Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Kvelstadt válasza Genius235 (#13) üzenetére


Kvelstadt
veterán

mondom végignéztem a dlc-k végigjátszását neten és nem sajnáltam annyira hogy kimaradt. de a story része jó volt. már az a része ami Gabriel "megváltozását" magyarázta meg.
a baba yaga résznél a zenedobozra gondolsz ugye? úgy csináltam meg hogy paladin fokozaton (ne sérülj meg) trial-al együtt. de előtte toltam már easyn is azt a pályát.
de azt nem tudom hogy érted hogy elsőre. beraktam a zenéket és megnéztem mit nyitnak. a tüzes-áramos résznél mentem pár kört mire rájöttem hogy az utána lévő akadályoknál hogy jó nekem a zene színsorrendje. szóval ha így nézzük nem elsőre csináltam meg.
de én ilyen tekercseket amik adnak némi segítséget nem is használtam a játékba mert úgysem értem a nagy részét szal mindent kitapasztaltam.
egyedül a végén a nap és hold beálitós rejtvénynél próbáltam kihozni valamit a tekercsből és annyi ki is jött hogy augusztus meg full sötét hold a pontos napot meg tekergettem és az egyik jó lett.

A 3DS-es rész úgy tudom 2D-s lesz. lol. de kíváncsi leszek mit hoznak ki 2D-be a LoS készítői.
agyébként a régi gba-s részekkel játszottam. a DS részek kimaradtak de nekem még mindig a Symhony of the night a best castlevania játék.
egyébként ellene voltam sokáig hogy a castlevania átkerüljön 3D-be. az N64-es atyaég.. ps2-n csak a course of darkness-el játszottam de az se jött be. nagyon nem. pedig raktak bele familiar-t meg sotn-os térképet meg mittom én de mégse jött át a castle feeling.
God of war-t meg imádom szóval persze h nekimentem a LoS-nak és itt valamit jól csináltak mert bejött az egész még így 3D-be is.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.