Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) H_Dini


H_Dini
csendes tag

sziasztok.

adott ez a két eszköz.
Dell x51v PDA és Haicom 406 bluetooth-os eszköz.
a problémám az, h IGO 2006-tal használtam navigációra, és egyik lekapcsolás után, másnapra valamiért nem sikerül összehoznom ezt a három dolgot, ugyanis amikor kapcsolódik a GPS a PDA-hoz egyszerüen vmiért nem tud Com portot generálni.
''The COM port could net be created. Please check your settings and try again. ''
és akármit állítok, mindig ez a hibajelenség.
igazából az incoming és az outgoing portokkal kellene valahogy macerálni, de nem nagyon látom át. :)


köszi a segítséget.

(#2) westlake


westlake
félisten

jol latom, hogy ez a pda sem jeleskedik a gps kezeleseben? en eppen egy fujitsu-siemens n560-tol akarok megvalni, mert egyszeruen nem hajlando megtalalni a muholdakat.. ezek szertint nem csak ennek a pda-nak vannak ilyen problemai? a mitac mio p550m 10 mp alatt raall a holdakra, pedig nem egy kategoria ezekkel a pda-kkal ;)
mod: most nezem, hogy ez a dell ocsmany :D meg sem kozeliti a letisztult n560-at.. pedig nem is szeretem a f-s markat

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#3) Crime78 válasza westlake (#2) üzenetére


Crime78
csendes tag

Szerintem viszont szép a Dell... A Fu-Si nem rossz gép, de sztem olyan snassz... :) Meg én elvből nem veszek integrált GPS-es cuccot, legyen az akármilyen jó... Egyébként ahelyett, hogy megválnál tőle, vegyél egy normális BT GPS antannát. Mindíg jobb lesz, mint akármilyen integrált (persze csak ha tényleg jót veszel). Uff
Crime

[ Szerkesztve ]

ASUS PRIME Z270P - i7-7700K; 16GB Corsair Vengeance DDR4 3000MHz; MSI Radeon RX570 OC 4GB GDDR5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.