hogy oldják meg a 3D-s verziót.És akkor abban az időben a doom 3 nagy game volt.Szóval csak a fejlesztést akartam.Csak enyi. :DD

(#146) PH! Rajongó válasza Bencus88 (#145) üzenetére


PH! Rajongó
csendes tag

Én vagyok az T_Csávó, csak banoltak, de kaptam egy utolsó eséjt.:))

Én szerintem az a baj a Doom 3 -al, hogy sablonos, mint a többi új játék. Sajnos.:(((

Kicsi a bors, de a másik fele még kisebb!

(#147) Bencus88 válasza PH! Rajongó (#146) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Az elején nekem tetszett de rájöttem utánna már elnézést, hogy egy nagy fos.Így állok a Quake 4-el is.De mindenkinek megvan a saját stílusa.

(#148) PH! Rajongó válasza Bencus88 (#147) üzenetére


PH! Rajongó
csendes tag

Hát ez igaz, a Quake 4 -et nem ismerem de már hallottam róla meg látam róla képet is és nem igazán nyerte el a tetszésemet, (szerkeztve: ) de nem csak a 4, hanem a többi sem.:(

Én maradok a régi játékoknál.:)

[Szerkesztve]

Kicsi a bors, de a másik fele még kisebb!

(#149) cslala


cslala
csendes tag

Szerintem jó játék a doom3 is meg a quake 4 is.

(#150) cslala válasza UnConnecteD (#138) üzenetére


cslala
csendes tag

Akkor ti már vagy ezerszer végigtoltátok mi?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.