Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Create your own waterblock (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tsello


tsello
aktív tag

[L]http://www.madshrimps.be/?action=gethowto&number=1&howtopage=78&howtoID=34[/L]

A gyilkosság a kritika szélsőséges formája

(#2) Dr.Bazze válasza tsello (#1) üzenetére


Dr.Bazze
csendes tag

Nem semmi...

Angus Podgorny - Well, he was nae so much a man as he was...A BLANCMANGE! :-))

(#3) tsello


tsello
aktív tag

A legjobb amikor a szersámokat mutatja amivel elkészítette.

A gyilkosság a kritika szélsőséges formája

(#4) Jester.c válasza tsello (#3) üzenetére


Jester.c
aktív tag

Rohanok haza, és állok neki!
Ez marha jó!!! :C

jesterc.hu

(#5) gabe_


gabe_
őstag

Baró!
Valami ilyesmiben töröm a zagyam énis. Bár, ahogy +néztem ezt, nemtom az enyémnek milyen lenne a hatásfoka... ( sztem sz@r ). :O

Sovány szakácsban sose bízz!

(#6) aurum válasza tsello (#1) üzenetére


aurum
senior tag

ez tipikusan az az eset amikor valali szamolas/gondolkodas, nelkul kezd valamihez.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#7) Fawkes válasza aurum (#6) üzenetére


Fawkes
őstag

Ezt hogy érted?

(#8) Obi-1 válasza Fawkes (#7) üzenetére


Obi-1
őstag

Valószínűleg úgy, hogy a szerszámok, stb többe kerültek bármilyen vásárolt blokknál. És valóban!

Only a Sith deals in absolutes.

(#9) Obi-1 válasza aurum (#6) üzenetére


Obi-1
őstag

De a tizedik után már megéri! Vagy annak, akinek eleve van felszerelése és kedve.

Only a Sith deals in absolutes.

(#10) Fawkes válasza Obi-1 (#8) üzenetére


Fawkes
őstag

Aha.Értem.De azért ügyes.Mondjuk annak jó aki Barkácsmen és vannak jó szerszámai.

(#11) Obi-1 válasza Fawkes (#10) üzenetére


Obi-1
őstag

Szerinted a mag feletti cső vezeti be a vízet, vagy ott jön ki? Vagy nem számít?

A vésés résznél 1mm-es vájatokról beszét. Ez létezik? Nem túl kevés (persze zuhanyt emleget, de akkor is)? Nem növeli meg nagyon a rendszer ellenállását?

Only a Sith deals in absolutes.

(#12) Fawkes válasza Obi-1 (#11) üzenetére


Fawkes
őstag

Nem tom sztem az kicsi én ennél nagyobbra csinálnám a vájatokat.De hogy hol megy be a víz fingom sincs.

(#13) Fawkes válasza Fawkes (#12) üzenetére


Fawkes
őstag

Jól gondoltam a közepén be az oldalán ki.

(#14) Fawkes válasza Fawkes (#13) üzenetére


Fawkes
őstag

Kétoldalt sorry.

(#15) aurum válasza Fawkes (#7) üzenetére


aurum
senior tag

Ugy eretem, hogy nem eppen a tudomany mai allasat koveti a felepitese. A legyeszerubb, ha van egy rezblokk, aztan fursz bele ket-ket parhuzamos lyukat. Ugy, hogy parban legyenek a furatook es ketto-kett osszerjen. Majd merolegesen kell ket jukat furni a ket osszero futarra ez lesz a vizbe es kifolyas. Ezutan mar csak a parhuzamos furatok vegeti kell osszekotni. Ezt meglepo modon :) a parhuzamos furatokra meroleges de a blokk sikjaban futo furattal lehet megoldani. A felesleges lyukakat rezrudak beveresevel lehet tomiteni, a be es kifolyo csonkra pedig egy 8-as kulso atmeroju rezcsovet kell forrasztani. Ehez mindossze egy alvanyos furo kell, meg egy forrasztopaka. Nekem ilyen blokk van a 2500+ bartonomon es 38..48C kozott tartja, pedig 3200+nak van bellitva. 2.5Ghz-re huzva 2v-al, terhelve 48 fokos. Olyan 9fok a kulonbseg a hutoviz es a proci kozott.

Az a sok borda, egyebek leghuteshez szukseges lehet, de a viz tobb nagysagrendel jobban viszi el a hot. Mivel a surusege is sokkal nagyobb. Mert 1kg levego normal legkori nyomason 1m3, a vizbol 1kg az csak 1l.

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Create your own waterblock (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.