Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szabzolee


szabzolee
tag

abit digidice-tulajdonosokat keresek... engem az erdekelne, hogy nektek milyen homersekleten ketyeg a proci, milyen meleg a tap es az egesz haz belul. Nekem jelenleg az Abig eq szerint 45 fokos a system, 68 fokos a 3mhzes pentium processzor es 78 fok a tap, pedig csak netezem. Ha dvdt nezek, ez felmegy akar 85 fokra is... nem tudjatok mi a megoldas, hogy csendesebb es kevesbe meleg legyen a gep? Mi lehet a baj? Ez a jelenseg jb egy honapja nyomaszt.

(#2) Cardinella válasza szabzolee (#1) üzenetére


Cardinella
aktív tag

Addig, míg nem fagy, nem indul újra, nem rimánkodik; ne izgasd magad.
(Az Everest, Sandra, Speedfan, Bios nálam is össze-vissza mutatja a hőmérsékleteket...igaz, nem ilyen cuccot használok.)

[Szerkesztve]

(#3) szabzolee válasza Cardinella (#2) üzenetére


szabzolee
tag

Nem zavarna, de 85 fok korul elkezd pattogni a hangrednszer, es egyebkent is olyan meleg a dvd, amikor kiveszem, hogy a szelen kell megfogni, vagy kesztyuvel :d

(#4) bebean válasza szabzolee (#3) üzenetére


bebean
aktív tag

az tenyleg soknak tünik. ez a barebone-os topik, nezd at, hatha talalsz vmit... Bővebben: link
ha nem ragaszkodsz a max orajelhez, akkor itt talalsz ötleteket (ez is csökkenti a hm-et...) Bővebben: link

[Szerkesztve]

...

(#5) szabzolee válasza bebean (#4) üzenetére


szabzolee
tag

van olyan, akinek van digidice-ja a kornyeken?

(#6) bebean válasza szabzolee (#5) üzenetére


bebean
aktív tag

tedd fel ezt a kerdest a Nagy barebone-os topikban, mert ott van nehany hozzaertő arc, akik tudnak majd segiteni szerintem! linket az előző hszemnél talalod. (és nem 3mhz, hanem 3Ghz a cpu-d)

[Szerkesztve]

...

(#7) szabzolee válasza bebean (#6) üzenetére


szabzolee
tag

ugye tudod, hogy ez csak elutes volt? ennyire meg en sem vagyok amator:)

(#8) bebean válasza szabzolee (#7) üzenetére


bebean
aktív tag

ok, ne haragudj, csak a masik topikban is mhz-nek irtad, azert szoltam. (a hwpiacon) amugy most lattam, hogy nyilt egy topik digidice upgrade ügyben nezz be ide: Bővebben: link

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.