Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Divx 5.0.5 reggelésénél hiba help (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) neverless


neverless
tag

adott egy divx 5.0.5 és egy divx 5.2.1
amikor először rakom fel az 5.0.5-öt semmi gond nincs a reggeléssel.
ha viszont felrakom az 5.2.1-et (vagy 5.2-t, tökmindegy) és netán vissza akarom rakni az 5.0.5-öt, amit ugye uninstalláltam, akkor a reggelésnél kapok egy hibaüzit, windows-osat!
a hiba akkor jön, amikor a manual registrationra nyomok :

A ''0x7c80979d'' címen található utasítás a''0xf9cbeb8d'' memóriacímre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet : written''.

és persze csak OK-t tudok nyomni :)

nehogymár csak új windózzal tudjam majd visszavarázsolni a gépemre az 5.0.5-öt... :( :( :(
SP2-m van, de ezt régebben is bebuktam, amikor sp1-em volt, szal még csak erre sem lehet fogni

(#2) neverless


neverless
tag

UP

(#3) Dilikutya válasza neverless (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

a codec az freeware, nem? csak a pro változat fizetős. minek akarod regisztrálni a simát? vagy talán crackelni a pro-t?;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#4) neverless válasza Dilikutya (#3) üzenetére


neverless
tag

öö itt ilyet nem szabad mondani... :) ha gondolkodsz úgyis rájössz :) de maradjunk a lényegnél :) azóta sincs működő divx kodekem :(

(#5) L3zl13 válasza neverless (#4) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ezt a problémát feltétlenül terjeszd a fejlesztők elé. Szivesen segítenek gondolom... :U

Anno egyszer volt valami hasonló problémám. Úgy oldottam meg, hogy egyszerűen felülírtam a megfelelő fájlokat a másik verzióban lévőekkel...

Aki hülye, haljon meg!

(#6) neverless válasza L3zl13 (#5) üzenetére


neverless
tag

hiába installálom újra, azaz írom felül a file-okat, akkoris ez van.. arra gondoltam, hogy regeditben törölni kéne minden divx re utaló bitet :) ezzel kapcs ban valami ötlet, hogy mivel / hogyan stb ?

(#7) busakalala válasza neverless (#6) üzenetére


busakalala
csendes tag

nyilván regedittel :D rákeresel minden divx bejegyzésre, és törlöd, de nem biztos hogy működni fog. használd a freeware codecet, ha csak lejátszol, elég az

Magad uram, ha Olgád nincs....

(#8) neverless válasza busakalala (#7) üzenetére


neverless
tag

regedittel már próbáltam.. nem jött be. és kódolnék is.. valami progi erre esetleg ?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Divx 5.0.5 reggelésénél hiba help (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.