Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Emppu85


Emppu85
tag

Sziasztok!
Ide várom mind azok kedves emberkéket,akik Corsair házzal rendelkeznek, hogy elmondják véleményüket,tapasztalatjaikat, házukkal kapcsolatban..

(#2) Emppu85


Emppu85
tag

Rögtön kezdeném én :)
Rendeltem egy Obsidian 750D házikot..
És az lenne a kérdésem vele kapcsolatban, hogy maga azok a fekete,kis dombocskák,amik gyárilag benne vannak azok az alaplap távtartó-k?
Mert úgye a csomagban nem kapunk..
Illetve van benne egy rögzitő tüske az bbenne marad a helyén, vagy ki kell venni?
köszi előre is

(#3) Krakesz27 válasza Emppu85 (#2) üzenetére


Krakesz27
tag

Azok a dombocskák az alaplap távtartók. A tüskéket meg benne hagyod és rá Pattintod az alaplapot de finoman.

(#4) dudasmisi


dudasmisi
csendes tag

Sziasztok nekem lenne egy Corsair Graphite 600T fehér házam vettem bele egy rgb-led szalagot és most akarok egy üveg oldallapot a gyári helyett probálkoztam üvegeseknél csináltatni egyett de senki sem tudja meg csinélni csak plexiböl de az nekem nem nagyon tetszene de láátam online külföldi boltokba hogy csinálnak ilyet csak nagyon sok a kisszállitási idö meg valamelyik nem is szállit magyarországra és inkább itt szeretnék csináltatni vagy rendelni ilyen oldallapot vagy lehet külföldröl is csak ne legyen drága ebben kéne nekem segítség hogy -hogy tudom ezt meg oldani elöre is köszönöm a segitséget erröl lenne szo
[link]

Szép napot mindenkinek!!!

(#5) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Beléptem én is a klubba egy 230T-vel:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.