Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom 2

Hozzászólások

(#1) ernokecske


ernokecske
csendes tag

A én szeretem ezt a dosos játékot úgyhogy felteszek egy kérdést!
A második pályán, ahol e red keyt kellene megszerezni nem tudok felmenni a lépcsőn!
Valaki aki játszott már vele tud segíteni?

(#2) L_ajos válasza ernokecske (#1) üzenetére


L_ajos
őstag

Ez nem ide való!
A Játékok rovatba kellett volna hogy irj! :(

Ennyi..:D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#3) ernokecske válasza L_ajos (#2) üzenetére


ernokecske
csendes tag

Oké bocs csak elsijettem!

(#4) Sir Pocok válasza ernokecske (#1) üzenetére


Sir Pocok
őstag

fútással kell ''átugrani''.....

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#5) bLaCkDoGoNe válasza ernokecske (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mi az, hogy nem tudsz felmenni a lépcsőn? Azon a lépcsőn, aminek a végében a key van?

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Átraktam

Btw. poénnak is nagyon jó ennek a topicnak a megnyitása most, a Doom3-as őrjöngés közepette :)

(#7) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Hú de régen volt :D

Oldalt a kis ablakon át kell befutni a környező peremről.

Miért van egy olyan sejtésem, hogy ezt valaki poénból nyitotta a Doom III mániára fel? :F

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#8) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Mennyi öreg motoros :D

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#9) mobal válasza Warlock_42 (#8) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

doom2 rulz. én még lanon is nyomtam! :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#10) Dilikutya


Dilikutya
félisten

kell a francnak csilivili grafika és 2Gb... ősDoom rulezzzzz :D csak meg ne üssük a bokánkat... tudtommal legálisan nem elérhető a Doom2 és legális példányt beszerezni... én pedig komolyan mondom olyan floppisat akár még vennék is:) meg Wolf3D-t is eredetiben :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#11) Tithian


Tithian
őstag

Jdoom, Doomsday > minden

Tegnap megint elővvettem az 1-et, élmény :)

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#12) Szőrös  válasza mobal (#9) üzenetére


Szőrös 
veterán

Hmm jah LAN , az volt a szép amikor olyan gyorsan respawnoltam , hogy láttam saját magam szétloccsanni , máig nemtom hogy sikerült :)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#13) mobal válasza Tithian (#11) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

jah én is próbálkoztam vele de ac'97 miatt nincsen zene :O

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#14) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Ha minden igaz árulnak valamiféle collectors editiont Windows alá igazítva.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#15) Dilikutya válasza Warlock_42 (#14) üzenetére


Dilikutya
félisten

na azt sem olyan könnyű beszerezni csak külföldről lehet. arrólt udok én is, de én nem egészen erre gondoltam, hanem az eredeti floppis kiadásra.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) Warlock_42 válasza Dilikutya (#15) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Sok szerencsét :)) Ez kb. olyan lehetetlen küldetés mint egy normális ATX nagytornyot szerezni.

Ha mégis sikerülne a futtatáshoz ajánlom a DosBox-ot, hacsak nem akarsz összedobni egy gépet hozzá.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#17) sziszegő


sziszegő
senior tag

Doom for nokia 7650 na az a RULEZZZ kemény a többi csicskaság :C
Ajánlom mindenkinek aki megteheti.

(#18) Szőrös 


Szőrös 
veterán

Hmm azért ID már igazán ingyenessé tehetné Doom 1-2-t. már eléggé régi darab. Nem lehetnek ennyire pénzéhesek.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#19) bLaCkDoGoNe válasza Dilikutya (#15) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Van egy DooM Collection most a boltokban, DooM1, 2, Final DooM. Asszem 3990 a Mediapiacon.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#20) Frigo válasza Szőrös  (#18) üzenetére


Frigo
őstag

Van belőlük ingyenes sharware verzió amit bárki letölthet.

(#21) bLaCkDoGoNe válasza sziszegő (#17) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ja, ha nem dögölne meg a játék minden alkalommal, amikor lövök egyet...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#22) Dilikutya válasza bLaCkDoGoNe (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

jó, lehethogy kapható itthon is most, de ahogy mondtam én egy eredeti floppis példányt tudnék sajátomként elképzelni:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) bLaCkDoGoNe válasza Dilikutya (#22) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Értem én, csak kiegészítést tettem :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#24) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

A régi Doom1, Doom2, és a Heretic játékokat lehet prímán windows alatt bármekkora felbontásba játszani, ezzel a kis doomlegacy kiegészítéssel: http://legacy.newdoom.com/downloads.php
Hátha valaki nem ismerte.........

(#25) sziszegő


sziszegő
senior tag

Amivel én még sokat nyomultam az a Ultimate Doom volt az történetileg a d1 és d2 között van valahol.

OFF
DOOM III Very Best (este majd be kuláztam tőle) :))
ON

(#26) Zoli bácsi válasza sziszegő (#25) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Az ultimate doom szerintem egy sima doom1 volt, csak a végén voltak plussz pályák. És nekem volt doom95-öm is, ami windows alatt ment 640x480-as felbontásban. Valaki tudja esetleg, hogy a doom95-ben lévő pályák azok ugyanazok voltak mint a final doom-ban? (TNT, Plutonia) Egyébként a tnt.wad, és a plutonia.wad fájlokat doom2.wad-ra átnevezve simán működtek a doom2-ben, dos alatt. Azok a régi szép idők....

(#27) Dilikutya válasza sziszegő (#25) üzenetére


Dilikutya
félisten

''OFF
DOOM III Very Best (este majd be kuláztam tőle)
ON'' <---- ezzel vigyázz mert warezolásra utalhat és könnyen kibannolnak :D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#28) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


A Doom Ultimate ''hivatalos'' az ID által kiadott játék. Története annyi, hogy a Doom I. végén látható karóba húzott nyuszit megy a főhős megbosszulni a közeli városka szörnyein. A nyuszi ugyanis az ő házikedvence volt.

Ebből is látszik, hjogy történetileg tényleg az 1 és a 2 között volt az Ultimate, időrendben viszont legutoljára jelent meg.



[Szerkesztve]

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#29) ernokecske


ernokecske
csendes tag

Kössz PH a lelkes ujonc nevet!!

(#30) Viktor77


Viktor77
titán

Na, ha már itt tartunk, akkor megkérdezem. Mi a franc volt a 2 vége? Én addig jutottam, hogy (valszeg) az uccsó pályán özönlenek a szörnyek, és van valamilyen lift középen. Csalással megnéztem, mi van ott ahova menni kell, de csak egy arcot találtam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#31) Warlock_42 válasza Viktor77 (#30) üzenetére


Warlock_42
senior tag


A homlokán lévő örvénylő izébe (idézet egy egykori CoVból) kellett beleengedni a rakétákat párszor. A lifttel fölfelé mozogva pont jókor kelett ellőni, hogy belemenjen.

A végét nem mondom el :P

Tessék kijátszani :D


[Szerkesztve]

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#32) jakobkacsa válasza Viktor77 (#30) üzenetére


jakobkacsa
senior tag

hehe azon a palyan nagyon sokat szenvedtem, majd 22000%-os oldokles utan sikerult :D (cheater, i know;])
van egy nagy szornyfej, ugye, amibol kockak lovellnek ki egy resbol a ket szeme kozott-folott
na oda kell loni abba a resbe - fel kell allni a liftre, es amikor eppen jo magasagban vagy, 1 raketa - es ezt vagy 15x

Dyslexia for cure found!

(#33) Viktor77


Viktor77
titán

És ezt csalás nélkül meg lehetett csinálni?

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#34) Szőrös  válasza Warlock_42 (#31) üzenetére


Szőrös 
veterán

az az örvénylő izé nem agy volt ?

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#35) jakobkacsa válasza Warlock_42 (#31) üzenetére


jakobkacsa
senior tag

homlok - milyen szep szo, es miert nem jutott eszembe :F :DDD

Dyslexia for cure found!

(#36) Warlock_42 válasza Szőrös  (#34) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Olyasvalami, abból szálltak ki a szörnyeket 'szülő' kockák.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#37) jakobkacsa válasza Viktor77 (#33) üzenetére


jakobkacsa
senior tag

csalas nelkul ugyanigy, csak bazi nehez
foleg mert a hulye szornyek moguled lonek, es leesel a liftrol...
ja persze, es meg is halsz :)

Dyslexia for cure found!

(#38) faster válasza Viktor77 (#33) üzenetére


faster
nagyúr

Én megcsináltam, csak néhány szerencsés lövés szükséges hozzá. Néha menet közben a BFG-vel takarítani kellett a szörnyeket.

(#39) sziszegő válasza Dilikutya (#27) üzenetére


sziszegő
senior tag

Csak a hivatalos DEMO-val nyomultam :C
Azt is letöröltem gyorsan csak addig volt fenn míg az új pokolgépemet chekkoltam.

(#40) sziszegő


sziszegő
senior tag

Inkább arra vegyok kiváncsi hogy a doom2-t sikerült e valakinek akasztani Nightmare fokozaton?
Nekem csak ultra violance-n sikerült amugy meg csak a 6-os szintig jutottam.

(#41) Dilikutya válasza sziszegő (#39) üzenetére


Dilikutya
félisten

most figyelem az aláirást mer neme sett le elsőre az új pokolgép :D na, 640*480-ban azér eldöcög low beállitásokkal? :D:D:D

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#42) sziszegő


sziszegő
senior tag

Ja eszméletlene és ezt még lehet überelni :Y

(#43) burgatshow válasza sziszegő (#40) üzenetére


burgatshow
veterán

Nightmare-n csak pisztollyal! :D Doom 2 Rulez! :U

(#44) mobal válasza Viktor77 (#30) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

jah azt a fejet (olyan mint a michael jckszon :DDD de még mindíg normálisab :DDD) szétlövöd és vége. ja. :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#45) sziszegő


sziszegő
senior tag

Mögötte meg egy karóbahúzott fej. Láncfűrésszel neki aztán KO.

(#46) mobal válasza sziszegő (#45) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

a boxer az jobb! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#47) bLaCkDoGoNe válasza sziszegő (#45) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

És aki a karón hagyta a fejét, nem más, mint...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#48) mobal válasza bLaCkDoGoNe (#47) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

na ki ez érdeke? michael jaxxxosuxxon? :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#49) bLaCkDoGoNe válasza mobal (#48) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az ipse John Romero, az id egyik alapítója. A szöveg, amit a démon mond, amikor belépsz a terembe pedig a következő: ''To win the game, you must kill me, John Romero.'' visszafele lejátszva és lelassítva.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#50) twollah


twollah
nagyúr

Hogyan jatszuk vegig a Doom2t topic?
Vegul is...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Doom 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.